Nekadašnji forum B92

Princip nije uništio Imperiju.
Imperija je uništila njega.
A sama Imperija pala je kad su to odlučili Britanci i Francuzi ;)
Zaboravio si jevreje?
Šta "Jevreje"?
Da su odigrali jednu od kljucnih uloga u razbijanju imperije, kasnije su bili nagradeni za svoje nepocinstvo.
Otkricu ti jednu tajnu kao mozda dobar poznavalac, matematike ni ona nije egzaktna.
Oni su preko osnovanih organizacija u kojima nacija i vera nisu vazne osim jedne, pretpostavljas njihove, poznatijim kao masoni izvrsili izdaju u obliku razoruzanja i povlacenja vojske sto je postavilo odredenu stranu u los pregovaracki polozaj.
Nakon pogroma 1772 god ih je jedino u Evropi primilo Ugarsko kraljevstvo, kojem su se oni oduzili na spomenuti nacin shodno svojim interesima i za njih ne mozemo ih nazvati ljudskim kvalitetima.
Kompletna prepiska sa izdatim naredenjima se vodila izmedu njih i Ciriha preko Martinovic loze iz Zagreba.
Nakon zavrsetka WWII bili su zabranjeni u celom Varsavskom lageru osim Madarske gde je njihovo delovananje zabranio J.V.Staljin, ondasnjem ministru unutrasnjih poslova Demeteru naredio da zapleni i arhivira njihovu dokumentaciju.
Kao sto sam spomenuo ni matematika nije egzakna ne mozemo pobiti da 2+2 jednako 4 nije egzaktno, tako ne mozemo pobiti ni vodenu prepisku koja je takode egzaktna, prevedeno na srpski vazeci dokument koji resvetljava jednu od najprljavijih prevara.

Da ne zaboravim protiv jevrejskih obmana lazi i slicnih nepocinstava je doneseno dosta sudskih odluka, nakon koji su se prekinule mnoge naucne, pravne i ine karijere uz osvetu celoj porodici sto se odslikavalo u unistenim zivotima.

Da ne spamujemo temu rado cu ti odgovoriti na sve tvoje nejasnoce koje su nastale pod uticajem indoktrinacije kojoj nisi jedini izlozen.
 
Oh da banovan sam posle nekih mesec dana zbog "nacionalizma" :D
Mene, tj. ''Lannistera'' su sa druge strane banovali zbog ''ekstremnog antinacionalizma'' i mrznje prema SS-u (Svemu Srbzgom).

Inace, i na tom forumu postoje nacionalisticki plikovi koji vole da se tuzakaju vise nego lebac da jedu - neki Kopernikus, crnogorska vancaga Harmonika, bosanski medjed Amidzo .... ovaj Amigo i kosovar Perkos. Uostalom i uvazenom dr mr Milenku Puzigaci su isto smestili. Takve u vojsci cebuju, u skolama vezuju za radijator, a u zatvoru siluju. I treba.
 
Mene, tj. ''Lannistera'' su sa druge strane banovali zbog ''ekstremnog antinacionalizma'' i mrznje prema SS-u (Svemu Srbzgom).

Inace, i na tom forumu postoje nacionalisticki plikovi koji vole da se tuzakaju vise nego lebac da jedu - neki Kopernikus, crnogorska vancaga Harmonika, bosanski medjed Amidzo .... ovaj Amigo i kosovar Perkos. Takve u vojsci cebuju, u skolama vezuju za radijator, a u zatvoru siluju. I treba.
Jednoumlje vlada tamo, nemoguća ikakva polemika. Doduše ne znam kako je sad, ali ovako je bilo pre nekih 7-8 godina.
 
Jednoumlje vlada tamo, nemoguća ikakva polemika. Doduše ne znam kako je sad, ali ovako je bilo pre nekih 7-8 godina.
Jednoumlje, ali patriJoCko. SNS bosansko-kosovarska mafija i tamo pustila svojhe pipke.

Zato su banovali gomilu legendi: Kinika, Puzigacu, Jasarevica, Schrodingera, FrediB, melankolica, Accuphasea, Doc Holiday-a, Atreida....

Jedino se DJ_Vasa i Beonegro drze.
Valjda zato sto su njih dvojica stalozene naravi, pa ne mogu tuzibabe da ih optuze za ''govor ot mrznju''. :roll:
 
Mene, tj. ''Lannistera'' su sa druge strane banovali zbog ''ekstremnog antinacionalizma'' i mrznje prema SS-u (Svemu Srbzgom).

Inace, i na tom forumu postoje nacionalisticki plikovi koji vole da se tuzakaju vise nego lebac da jedu - neki Kopernikus, crnogorska vancaga Harmonika, bosanski medjed Amidzo .... ovaj Amigo i kosovar Perkos. Uostalom i uvazenom dr mr Milenku Puzigaci su isto smestili. Takve u vojsci cebuju, u skolama vezuju za radijator, a u zatvoru siluju. I treba.
U vojsci cebuju ovakve likove koji su kao ovi sa NSPM, znaci Vukadinovic, Antonic, Tanasic

Ja ne znam da li su oni sluzili vojsku i sta su tamo radili, ali takvi likovi se cebuju u pravoj srpskoj vojsci.

Antonica 100%, taj se na kilometar vidi da je neka drukara.
 
Znaci u nedostatku argumenata pocinjemo sa kvalifikacijama i vredanjem, da ne spominjem u duhu "obrazovanih" forumasa latinsku floskulu koja je opisuje.

Да то је он, а за ширење мржње јеврејским противницима, буде заштићен од модерације, тј. лоше другосрбијанске политике Крстарице
 
Spojili 2 najgluplje ideje u istoriji ideja, nacionalizam i komunizam. Takvi smo mi Srbi.

Ali ima cak i gore od toga.

Ove srpske komunjare koje ni sami nisu svesni da su komunjare, nego lupaju nesto protiv komunizma, a identitet im marksisticki.

To je vec tu negde i na granici sizofrenije.
O, da, to su oni kojima je Tito djavo licno, Lenjina i Trockog isto ne gotive, ali zato Staljin, Mao, Pol Pot, Causesku, Lukasenko, Kajson Pomijan, Ho Si Min...... mmmmmmmmmmmmmmhhmmmmmm 😋 .
 
O, da, to su oni kojima je Tito djavo licno, Lenjina i Trockog isto ne gotive, ali zato Staljin, Mao, Pol Pot, Causesku, Lukasenko, Kajson Pomijan, Ho Si Min...... mmmmmmmmmmmmmmhhmmmmmm 😋 .
Lenjin, Tito i Hruščov se ne gotive samo zbog takozvanih komunističkih granica koje su sklepali pa se moralo posle ratovima pokušati ispeglati.
 
Poslednja izmena:
Vecina Druge Srbije su isto potpune komunjare.
Isto kao i ovi nacionalisti.

Ja prve mogu da slusam kada pricaju dobre izdajnicke fore, koje su prepune duha i zanimljive, ili kada pljuju srpske seljake. Kada pocnu da tupe o levicarenju, ne mogu da izdrzim ni minut da ih slusam. Pescanik sam prestao da citam, iako su dobro poceli kao izdajnici, posle su zatrpavali etar takvim levicarskim glupostima, da ja kada procitam prvu recenicu tamo od likovo kao sto je onaJ Dejan Ilic, ili kako se vec zove, dobijem zelju da odmah odem do obdanista i cujem intelektualnije rasprave. Ti ljudi blage veze sa zivotom nemaju.

A sto se tice tih fora sa postenim i obrazovanim srpskim seljacima, dali ste mi ideju za novu temu, samo mi treba vreme da je napisem, ne mogu za 10 minuta- Kancelarijski srpski nacionalisti iz kruga Dvojke. Najlegendarnija kulturoloska pojava medj' Srbijma.
Преко 90% људи у Србији замишља пожељно друштво као неку варијанту социјализма из периода 1945-1990 године.Тој основи свако дадаје нешто своје, и тако свако прави микс који му одговара.
Друга Србија би волела социјализам али онај из периода 1974-1986 године, да Србија буде подељена и слаба, само да јој сада не командују друге републике и 2 покрајине, него Брисел и Вашингтон.На то треба накалемити мало ЛГБТ права, родне равноправости и још пар ствари, и то је то.

Националисти- криптокомунисти замишљају пожељну државу као Краљевину Југославију између два светска рата, али са свим погодностима социјализма из периода 1945-1990 године само да на челу буде краљ и да сви носе браде као Карл Маркс.

У капитализам верује пар процената људи, нова богаташка елита, али они су привремено овде, паре и деца су им већ у иностранству.
 
O, da, to su oni kojima je Tito djavo licno, Lenjina i Trockog isto ne gotive, ali zato Staljin, Mao, Pol Pot, Causesku, Lukasenko, Kajson Pomijan, Ho Si Min...... mmmmmmmmmmmmmmhhmmmmmm 😋 .
Прави комунисти стално преиспитују себе, па су и Титове/Лењинове границе подложне преиспитивању.
 

Back
Top