Nevine na ceni ili ne???

Glup Nick:
Mrzim da gubim vreme na pisanje postova, ali ajde kada sam se vec dohvatio posla da ga i dovrsim do kraja. Ako me ubedis da nije duhovni sunovrat pokupiti neku laku "ribu" na ulici o kojoj ne znas nista samo da bi zadovoljio svoju seksualnu potrebu onda ok. Laka riba je i ona koju smuvas, a koja ti posisa kitu posle 2 vidjenja, a da jedva zna kako se zoves. Cesto trcim po Zvezdarskoj sumi i tamo likovi dolaze kolima da upraznjavaju seks sa takvim lakim "ribama" (ne mora da znaci za sve koji dolaze tamo da su takvi mozda su neki od njih momak i devojka koji su dugo u vezi, a koji recimo nemaju gde to da rade) i kada ih vidim kako se tamo motaju, i kako nemaju kontrolu nad svojim nagonima lice mi na naobicnije zivotinje. I ja imam jaku seksualnu zelju i kada vidim "ribe" koje se namontiraju normalno da u meni proradi zivotinjski nagon, ali uvek cu se prvo iskontrolisati i prvo videti o kakvoj se osobi raditi, i necu razmisljati kitom. Za meni bi bio duhovni sunovrat kada bih imao seksulane odnose sa primitivnom i lakom "ribom". O seksulanim zarazama i broju abortusa necu ni da pricam. I ja kada sam bio klinac razmisljao sam na foru da turim kitu pa sta bude, ali sada hvala bogu ne razmisljam tako, valjda ce i vama kad tad doci iz kite u glavu.

Jedan savet..nemoj da trcis po Zvezdarskoj sumi..moze neko daleko bilo da pomisli da voajerises.
 
Ne razumem, kako neko moze da postavi tako, po meni, neprikladno pitanje? Mislim, sa podrazumevas pod pojmom "cena"?

[pocetak sarkazma ]

Ma momci, muskarci, bezite sto dalje od nevinih ! Znate li da se u Vavilonskom Carstvu smatralo, da su device zla bice i prilikom prvog se.xa mogu da ubiju svog partnera ? :shock: I jos treba da ih neko "ceni" ! :roll:

[ kraj sarkazma ]
 
Iskreno receno, niti zelim da "kritikujem" devojke koje su i u "poodmaklim" godinama device ( "nevine" ) niti da ih "podrzavam". Sve to je stvar samoizbora. Svako ima svoje stavove i misljenja. O ovoj temi bi mogli ( kao i o mnogim drugima ) duuuuugo da "raspravljamo" ( ako ista ima da se diskusuje ).

Pozzz
 
slatka_mala83:
Iskreno receno, niti zelim da "kritikujem" devojke koje su i u "poodmaklim" godinama device ( "nevine" ) niti da ih "podrzavam". Sve to je stvar samoizbora. Svako ima svoje stavove i misljenja. O ovoj temi bi mogli ( kao i o mnogim drugima ) duuuuugo da "raspravljamo" ( ako ista ima da se diskusuje ).

Pozzz

ej ne moras samo malo prelistaj forum tj podforume ovo ti je ko biblija pruza ti sve odgovore... u stvari mislim da bi trebalo da bude konkurent bibliji samo nema dobar marketing... eh ti nesposobni administratori
 

Back
Top