Да ли се сећате?

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.913
Када је Вучић константно увећавао број Албанаца на Косову и Метохији и смањивао број Срба како би гурао идеју и замисао поделе КиМ? Говорио је:

"Ако се сада не разграничимо са Албанцима, сутра ћемо Србију бранити у Прокупљу, Топлици и Нишу!"
"Они имају огроман наталитет и има их преко 2.1 милиона!"
"Више нема нити једног Србина у Батусу, Угљару и Бресју (оповргнута лаж)"

Народ заборавља.

Hteli ne hteli, Kosovo je izgubljeno. Ne znam zašto se i dalje o ovome priča. Imamo do srži pro zapadno korumpiranu kvazi vladu koja radi sve što joj se govori. Narod se ništa ne pita, nama u vojsci NATO generali. O čemu mi pričamo? Mi smo okupirana zemlja, ne možemo ni sebe osloboditi, a kamoli Kosovo opet uzeti nazad.

bili smo okupirani i od turaka mnogo duže.

okupacija je okupacija. nikako ne znači da treba da slegneš ramenima. sve ovo danas kako se dešava je zarad toga što izdajnička vlast kao i prethodne su delo titoističke udbe.

dakle ti praktično kažeš da kada bi neko jači od tebe došao ti u kuću nametnuo zakone oduzeo ti deo kuće usleio se i tebe povremen maltretirao iii progonio, ti bi se vremenom pomirio s tim tj digao ruke ?

okupacija je okupacija i pred tim se slobodarski covjek nikada neće sageti ili to prihvatiti za konačno rešenje ko bjednik.

Poslednja izmena od moderatora:
Hteli ne hteli, Kosovo je izgubljeno. Ne znam zašto se i dalje o ovome priča. Imamo do srži pro zapadno korumpiranu kvazi vladu koja radi sve što joj se govori. Narod se ništa ne pita, nama u vojsci NATO generali. O čemu mi pričamo? Mi smo okupirana zemlja, ne možemo ni sebe osloboditi, a kamoli Kosovo opet uzeti nazad.

Nemoj zaboraviti da nisu svi NATO generali, ima i vrlo poštenih i časnih.

možda za tebe slugeranjo.

ali za svakog čestitog srbina, dok je živ to neće biti.

Када је Вучић константно увећавао број Албанаца на Косову и Метохији и смањивао број Срба како би гурао идеју и замисао поделе КиМ? Говорио је:

"Ако се сада не разграничимо са Албанцима, сутра ћемо Србију бранити у Прокупљу, Топлици и Нишу!"
"Они имају огроман наталитет и има их преко 2.1 милиона!"
"Више нема нити једног Србина у Батусу, Угљару и Бресју (оповргнута лаж)"

Народ заборавља.

Ja se secam price od pre 10-ak godina bukvalno svih srpskih patriota, da Albanci kupuju na hiljade stanova po jugu Srbije, i da ce za 20-ak godina da sve to bude albansko, do Nisa.

Bukvalno su pisali na stotine tekstova o tome. Izvlacili neke podatke da oni culi preko nekog 45-og izvora da u Nisu ima na hiljade stanova koje kupuju Albanci, i da ce se to samo uvecavati.

Baš me zanima po čemu je to kvazi vlada pro zapadna i ako možeš nabroj te "NATO" generale. Hvala lepo.

Губимо, али ништа није изгубљено.

Ja se secam price od pre 10-ak godina bukvalno svih srpskih patriota, da Albanci kupuju na hiljade stanova po jugu Srbije, i da ce za 20-ak godina da sve to bude albansko, do Nisa.

Bukvalno su pisali na stotine tekstova o tome. Izvlacili neke podatke da oni culi preko nekog 45-og izvora da u Nisu ima na hiljade stanova koje kupuju Albanci, i da ce se to samo uvecavati.
Не само патриоте, доста њих је то причало. Сећам се и ја тога.

Po ustavu, po rezoluciji 1244, po svim zvanicnim potpisanim sporazumima....

Bolje nam kao pravnik objasni kako nije?
Pod jedan,Ustav se ne poštuje u ovoj zemlji(kao najviši pravni akt).Pod dva,ne moraš biti ni pravnik da bi video da na Kosovu ne postoje elementi drzavnosti RS. Što nas dovodi do zaključka da u Ustavu Srbije može da piše svašta jer se ionako ne poštuje.

Kakve veze ima 1999, 2008 i 2013(Briselski sporazum) sa disolucijom SFRJ. De facto i de iure je Kosovo nezavisna država. To što su razne Koštunice rusomani pisali u Ustavu se može okaciti mačku o rep.
De jure naravno da nije jer po rezoluciji saveta bezbednosti nije. I naravno de fakto se to može promeniti začas tj za nekoliko časova kao što će se i desiti.

Back