Nevine na ceni ili ne???

beautycat:
To je ne dopustivo, muskarac uvek mora da zna sta radi! Neka se uci na tamo nekoj, a kod mene da pokaze to svoje umece.

A prolazi li pod "savršen" ako je od tamo nekih koje ga "napraviše" iskusnim poneo sifilis ili tako nešto?............

Uzeti u obzir da je sve ostalo savršeno.......poseduje palatu i jahtu, citira Hegela i Kanta
kao od šale, ujutru te budi sa cvetom i kroasanima, dvometraš je naravno sa alatom za pozavideti samo..........

P.S. Hoću reći, definiši "savršeno"........eto ti za sebe kazes da si savršena....a za mene npr. nisi, samim tim što tako nešto kažeš za sebe.

Tema: Nevine nisu na ceni.
 
Pariah:
A prolazi li pod "savršen" ako je od tamo nekih koje ga "napraviše" iskusnim poneo sifilis ili tako nešto?............

Uzeti u obzir da je sve ostalo savršeno.......poseduje palatu i jahtu, citira Hegela i Kanta
kao od šale, ujutru te budi sa cvetom i kroasanima, dvometraš je naravno sa alatom za pozavideti samo..........

P.S. Hoću reći, definiši "savršeno"........eto ti za sebe kazes da si savršena....a za mene npr. nisi, samim tim što tako nešto kažeš za sebe.

Tema: Nevine nisu na ceni.
Prvo, to je bila sala, nemoj se vredjati.
Drugo, covek se uci dok je ziv ( ali da, pored sebe bih vise volela nekog ko vec ima iskustva a bez sifilisa, side, candide, clamidije, streptokoka, stafilokoka i kojekakvih cuda. A od kojih bi "iskusan" muskarac znao da se odbrani).
Trece, to je bio odgovor na postavljeno pitanje da li su i nevini muskarci na ceni.
Sto mi neko par potova ranije rece, na forumu ne mora da znaci da je bas sve onako kako je napisano.
 
Znas, da znas kako je prvi put ne bi caps lockovala pitanje iz nekog tamo posta.
onda pisala si da si sebe dovela do savrsenstva i da ti onda treba iskusan..
vrlo zbrkano sve.
ako si nevina i mislis da je to u redu gledaj da ne dodjes u godine kada ces imati frku da se opustis i kada ti to vise nece predstavljati savrsenstvo nego manu.
imam par devojaka u okruzenju koje su presle 30. uveliko i nevine su.jedna je kao baba i iskreno brinem da ce ostati to sto je ceo zivot.druga se ponasa krajnje infatilno,a ima stajling kao da je ceo bataljon presao preko nje.crveni na sve zivo,nesto se uvija,stidi.a slatka devojka,bas,bas.
jbg to su vec neke bube u glavi.
neki forumas je napisao da moze sama da se igra nesto slicno,ja da mu napomenem da postoje "igre" u kojima devojka ne mora da unosi nesto u sebe da bi postigla zadovoljstvo.
ljudi defloracija je bolna i moze biti veoma traumaticna.sad sto se sve deformisalo, prostor i vreme se iskrivili, pa neko ko treba da bude prvi nema osecaj za treptaje tog tananog bica.tuzno je sve to zapravo.verujem samo meni.otisla sam daleko.
dakle,bjuti ako nastavis sa ovakvim samohvalospevima pocecu da mislim kao Julijan i Rasta.Mada to stvarno nema veze.
 
Struja:
.
imam par devojaka u okruzenju koje su presle 30. uveliko i nevine su.jedna je kao baba i iskreno brinem da ce ostati to sto je ceo zivot.druga se ponasa krajnje infatilno,a ima stajling kao da je ceo bataljon presao preko nje.crveni na sve zivo,nesto se uvija,stidi.a slatka devojka,bas,bas.
jbg to su vec neke bube u glavi.

ljudi defloracija je bolna i moze biti veoma traumaticna.sad sto se sve deformisalo, prostor i vreme se iskrivili, pa neko ko treba da bude prvi nema osecaj za treptaje tog tananog bica.QUOTE]
:shock: :shock: :shock:
Ok da imas jednu drugaricu koja nije imala srece u ljubavi, ili mozga, kako god... ali ovakva kolichina zabrinjava. Voleo bih da budem saosecajan i da kazem nesto lepo i utesno i 'normalno', ali EEEEEJ :?: :?: :?: U 21.veku grupa nevinih zena preko 30 ??? Jedino ako je neko zabacheno selo u pitanju, gde nema mladog muskog sveta... ili su u zenskom zatvoru... ili im spoljasnost bas i nije privlacna pa su se nasle u istoj prici... ili su nedefinisanog seksualnog opredeljenja pa ne zele da prelome na bilo koju stranu... ili su obecane nekom dedi nevine... Svaki drugi razlog pokriva nedostatak u mozgu.
 
Saint nista od navedenog ih ne sprecava u odluci.Vise komada su dve.Bar za toliko znam. :)
Zasto se cudis toliko?
Postoje u ljudima razne kocnice,razne frustracije.Mislim da njihov izbor zbog njihovog fizickog i psihickog zdravlja nije dobar,tj.nije prirodan.Ali,to je tako.
ti si povezao dve razlicite price iz mog posta.tako da izgleda kao da ja savetujem da devojke ostanu nevine.naprotiv,navela sam ukratko njihov odraz.i apel da muskarci budu nezni kada je devojkama prvi put.
najbolje da kazem i da sam ja nevina.pa da se becis do sutra :lol:
 
Isčitah odgovore na temu koja je beskrajno duboka i o njoj se može govoriti na hiljade načina...
Hajde da za promenu postavimo ovakvo pitanje "ZAŠTO SU NEVINE JOŠ UVEK NEVINE"!?
Gde su te muškarčine,"DEFLORATORI" :) ?Da nije problem u njima?Koliko od vas je baš danas sedelo u nekom klubu..kafiću...ljudi okrenite se oko sebe i pogledajte ko sa kim sedi..ne čini li vam se da je i suviše momaka za jednim stolom?...piju pivo..pričaju o fudbalu...
Pa kako jedna devojka može da nađe normalnog tipa za takve stvari!!!?Svi su u fazonu NA PRVOM SASTANKU ILI NIŠTA!!!
Kazanova jeste bio jedan od najvećih ljubavnika ali on je bio i džentlmen!!!Nije nasrtao kao napaljeni majmun već je znao kako treba prići ženi!!!Shodno tome citiraću njegove reči koje sam pronašla u nekoj knjizi :

"OD NEISKUSNE ŽENE ZAVODNIK NAJVIŠE NAUČI"!!!

MOMCI...DEFLORATORI...MISLITE MALO O TOME!!!!!
 
Natally011:
Isčitah odgovore na temu koja je beskrajno duboka i o njoj se može govoriti na hiljade načina...
Hajde da za promenu postavimo ovakvo pitanje "ZAŠTO SU NEVINE JOŠ UVEK NEVINE"!?
Gde su te muškarčine,"DEFLORATORI" :) ?Da nije problem u njima?Koliko od vas je baš danas sedelo u nekom klubu..kafiću...ljudi okrenite se oko sebe i pogledajte ko sa kim sedi..ne čini li vam se da je i suviše momaka za jednim stolom?...piju pivo..pričaju o fudbalu...
Pa kako jedna devojka može da nađe normalnog tipa za takve stvari!!!?Svi su u fazonu NA PRVOM SASTANKU ILI NIŠTA!!!
Kazanova jeste bio jedan od najvećih ljubavnika ali on je bio i džentlmen!!!Nije nasrtao kao napaljeni majmun već je znao kako treba prići ženi!!!Shodno tome citiraću njegove reči koje sam pronašla u nekoj knjizi :

"OD NEISKUSNE ŽENE ZAVODNIK NAJVIŠE NAUČI"!!!

MOMCI...DEFLORATORI...MISLITE MALO O TOME!!!!!


Ako hocete ~Kazanove vratite se u proslost pa ih vijajte. Previse se danas uvijate i stavljate sebi visoku cenu, mislite redom da vise vredite od nas sto se moze zakljuciti po ENORMNOJ paznji koju zahtevate ne bi li uopste uzele nekoga u razmatranje, pa ma ko on bio. A sta vi nudite? A gde je nama paznja?, to sve manje momaka u danasnje vreme zeli da trpi,- da oko vas mora da se obigrava i titra vam se dupetu, ne bi li se mozda opustile i prihvatile tog nekog. Takvih sto trckaju je sve manje i manje. Sve cesca je slika da muskarci sede odvojeno od zena po kaficima, i bar kod mene na faxu, vise drugova nema devojku nego sto ima 3:1 bar. Ja nemam problem sa tim, jer mi je MANJE stresa da je nemam nego da obigravam oko neke i gutam nepravdu koju osecam jer se ocekuje da mi titramo/zabavljamo... i opet ko ti garantuje ista. To necu, i nisam jedini.
 
moze_bolje:
Ako hocete ~Kazanove vratite se u proslost pa ih vijajte. Previse se danas uvijate i stavljate sebi visoku cenu, mislite redom da vise vredite od nas sto se moze zakljuciti po ENORMNOJ paznji koju zahtevate ne bi li uopste uzele nekoga u razmatranje, pa ma ko on bio. A sta vi nudite? A gde je nama paznja?, to sve manje momaka u danasnje vreme zeli da trpi,- da oko vas mora da se obigrava i titra vam se dupetu, ne bi li se mozda opustile i prihvatile tog nekog. Takvih sto trckaju je sve manje i manje. Sve cesca je slika da muskarci sede odvojeno od zena po kaficima, i bar kod mene na faxu, vise drugova nema devojku nego sto ima 3:1 bar. Ja nemam problem sa tim, jer mi je MANJE stresa da je nemam nego da obigravam oko neke i gutam nepravdu koju osecam jer se ocekuje da mi titramo/zabavljamo... i opet ko ti garantuje ista. To necu, i nisam jedini.

tako je...ništa bez garancije,ne daj se...:)
 
moze bolje.govoris sa toliko besa.onomad smo ti dale podrsku,pricale sa tobom na tu temu.ali,dobro.faze.sta vec.
ko moze da garantuje bilo kome da jednoga dana nece sve otici u pizdu lepu materinu?
strah imas i strah cete dotuci.
zbog toga su neke zene na ivici nervnog sloma.
zbog toga ce ovaj svet propasti.
nema vise ljubavnih vitezova.
 
moze_bolje:
Ako hocete ~Kazanove vratite se u proslost pa ih vijajte. Previse se danas uvijate i stavljate sebi visoku cenu, mislite redom da vise vredite od nas sto se moze zakljuciti po ENORMNOJ paznji koju zahtevate ne bi li uopste uzele nekoga u razmatranje, pa ma ko on bio. A sta vi nudite? A gde je nama paznja?, to sve manje momaka u danasnje vreme zeli da trpi,- da oko vas mora da se obigrava i titra vam se dupetu, ne bi li se mozda opustile i prihvatile tog nekog. Takvih sto trckaju je sve manje i manje. Sve cesca je slika da muskarci sede odvojeno od zena po kaficima, i bar kod mene na faxu, vise drugova nema devojku nego sto ima 3:1 bar. Ja nemam problem sa tim, jer mi je MANJE stresa da je nemam nego da obigravam oko neke i gutam nepravdu koju osecam jer se ocekuje da mi titramo/zabavljamo... i opet ko ti garantuje ista. To necu, i nisam jedini.
Pa ako tako budeš gledao na stvari ne znam koliko ćeš koristi imati od ženskog roda!!!Žene su za razliku od muškaraca još uvek romantične duše...a NEMOJ DA ZABORAVIŠ DA SMO MI ŽENE U SVAKOM SLUČAJU U PREDNOSTI...
HVALA ONOME KO JE IZMISLIO VIBRATOR!!!PA NAM MUŠKARCI NISU NI POTREBNI..A KAKO ĆEŠ TI REŠITI SVOJE SEKSUALNE POTREBE?...HMMMMM NEĆU NI DA MISLIM!!!
:) :) :)
 

Back
Top