Neću da pevam himnu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja Srbiju volim, naravno... Čak je i Adem ljajić voli, sam je to lepo rekao...

A to što ti prezreš mene, jer si uobrazio da si za mene ti Srbija, to je tvoj problem......

Ja prezirem one koji mrze Srbiju i stide se srpstva (ako su Srbi tim gore) .... a daleko sam ja od srbovanja... ali licemerstvo je druga priča ........dodje Šiptar otvori provokatorsku temu i vi ga branite .... šta branite
 
Пастор се залаже за брисање традиционалних српских симбола, Пастор се залаже за рехабилитацију мађарских нациста и пшовратак имовине њиховим. Овом монструму је место пред стрељачким водом а не у посланичкој клупи у којој је дошао гласовима петнаестак хиљада хортијевских нациста.
Шиптарима не сметају албански симболи истакнути на сваком кораку на југу Србије као и певање шиптарске химне на свадбама али им зато смета химна Србије. У којој ми то држави живимо и докле ћемо све то да трпимо?
 
Ja prezirem one koji mrze Srbiju i stide se srpstva (ako su Srbi tim gore) .... a daleko sam ja od srbovanja... ali licemerstvo je druga priča ........dodje Šiptar otvori provokatorsku temu i vi ga branite .... šta branite

Eto opet šovinizam... "Dođe šiptar i...."

Nigde on ne dođe... On ima pravo da otvori debatu o temi koja gainteresuje...

Uostalom i on je možda bio u situaciji kao i Ljajić... Zašto ga ne saslušati? Zašto biti ograničen?
 
Šovinizam je to što ti postavljaču teme uskraćuješ pravo da razgovara o himni jer je druge nacionalnosti...

Ali kako da ja tebi objasnim bilo šta kad ti ništa ne razumeš...

Ti se diviš jednom kriminalcu, gangsteru i ubici... Koje su tvoje moralne vrednosti onda? :roll:

Čovek koji ne priznaje državni poredak Republike Srbije, ne verujem ni da je državljanin RS postavlja provokatorsku temu .........a kog kriminalca ja podržavam .....
 
О државним симболима Србије пита се искључиво српски народ, а не они који из дна душе желе пропаст Србије и на чијем уништењу су радили њихови преци вековима.
 
Čovek koji ne priznaje državni poredak Republike Srbije, ne verujem ni da je državljanin RS postavlja provokatorsku temu .........a kog kriminalca ja podržavam .....

Čovek... Tako je... Ima pravo na svoje mišljenje...

A ti? Čiji si ti državljanin? Da nemaš i ti koju rezevnu domovnicu i putovnicu kao većina patriota ovde?

Podržavaš tog kriminalca i ubicu kog si stavio u avatar....

Što znači da podržavaš kriminal, ubijanje, iznude, nepoštovanje zakona i sl. devijacije...
 
О државним симболима Србије пита се искључиво српски народ, а не они који из дна душе желе пропаст Србије и на чијем уништењу су радили њихови преци вековима.

Ne, nego se pitaju gradjani Srbije. Sto opet ne znaci da je obaveza postovati ih.
 
О државним симболима Србије пита се искључиво српски народ, а не они који из дна душе желе пропаст Србије и на чијем уништењу су радили њихови преци вековима.

O državnim simbolima Srbije se pitaju građani Srbije! Odnosno njihovi predstavnici u parlamentu!
 
Čovek... Tako je... Ima pravo na svoje mišljenje...

A ti? Čiji si ti državljanin? Da nemaš i ti koju rezevnu domovnicu i putovnicu kao većina patriota ovde?

Podržavaš tog kriminalca i ubicu kog si stavio u avatar....

Što znači da podržavaš kriminal, ubijanje, iznude, nepoštovanje zakona i sl. devijacije...

O bože pa ti si lud ... filmsku trilogiju koju obožavam imputiraš mi u način življenja i razmišljanja ... ne bih dalje ......
 
O bože pa ti si lud ... filmsku trilogiju koju obožavam imputiraš mi u način življenja i razmišljanja ... ne bih dalje ......

Pa šta tačno obožavaš u trilogiji? Kameru? Fotografiju? Kostimografiju? Šminku? Specijalne efekte?

Ili obožavaš žabarske Topaloviće, koji su ubijali svoje konkurente i bogatili se pljačkom, otimačinom, reketiranjem i švercom????

Sebe možeš da foliraš....
 
Pa šta tačno obožavaš u trilogiji? Kameru? Fotografiju? Kostimografiju? Šminku? Specijalne efekte?

Ili obožavaš žabarske Topaloviće, koji su ubijali svoje konkurente i bogatili se pljačkom, otimačinom, reketiranjem i švercom????

Sebe možeš da foliraš....

Pa većeg debila od tvog avića nema .... al sem ironije ne nadjoh drugi smisao .... jel da te opsujem da me banuju :per: ma može i to ...samo kaži .......da ne lutam bezveze
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top