Vucic da da ostavku

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.122
Nikakva reakcija na postojanje centralne banke Kosova, na ukidanje dinara na Kosovu....
Jel to predsednik Srbije?
Zaebi ti lupanje sakom o sto , price da nam cvetaju zdravstvene ustanove, a pomor beba u realnosti, i ostali uspesi koje Vucic ima, kad ne obavlja ono sto mu je funkcija a obavlja milion funkcija koje mu nisu funkcije....

Jeste, i moj mehanicar nikad nije u radnji , ali zaradjuje milione tako sto mulja nesto sa nekretninama u vezi zaobilaznice oko Beograda, novi most i expo....
Radi sve samo ne ono sto treba da radi..
 
Nas samo Bog moze spasiti od Vucica i njegove kvislinske politike izdaje prodaje raspada drustva i drzave...

Klinci se rešetaju i ubijaju po Beogradu...
Ubijaju se po školama...
Bebe umiru po bolnicama...ej 4 u danu...
I da, najmanje rodjenih od Drugog svetskog rata...pa i od tih najmanje i ovi rodjeni umiru po bolnicama...

Kosovo daje bez da suzu pusti...

Mi smo unistena drzava i narod...
I nebitno da li se on trudio ili ne trudio...izdao ili ne izdao...
On je odgovoran.

...
 
Nikakva reakcija na postojanje centralne banke Kosova, na ukidanje dinara na Kosovu....
Jel to predsednik Srbije?
Zaebi ti lupanje sakom o sto , price da nam cvetaju zdravstvene ustanove, a pomor beba u realnosti, i ostali uspesi koje Vucic ima, kad ne obavlja ono sto mu je funkcija a obavlja milion funkcija koje mu nisu funkcije....

Jeste, i moj mehanicar nikad nije u radnji , ali zaradjuje milione tako sto mulja nesto sa nekretninama u vezi zaobilaznice oko Beograda, novi most i expo....
Radi sve samo ne ono sto treba da radi..
Veliki Srbin, koji je uobrazio da bi mogao biti predsednik i donositi odluke ili bot koji ima svoje zadatke u marketingu protiv srpskih vlasti....
 
S kojim mozgom vi pišete šta je dobro, a šta ne valja, oklen vam jadnicima stiže pamet?
One što ih ja vidim po medijima koje gledate i čitate smo već davno videli i sedeli su na mestima odlučivanja i pametovanja i došli smo do bombardovanja i postavljanja marioneta na vlast koje su opljačkale ovaj narod kao svi podmićeni i lažni autoriteti dok rade za interes stranaca. Doveli su srbiju na rub opstanka i ostavili žgadiju koja je korumpirana u državnom aparatu. Šta oni mogu novo da izmisle?
 
Poslednja izmena:
Док год му је алтернатива Ђилас и Мариника, нисам присталица његове оставке, иако реално имам доста замерки на његову политику. Али мање издајнике не могу мењати већи.
 
Док год му је алтернатива Ђилас и Мариника, нисам присталица његове оставке, иако реално имам доста замерки на његову политику. Али мање издајнике не могу мењати већи.
Nije mu alternativa.
Trenutno je jedna artikulisana politička organizacija pokret Svetlo jedina alternativa kvislinškoj vlasti i kvislinškoj opoziciji.
 
Nije mu alternativa.
Trenutno je jedna artikulisana politička organizacija pokret Svetlo jedina alternativa kvislinškoj vlasti i kvislinškoj opoziciji.
Нзм за њих, за мене је ово истинска алтернатива:

1707036161845.png
 
Ej , ne se.rite....
Srbi imaju taj mazohisticki karakter da kad nije po njihovom zele zlurado da sve ode u 3 pm.....
Ali kad se vidi da je nesto lose, onda uvek brane pa nije tako lose....ne vidi se...

E sad se vidi...
Sad je ovo njegov posao , njegova reakcija treba da bude da vristi u UN , ako nista drugo , a verovatno nista drugo...

Ne postoji nista u 1244 sto moze da se tumaci kao putanja ili instrukcija za ovo..
 
nesto ne vidim da neko ima plan osim "da se skloni vucic pa cemo lako"
Nije plan da se skloni nego da radi svoj posao...
Ako nece da ga radi , da se skloni i da se da njegova uloga brucosu koji je prvi na listi na ETF fakultetu u BG, i taj je bolji izbor od ovoga..
Taj momak ili devojka od 19 godina je bolji izbor od Orlica , SNS akademaca i Vucica zajedno...

Ili pobedniku u takmicenju oratora na proslogodisnjem takmicenju na pravnom...
 
Nikakva reakcija na postojanje centralne banke Kosova, na ukidanje dinara na Kosovu....
Jel to predsednik Srbije?
Zaebi ti lupanje sakom o sto , price da nam cvetaju zdravstvene ustanove, a pomor beba u realnosti, i ostali uspesi koje Vucic ima, kad ne obavlja ono sto mu je funkcija a obavlja milion funkcija koje mu nisu funkcije....

Jeste, i moj mehanicar nikad nije u radnji , ali zaradjuje milione tako sto mulja nesto sa nekretninama u vezi zaobilaznice oko Beograda, novi most i expo....
Radi sve samo ne ono sto treba da radi..
Srbija je parlamentarno uredena drzava u kojoj je funkcija predsednika protokolarna.
Uzurpacija ovlastenja i njena zloupotreba samim time i posledice su pravno pitnje.
Pitanje bi trebalo biti formulisano u pravcu gore navedenih cinjenica.
Prevedeno na srpski jezik neko ga je postavio gde mu nije mesto, dao neogranicena ovlastenja koja je on morao prvo kupiti zatim dodatno otplacivati, sve ce uraditi da ostane na toj poziciji u tome sudeluju pored kumova (koju cini ako gresim neka me neko ispravi 37 milijardera preko 40 milionera), 5% populacije koje poseduje svako drustvo, kupljeni, ucenjeni i na drugi nacin prisiljeni "biraci".
 
to sad ti pises. a dosad citam samo o tome da se smeni, otera ubije vucic pa da nam krene
ni opozicija ni internet warriori ne nude resenje.

naravno, resenje koje je mogu izvesti a ne utopija da cemo sa vojskom da proteramo albance sve do mora i da ce samo njihove bele kapice da ostanu blabla
Sta me briga sta drugi zele da se igraju...
Ja se ne igram, a ovo je penal, a ne ucesce u zadruzi i farmi..

Kome se igra nek gleda zadrugu i farmu i nek taj nivo prebacuje na svoj zivot, kao izlapeli penzosi..

Ovo je ozbiljnija stvar..
 

Back
Top