Nevine na ceni ili ne???

topmodelsica:
Ona masta da se uda za prvog i da joj on bude jedini, pa decko moze da je kao takvu zaglupljenu iskoristi za pralju i kuvaricu, pre ili kasnije, i za razne stvari, da mu rodi decu, da ima uvek nekoga ko ga ceka na gajbi..

Pitanje je šta je glupo.
-Neiskustvo i nepoznavanje šta hoćeš ili šta možeš.
-Fore i fazoni iskusnih koje više i ne mogu iskreno potpuno da se posvete nečemu zajedničkom i u svemu teraju samo svoju "polovinu".Tu ustvari i nema zajedničkog , a to se rastoči u više veza i čovek postaje bunker, a ne čovek....
 
Mislim da nevina devojka posle 22 godine vec ima neki problem.Nista licno,ne zelim nikoga da uvredim,ako ovde ima takvih slucajeva ali mislim da je to vec preterano cekanje nekog savrsenog princa.
Naravno ne podrzavam ni decu od 12-13 godina koja se vec uveliko upustaju u sexualne odnose.......ali treba u svemu biti umeren,ni zuriti ni cekati.
 
Na ceni itekako,ako devojka bez obzira na godine,da li 20 ili 25,daje sebe SAMO ISKLJUCIVO ONOME KOGA JE ZAVOLELA!Zasto bi je neko cenio ako ona bez trunke osecanja i iz kompleksa ili necega treceg,radi tako nesto -samo zato sto je uradila drugarica,sto je"normalno".sto je u vezi vec par meseci i tako dalje.....Mislim muski da se ne lazemo,imponuje vam (a vama i nije muka neka-taj prvi put)da vam devojcica kaze,"mislim da te volim i da je u redu da to bas sa tobom uradim".Samo muskarcu koji ima nekakvih bojazni,ili predrasuda da nesto nece moci,ovo nece odgovarati...ili se pak pribojava vezivanja posle toga,ili jos bolje njenog dostojanstva i mudrosti.Nije rec o godinama,trebalo bi drage damice i dame samo da rascistite jel volite "gospodina pravog",to jest zasluzuje li vas.Svaka veza ne podrazumeva seks,i to je to,kada devojka prvo ceni SEBE,a onda i svoju nevinost(MAKAR JE SAMO ONA I CENILA,BEZ BRIGE-JER DOCI CE NEKO KO CE VAS RADOVATI,EMOTIVNO ISPUNITI- POTPUNIM PREDAVANJEM I ISKRENOM LJUBAVLJU ZBOG TOGA).Neka mi oproste muski kojima ovaj tekst ne odgovora,ali je ovo moj stav,nadam se racionalan i ZDRAV po sve mlade narastaje!!!!!! I naravno,zene koje ne misle tako,koje ocekujuci da ih drugi vrednuju, SAME najcesce obezvredne sebe(citajte zenske postove,da vidite kako AMORALNO "IZ PETNIH ZILA" PRETVARAJU U ETICKO),A VIDIM TO CINE KOMENTARIMA OVDE,JAVNO I BESTIDNO.SRECOM,SAMO NIKOVI OD NJIH!!!!!!
 
Normalno da su na ceni, normalno da cu ceniti vise nekoga ko je imao dovoljno discipline i zrelosti da ne skoci na prvi ***** koji joj se ponudio nego neku koja je sisale kite sa 16 godina. Mislim o cemu mi pricamo. Ako neka devojka nije nasla momka za kojeg misli da bi joj odgovarao za prvo seksualno iskustvo normalno da cu je mnogo vise ceniti nego neku koja je izgubila nevinost sa nekim retardiranim babunom samo zato sto su sve njene drugarice to vec uradile. Ja sam imao iskustva da budem sa nevinom devojkom i evo sa njom sam preko 4 godine (od 19.), verovatno ce se zavrsiti i brakom. U zivotu postoje mnogo vaznije i lepse stvari od seksa, ljudima je za razliku od zivotinja data mogucnost da se razvijaju i u duhovnom pogledu, a seks treba da bude samo neka propratna aktivnost. Ako on postane cilj i sustina onda je taj zivot stvarno bedan, a ta osoba ne razlikuje se nista vise od onoga kera na ulici koji samo njusi kuje i gleda na koju ce da skoci. Siguran sam da kada bi manje menjali partnere ljudi bili mnogo srecniji, naravno i ja imam seksualne fantazije ali za razliku od vecine znam da je to Pandorina kutija koja bi me odvela u duhovni sunovrat.
 
dragi glupi niče
nemam prikladan komenatar na tvoj post
istovremeno bih želeo da ti napišem ono što zaista mislim
a da u isto vreme da ostanem relativno fin i u granicama pristojnosti
što je čini mi se nemoguće
 
Glup Nick:
Normalno da su na ceni, normalno da cu ceniti vise nekoga ko je imao dovoljno discipline i zrelosti da ne skoci na prvi ***** koji joj se ponudio nego neku koja je sisale kite sa 16 godina. Mislim o cemu mi pricamo. Ako neka devojka nije nasla momka za kojeg misli da bi joj odgovarao za prvo seksualno iskustvo normalno da cu je mnogo vise ceniti nego neku koja je izgubila nevinost sa nekim retardiranim babunom samo zato sto su sve njene drugarice to vec uradile. Ja sam imao iskustva da budem sa nevinom devojkom i evo sa njom sam preko 4 godine (od 19.), verovatno ce se zavrsiti i brakom. U zivotu postoje mnogo vaznije i lepse stvari od seksa, ljudima je za razliku od zivotinja data mogucnost da se razvijaju i u duhovnom pogledu, a seks treba da bude samo neka propratna aktivnost. Ako on postane cilj i sustina onda je taj zivot stvarno bedan, a ta osoba ne razlikuje se nista vise od onoga kera na ulici koji samo njusi kuje i gleda na koju ce da skoci. Siguran sam da kada bi manje menjali partnere ljudi bili mnogo srecniji, naravno i ja imam seksualne fantazije ali za razliku od vecine znam da je to Pandorina kutija koja bi me odvela u duhovni sunovrat.[/QUOTE]

:lol: :lol: :lol: druze al' ga ti precera......cuj pandorina kutija....duhovni sunovrat. Slazem se da postoje mnoge druge stvari u odnosu izmedju muskarca i zene koje su ponekad lepse od sexa, ali ti ga precera :lol: joooooj duhovni sunovrat zbog sexualnih fantazija.

Samo ti pazi da se ne sunovratis sad dok si mlad i budi superioran. Sunovracivaces se kad budes imao 40 a to ce tek biti pandorina kutija
 
Na ceni itekako,ako devojka bez obzira na godine,da li 20 ili 25,daje sebe SAMO ISKLJUCIVO ONOME KOGA JE ZAVOLELA!Zasto bi je neko cenio ako ona bez trunke osecanja i iz kompleksa ili necega treceg,radi tako nesto -samo zato sto je uradila drugarica,sto je"normalno".sto je u vezi vec par meseci i tako dalje.....Mislim muski da se ne lazemo,imponuje vam (a vama i nije muka neka-taj prvi put)da vam devojcica kaze,"mislim da te volim i da je u redu da to bas sa tobom uradim".Samo muskarcu koji ima nekakvih bojazni,ili predrasuda da nesto nece moci,ovo nece odgovarati...ili se pak pribojava vezivanja posle toga,ili jos bolje njenog dostojanstva i mudrosti.Nije rec o godinama,trebalo bi drage damice i dame samo da rascistite jel volite "gospodina pravog",to jest zasluzuje li vas.Svaka veza ne podrazumeva seks,i to je to,kada devojka prvo ceni SEBE,a onda i svoju nevinost(MAKAR JE SAMO ONA I CENILA,BEZ BRIGE-JER DOCI CE NEKO KO CE VAS NAGRADITI POTPUNIM PREDAVANJEM I ISKRENOM LJUBAVLJU ZBOG TOGA).Neka mi oproste muski kojima ovaj tekst ne odgovora,ali je ovo moj stav,nadam se racionalan i ZDRAV po sve mlade narastaje!!!!!!

А ја се трудила да не одговорим на ово ''заслуживање невиности''....ал ми не да ђаво мира....
Увек се најежим од толике женске потребе за манипулацијом том фамозном невиношћу (да не кажем експлицитније чиме се манипулише)...и од теорија како мушкарац треба да ''заслужи'' ту невиност као ''награду'' којом ће га она ''даровати''...

То је једно шовинистичко становиште које потуно поништава женску сексуалност....право мушко, патријархално становиште...које су жене само усвојиле и сада га се држе ко пијан плота...
 
lyon69:
:lol: :lol: :lol: druze al' ga ti precera......cuj pandorina kutija....duhovni sunovrat. Slazem se da postoje mnoge druge stvari u odnosu izmedju muskarca i zene koje su ponekad lepse od sexa, ali ti ga precera :lol: joooooj duhovni sunovrat zbog sexualnih fantazija.

Samo ti pazi da se ne sunovratis sad dok si mlad i budi superioran. Sunovracivaces se kad budes imao 40 a to ce tek biti pandorina kutija

Mrzim da gubim vreme na pisanje postova, ali ajde kada sam se vec dohvatio posla da ga i dovrsim do kraja. Ako me ubedis da nije duhovni sunovrat pokupiti neku laku "ribu" na ulici o kojoj ne znas nista samo da bi zadovoljio svoju seksualnu potrebu onda ok. Laka riba je i ona koju smuvas, a koja ti posisa kitu posle 2 vidjenja, a da jedva zna kako se zoves. Cesto trcim po Zvezdarskoj sumi i tamo likovi dolaze kolima da upraznjavaju seks sa takvim lakim "ribama" (ne mora da znaci za sve koji dolaze tamo da su takvi mozda su neki od njih momak i devojka koji su dugo u vezi, a koji recimo nemaju gde to da rade) i kada ih vidim kako se tamo motaju, i kako nemaju kontrolu nad svojim nagonima lice mi na naobicnije zivotinje. I ja imam jaku seksualnu zelju i kada vidim "ribe" koje se namontiraju normalno da u meni proradi zivotinjski nagon, ali uvek cu se prvo iskontrolisati i prvo videti o kakvoj se osobi raditi, i necu razmisljati kitom. Za meni bi bio duhovni sunovrat kada bih imao seksulane odnose sa primitivnom i lakom "ribom". O seksulanim zarazama i broju abortusa necu ni da pricam. I ja kada sam bio klinac razmisljao sam na foru da turim kitu pa sta bude, ali sada hvala bogu ne razmisljam tako, valjda ce i vama kad tad doci iz kite u glavu.
 
Player0:
A da li su na ceni nevini muskarci??? :D :D :D :D :D
I ja se pitam?
BORACK:
Невиност сама по себи ништа не значи, знајући да данас за 350€ се враћа "мембрана"!
Чему размишљање ооко таквих ствари?
I ja sam citao o tome.Nikako ne mozesh prepoznati jel' nevina il' nije,kad das pare i odma' ti ugrade tu plastiku.Ali,ni to ti brate ne pomaze,jer kad jednom izgubis nevinost,nista ti je vise ne moze vratiti,pa ni operacija,jer sto kazu dve stare narodne izreke "posle ..banja nema kajanja",i "ako lazes,lazes sebe".
Danche:
Muskarci su oduvek i zauvek ce zeleti zenu koja je DAMA na ulici, DOMACICA u kuci i ***** u krevetu.
Voleli bi oni i da je nevina i da je iskusna...cudo jedno je ta muska sujeta....
Ja sam uvek govorio(i govoricju)da vecina nas(pa i ja)trazimo da zena bude dobar borac na par frontova-dobra u krevetu,kujni,da je laf,i sto ti kazes-dama na ulici.Inace,ja nisam "balkanac",vec naprotiv,osoba jako sirokih i slobodnih shvatanja.
Šakal:
Hm, nevina riba...pa još u poodmaklim godinama...fuj bre...
Kad si rekao "poodmakle",na koje si godine mislio?20?22?25?30?Da li bi mogao da nam kazes,ako nije problem?
emy_331:
Mislim da nevina devojka posle 22 godine vec ima neki problem.Nista licno,ne zelim nikoga da uvredim,ako ovde ima takvih slucajeva ali mislim da je to vec preterano cekanje nekog savrsenog princa.
Naravno ne podrzavam ni decu od 12-13 godina koja se vec uveliko upustaju u sexualne odnose.......ali treba u svemu biti umeren,ni zuriti ni cekati.
Ni ja ih isto ne podrzavam,jer se zna koje to probleme moze da donese.Nazalost,vidim da dosta mladih u sexualne odnose stupa veoma rano(vec,sto ti kazes,sa 12-13 godina,a ni one sa 14-15,jer je to po meni dosta rano(ja to inace zovem svetsko prvenstvo u gubljenju nevinosti) ),vec bi bilo dobro oko 17.Sad ce mozda neko reci da je to mozda "prekasno",ali sto se kaze "bolje izgubiti trenutak u zivotu nego zivot u trenutku".Nadam se da me shvatate.
 
Tuzni_patak:
Fore i fazoni iskusnih koje više i ne mogu iskreno potpuno da se posvete nečemu zajedničkom i u svemu teraju samo svoju "polovinu".Tu ustvari i nema zajedničkog , a to se rastoči u više veza i čovek postaje bunker, a ne čovek....
ovo je uglavnom tacno i podjednako primenjivo za oba pola.
nema veze direktno sa seksom, ali sa osobama koji su imali puno partnera (puno veza) nikada nisam mogla da se usaglasim.
kao da odes na salter gde ti daju upitnik sa vec popunjenim brdom rubrika...
 

Back
Top