Neuredne zene

devojcurak

Zainteresovan član
Poruka
481
Savrseni, manje savrseni ili ne savrseni muskarci,
sta mislite o aljkavim, neurednim zenama, tu ne mislim o licnoj higijeni nego uopste...Recimo ona je mnogo slatka, svidja vam se, odlazite kod nje u stan, ona otvara vrata a u njenom stanu kao da je tornado prosao. Kako gledate na takve zene?

Pitam posto ja idem u drugu krajnom, sve ima svoje mesto itd, i skoro sam se sita ismejala kada mi je decko rekao da ga hvata panika kada treba da idemo kod njega jer je kod njega, bas tako, kao da je tornado prosao kroz stan.
 
Ne gledam ih uopšte.Čim vidim nešto što asocira na prljavštinu,gledam da se sklonim.Neurednost vuče ovo prvo...znači dugi fino sređeni,ali prljavi nokti,donji veš koji je u boji(a nije prilika za to),izgužvana garderoba,rascvetala kosa,razbacane stvari,kućni ljubimci koji smrde ili zagađuju okolinu,pušenje...eto toga sam se setio...to su sve detalji koji su mi uvek olakšavali da se ne okrećem nazad.
 
Postoje razna vrsta tornada i razne vrste nereda. Shtavishe, sumnjichav sam kad vidim da je zhivotni prostor uredjen pod konac, kao muzej domacinstva. To je malo sajko... vidim osobu koja je opterecena banalnostima.
 
e, pa, ja ne mislim na one"bolesno pedantne", i ja od tih zazirem - mislim da su potencijalni "dormant" psihopate i pitanje je samo šta će im biti triger za buđenje...
Mislim na one BAŠ neuredne i aljkave (kako dobar izraz), ŠTROKNUŠE, od kojih te groza i orah iz ruke da im uzmeš.E, takve su neuredne i u glavi, površne, sve je kod njih "ma, nema veze" i "ma, šta mu fali"...
U svakom slučaju,dva ekstrema s kojima se trudim da ne provodim ni malo ili vrlo malo(ako je baš neophodno) vremena...
 
Postoje razna vrsta tornada i razne vrste nereda. Shtavishe, sumnjichav sam kad vidim da je zhivotni prostor uredjen pod konac, kao muzej domacinstva. To je malo sajko... vidim osobu koja je opterecena banalnostima.

Ne delim misljenje sa tobom..nisam za varijantu da bude kao u apoteci, sve sterilno, belo......ali zna se gde sta stoji....zna se da se sudovi peru po zavrsetku obroka, a ne sacekati da se sudopera napuni sudovima.....ne usisavati...i gaziti po mrvama itd.............
 
Ne delim misljenje sa tobom..nisam za varijantu da bude kao u apoteci, sve sterilno, belo......ali zna se gde sta stoji....zna se da se sudovi peru po zavrsetku obroka, a ne sacekati da se sudopera napuni sudovima.....ne usisavati...i gaziti po mrvama itd.............
Хоћеш да се похвалиш да три пута дневно переш судове?
То је лепо.
 
ja se malo istraumiram kad udjem u neciju kucu a ono sve cisto uredno i cakli se...imam osecaj da ne smem nista da pipnem jer ce da se isprlja ili tako nesto.
jesam neuredna ali ne ekstremno i nisam prljava...neurednost mi se vise ogleda kroz to sto volim da ostavim nesto odece na stolici i sto su mi knjige i recnici malo razbacani po sobi ali daleko od toga da gajim prljave sudove u sobi (a znam ih koji gaje) bubasvabe i slicno :?
preterana urednost mi smeta ne osecam se prijatno :?
 
Ne volim neurednost ni kod zena ni kod muskaraca...recimo, imala sam jednu koleginicu...zove me na kafu kod nje....ulazim prvi put u njen stan i pegla mi se....gadilo mi se da popijem kafu, a bas nesto nisam gadljiva....
Smatram da je mnogo lakse i psihicki zdravije ziveti u cistom...imam ponekad napade pedanterije, ali retko...ponekad, zbog posla ne stignem da sredim stan, ali pri tom mislim na ono rutinsko ciscenje...

Ali i to nije strasno...iz takta me izbaci razbacana garderoba...i mrzim da je skupljam za njim....
 
Ne volim neurednost ni kod zena ni kod muskaraca...recimo, imala sam jednu koleginicu...zove me na kafu kod nje....ulazim prvi put u njen stan i pegla mi se....gadilo mi se da popijem kafu, a bas nesto nisam gadljiva....
Smatram da je mnogo lakse i psihicki zdravije ziveti u cistom...imam ponekad napade pedanterije, ali retko...ponekad, zbog posla ne stignem da sredim stan, ali pri tom mislim na ono rutinsko ciscenje...

Ali i to nije strasno...iz takta me izbaci razbacana garderoba...i mrzim da je skupljam za njim....



ISTI problem!!!!:roll:
 
gade mi se i neuredne zene i neuredni muskarci... jedno je nonsalancija razbacane odece od juce, knjige svuda (jbt ponekad mislim da se seksaju i mnoze dok sam na poslu!) i prasina stara dve nedelje... a drugo je skrama na posudju koje nikada nije dobro oprano i ostale divote...
 
Ali brkate devojke - zene...ne mogu da shvatim da danas, kad je najosnovniji pribor za licnu higijenu dostupan svakom bez obzira na finansijska primanja, ljudi i dalje zaziru od sapuna, brijaca, voska, dezodoransa.....jasno mi je da baka od svojih 70 god. nece posegnuti za voskom, ali najzalosnije je sto vidjam devojke od 20, 25, 30....To je nesto sto je na licu, sto svi vide, sto stvara odbojnost i odvlaci paznju od sagovornika....to ne shvatam....
 
Ne delim misljenje sa tobom..nisam za varijantu da bude kao u apoteci, sve sterilno, belo......ali zna se gde sta stoji....zna se da se sudovi peru po zavrsetku obroka, a ne sacekati da se sudopera napuni sudovima.....ne usisavati...i gaziti po mrvama itd.............


Како се то зна???

Ја сам мислила да ствари треба да служе нама, а не ми њима.

Ако ми се читуцка или спава после ручка - нико ме ни пушком неће натерати да одмах оперем посуђе...(чак ни да га ставим у машину)...а о мрвама на тепиху да и не говорим...ено их још тамо, неће нигде побећи за сат-два! :wink:

И не знаш како је лепо кад се ослободиш притиска ''савршене домаћице''! :wink::)
 
U mojoj kući vlada sloboda po pitanju obavljanja svakodnevnih kućnih poslova. Peru se sudovi kada recimo prođem kroz kuhinju pa ih ugledam.
Ako mom mužu smetaju pre toga niko mu ne brani da ih opere.

Uopšte nisam okupirana sređivanjem kuće, kada mi se u toku dana radi radim. Uživam u čistoći, ali ne po cenu slobode.
 
To se zove opsesivno-kompulsivni poremecaj :)

hoces da kazes da je ok poremecaj, kada danima stoje prljave carape na podu, a "neko ih ne podize danima", ili kada opran ves stoji danima u masini, i kad se otvori masina sav ves se ubudja......ja sam mislila na takve stvari.....opet ponavljam ne na licnu higijenu, ni ja ne volim kada je sve kao u apoteci ali zna se da se prljave stvari stavljau u kopru za prljav ves, a ne danima da se vuce po svim prostorijama u stanu......jel sada jasnije?
 
Izvini, majstor si kada popravljaš veš mašine, kada dođeš na forum i pričaš šta se nalazi u tim mašinama si u najmanju ruku dokona alapača, u svakom slučaju majstor ne zagleda u mašinu, one su bar proste, pitaš domaćicu kakva je devijacija i namestiš to.

@tema: nemam ništa protiv neurednih ljudi, valjda zbog toga što većina takvih koje poznajem su mlađi od 25 i imaju čime da ispune dan, a da to nije hronično usisavanje. Nije moje da se zgražavam nad njima.
 
hoces da kazes da je ok poremecaj, kada danima stoje prljave carape na podu, a "neko ih ne podize danima", ili kada opran ves stoji danima u masini, i kad se otvori masina sav ves se ubudja......ja sam mislila na takve stvari.....opet ponavljam ne na licnu higijenu, ni ja ne volim kada je sve kao u apoteci ali zna se da se prljave stvari stavljau u kopru za prljav ves, a ne danima da se vuce po svim prostorijama u stanu......jel sada jasnije?
Reagovao sam pre svega na ono pranje sudova posle svakog obroka.
 
Ne delim misljenje sa tobom..nisam za varijantu da bude kao u apoteci, sve sterilno, belo......ali zna se gde sta stoji....zna se da se sudovi peru po zavrsetku obroka, a ne sacekati da se sudopera napuni sudovima.....ne usisavati...i gaziti po mrvama itd.............
Jao što se naježim kad neko trči da mi opere šolju iz koje sam popila kafu dok sam još tu :roll:
 
Ali brkate devojke - zene...

Meni odmah brkate forumašice u glavi :lol:
A šta je ovo sa voskom, ne razumem? Ono za kosu, šta? :shock: Koliko znam to nije stvar higijene. Šta više to je stvar nehigijene, i kad zabodeš gomilu pene na glavu da bi frizura dobila oblik to opet nije baš oličenje čistoće i urednosti :?
 

Back
Top