Necu da budem savremen muskarac !Starinski najbolji!

Teki:
sve si mi lepo objasnio, al što ne reče čoveče
KOJI ĆOŠAK ? :?:

cosak nije bitan bitan je advertajzment reklama znas kad vidis izlog znas sta je u radnji ... poradi na izlogu i bilo koji cosak je dobar jel uvek ima nesrecnika koji nedobijaju kod kuce dovoljno ili nedobijaju uopste pa traze profesionalke .... :roll: :shock:
Ima tih krimi filmova koliko oces i tamo znas profesionalke prikazuju odgovarajucu garderobu a mozes da pogledas i ove novije modne revije tu su sada zene svedene na meso ...kao da gledam izlozbu pasa a ne modnu reviju otuzno ... :evil:
 
Teki:
a mozes da pogledas i ove novije modne revije tu su sada zene svedene na meso ...kao da gledam izlozbu pasa a ne modnu reviju otuzno ... :evil:

MISLIS - ZENE SU SVEDENE NA KOSKE ?
* iz zenske publike se cuje "UUUUUAAAA KOSKE "*
hvala ti na objasnjenima , ali ipak, ono za cosak je bilo samo figurativno ! :wink:[/quote]

eh eh pa nisam ja bas u toj meri ogranicen "sfatio" sam te samo mislim da treba da se neke stvari cene u ponasanju prema drugim ljudima i da odredjene norme treba da postoje jel ako toga nema onda se ljudi ponasaju kao najgore zivotinje sto je nazalost sada uzelo maha ... mislim neshvatam kako neko moze da gleda neku babu ili dedu koji se ljuljaju i samo sto nepadnu pored nekog od 15-... koji sedi i slusa mp3 i boooli ga vceu ili je to trudnoca koja stoji ili roditelj koji nosi jedno dete a drugo se drzi za njega ili slicno... moras priznati da je to zaista bedno :evil:
 
TI SI STVARNO GENIJE!!!
naravno da je odvratno , a ja sam kroz to prošla .
krenem ne kontrolu kod čika Doce , 93 godina , inflacija , ja šta ću , uprtim stomačić ( 8 mesec) , i - pravo u bus. svi sede ,kuliraju , tek neki tip kaze jednoj ženi : hajde , ustanite da trudnica sedne !
tek, ona njemu ladno : pa nisam joj ga ja pravila!
tip, ni kriv ni dužan zapeni , hoce da bije ženu , ja da se onesvestim od blama!
e, pa tako je to :
pa vucaraš decu a svi me gledaju kao da sam u zoni sumraka ( kao ne vide me)
ali , nešto me je uvek čudilo : zašto su žene tako odvratne prema drugim ženama ?
valjda ono, ja sam se mučila , pa muči se i ti...
a hvala svim tipovima koji su mi pomagali da ubacim decu , kolica i kese u bus... :)
 
Teki:
TI SI STVARNO GENIJE!!!
naravno da je odvratno , a ja sam kroz to prošla .
krenem ne kontrolu kod čika Doce , 93 godina , inflacija , ja šta ću , uprtim stomačić ( 8 mesec) , i - pravo u bus. svi sede ,kuliraju , tek neki tip kaze jednoj ženi : hajde , ustanite da trudnica sedne !
tek, ona njemu ladno : pa nisam joj ga ja pravila!
tip, ni kriv ni dužan zapeni , hoce da bije ženu , ja da se onesvestim od blama!
e, pa tako je to :
pa vucaraš decu a svi me gledaju kao da sam u zoni sumraka ( kao ne vide me)
ali , nešto me je uvek čudilo : zašto su žene tako odvratne prema drugim ženama ?
valjda ono, ja sam se mučila , pa muči se i ti...
a hvala svim tipovima koji su mi pomagali da ubacim decu , kolica i kese u bus... :)

Eh zene ... zene su cudo pa se vise ne cudim nicem uvezi sa zenama ... :roll:
 

Back
Top