Necu da budem savremen muskarac !Starinski najbolji!

Dont_Break_The_Oath:
Cekaj mene da vidis u tamnom odelu,pravi aristokratski gospodin.Razmisljam i o nosenju sesira i tamnog kaputa preko zime,ali ocigledno da sam previse staromodan za tako nesto.

Teki,odgovori mi vec jednom,uopste te nema.

ma ne, teki, vec "aristokratskom gospodinu".
gospodina ne cini odelo. ili jesi ili nisi. gospodin. sreca pa se gospodin ne postaje lako.
 
sanja:
Dont_Break_The_Oath:
Cekaj mene da vidis u tamnom odelu,pravi aristokratski gospodin.Razmisljam i o nosenju sesira i tamnog kaputa preko zime,ali ocigledno da sam previse staromodan za tako nesto.

Teki,odgovori mi vec jednom,uopste te nema.

ma ne, teki, vec "aristokratskom gospodinu".

UH, oladila sam se u sekundi ....
 
kučka:
Dont_Break_The_Oath:
ja jesam harizmaticni gospodin aristokratskog duha,

jer ja ne marim mnogo za ljude.Hladan sam prema svakome,osim prema svojoj zeni i svojim najblizim prijateljima.


Jedno sa drugim ne ide. Pre ce biti da si neki namcor. :wink:

Hladan i arogantan prema svima,a jako prisan sa onima koji su mi bliski.Ja se barem ne foliram i ne smeskam se lazno svima.
 
Cekaj, stani malo. Cemu tolika negativnost i hladnoca. Pa jedna od lepših ljudskih osobina je druželjubivost.I ono , volite se ljudi. Mislim ja sam po profesiji umetnik, nisam psiholog da ti sada ovde držim slovo i nije mi to namera.Voleti ljude je u čovekovoj prirodi i karakteru. Ja zaista volim ljude tako da mi je tvoj stav neprihvatljiv. Medjutim ako si takav onda je poštenije da se ne foliraš, kako sam kažeš. Samo sa takvim ljudima ja ne bih volela ni u kafani da sedim za susednim stolom. Izvini ali, to je to.
 
kučka:
Cekaj, stani malo. Cemu tolika negativnost i hladnoca. Pa jedna od lepših ljudskih osobina je druželjubivost.I ono , volite se ljudi. Mislim ja sam po profesiji umetnik, nisam psiholog da ti sada ovde držim slovo i nije mi to namera.Voleti ljude je u čovekovoj prirodi i karakteru. Ja zaista volim ljude tako da mi je tvoj stav neprihvatljiv. Medjutim ako si takav onda je poštenije da se ne foliraš, kako sam kažeš. Samo sa takvim ljudima ja ne bih volela ni u kafani da sedim za susednim stolom. Izvini ali, to je to.

E pa sa razlogom negativnost i hladnoca.
Ja nisam za razliku od tebe da budem sasvim komunikativan sa ljudima,to je moj veliki problem,i ja za tu osobinu zvana druzeljubivost,ne znam.
Znas i sama da sam i ja umetnik.Ali ja volim samo odredjene ljude sa kojima imam jako dubok odnos i samo sa njima mogu da funkcionisem kako valja.
Meni je nepoznato sve to,ja nikada nisam uspeo da na obican nacin ista uradim.
Sto se tice kafane,ne idem tamo (bukvalista),ali ako bi seli ja i ti da pricamo,ne da caskamo,nego bas da pricamo,ako bi taj razgovor poprimio i neceg emotivnog,veruj mi,od moje hladnoce ne bi bilo ni traga.
Zato ja ne volim velika drustva,okupljanja i tako to,nego atmosferu u dvoje gde zaista mozemo da pricamo.
 
Dont_Break_The_Oath:
kučka:
quote]

E pa sa razlogom negativnost i hladnoca.
Ja nisam za razliku od tebe da budem sasvim komunikativan sa ljudima,to je moj veliki problem,i ja za tu osobinu zvana druzeljubivost,ne znam.
Znas i sama da sam i ja umetnik.Ali ja volim samo odredjene ljude sa kojima imam jako dubok odnos i samo sa njima mogu da funkcionisem kako valja.
Meni je nepoznato sve to,ja nikada nisam uspeo da na obican nacin ista uradim.
Sto se tice kafane,ne idem tamo (bukvalista),ali ako bi seli ja i ti da pricamo,ne da caskamo,nego bas da pricamo,ako bi taj razgovor poprimio i neceg emotivnog,veruj mi,od moje hladnoce ne bi bilo ni traga.
Zato ja ne volim velika drustva,okupljanja i tako to,nego atmosferu u dvoje gde zaista mozemo da pricamo.

Ni ja nemam sa 200 ljudi takav odnos da funkcionišem besprekorno. To je veoma mali broj i to je normalno. Ali to ne znaci da sa ostalih milion ljudi ne mogu da budem u dobrim odnosima. Uredu.Ti verovatno imaš razlog.Mislim da treba da poradiš na tome.Meni samo preostaje da takav tvoj stav ispoštujem. Naravno da se najbolje može ispricati ali ozbiljno samo u dvoje. Troje i više to je caskanje i zajebancija. U kafani bila savremena ili ne volem brate ako treba i na sto. Kada je veselo, veselo je. I da je veliko društvo.U dvoje idem na izložbe,koncerte , predstave i dr. a u kafanu, brate,zna se.
 
mia_:
Captain Jack Sparrow:
Hocu da budem kavaljer i ko sto kazu englezi dzentlmen (pazljiv covek) a ne ko slon u staklarskoj radnji 8)
Zar ti nisu objasnili da su kavaljeri izumrli sa dinosaurusima? Salim se, moj covek je PAZLJIV COVEK, ali je to danas retkost......imala sam srece!
mia ,a sestro slatka , ne samo da si imala sreće , NEGO SI IMALA SREĆE!!! :roll:
 
Dont_Break_The_Oath:
E pa sa razlogom negativnost i hladnoca.
Ja nisam za razliku od tebe da budem sasvim komunikativan sa ljudima,to je moj veliki problem,i ja za tu osobinu zvana druzeljubivost,ne znam.
Znas i sama da sam i ja umetnik.Ali ja volim samo odredjene ljude sa kojima imam jako dubok odnos i samo sa njima mogu da funkcionisem kako valja.
Meni je nepoznato sve to,ja nikada nisam uspeo da na obican nacin ista uradim.
Sto se tice kafane,ne idem tamo (bukvalista),ali ako bi seli ja i ti da pricamo,ne da caskamo,nego bas da pricamo,ako bi taj razgovor poprimio i neceg emotivnog,veruj mi,od moje hladnoce ne bi bilo ni traga.
Zato ja ne volim velika drustva,okupljanja i tako to,nego atmosferu u dvoje gde zaista mozemo da pricamo.
Svaka cast. Obicno je ljude blam da priznaju da nisu bas socijalna bica... 8)
 
Teki:
Captain Jack Sparrow:
evo ti pare pa kupi nesto to i nije neka ljubav ... :?

pa to je realna materijalizacija ljubavi ( u odnosu muz- zena) :wink:

pa onda muskarci nebi trebalo da omicu dalje od coska ? ili je ljubav ipak nesto drugo ?
mada izgleda da si ti u pravu jel ja sam nazalost nepopravljivi zaljubljenik u zene kakve one ili nikad nisu bile ili kakve su prestale da postoje i bacile se na cosak da zarade kintu za pijacu... :evil:
 

Back
Top