ne znam kako da nazovem temu: )

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.496
elem, svako od nas više manje poznaje nekog forumaša/ forumašicu i u RL-u...mnogi su čak postali i jako dobri prijatelji, o ljubavnim parovima pa i sklopljenim brakovima da ne pričam...: )

ono što je meni interesantno je to kako drastično drugačije doživljamo jednu te istu osobu...kako potpuno drugačije tumačimo ono što ovde napiše ili ono što kaže u RL-u dok pijemo kafu...pa mi nekada prosto bude smešno kad neko psihoanaliza nekog forumaša/icu, a ja nju/ njega upoznala uživo, a taj neko nije ili možda i jeste al totalno ima drugačiju sliku o toj istoj osobi...al sam zapetljala sad, majko moja:mrgreen:

elem, nem pojma šta bi pitanje bilo...tumačite sami, po sopstvenom osećaju...u svakom slučaju, jel se i vama dešava ovaj, gore opisani scenario:D?
 
Skoro sam na drugoj temi napisala, da nikad ne analiziram osobu dok je ne poznajem licno. I ne donosim sud/misljenje kakva je doticna persona.
Ovdje posmatram iskljucivo "pisanije", a ne autore iste.
Sto me nasmije, odusevi, zaintrigira, prokomentarisem, ili dam rep. , sto mi se ne svidja, zaobidjem, preskocim... ;)
 
Ne znam.
Oni sa kojima sam dobra, dobra sam i na forumu.
Nemam "tajna" prijateljstva i svako ko me upoznao to moze da kaze. Cujem da neki zahtevaju da se ne prica da su se videli. Sa MV se vidjam stalno i sa jednom jos koju necu da imenujem :lol: :heart: I molila bih doticnu da me ne citira da budem i ja malo misteriozna , rekose mi tamo da tako treba ;)
 
Ne poznajem nikoga sa ovog foruma..nakon nekih iskustava o kojima je bilo reci nastojim da tako i ostane.Sklona sam da zamisljam ljude,da im dodeljujem osobine,navike i omiljene knjige pa se tako neki odavde kod mene" vode" kao da ih znam...:roll:
Ako nekoga nekada upoznam bice mi drago,naravno.:)
Recimo da znam sa kime bih imala sta da pricam a sa kim se ne bih skapirala.To neka ostane moja tajna.;)
 
Da, licno poznajem samo jednu personu sa foruma. I to neplanirano. Isto me zaintrigliralo pisanje, i zivotna prica.
Ostale ne.
Nisam u stilu "zelim da ostanem anonimna", ali prosto imam neki krug ljudi koje dugo poznajem,
i tesko sklapam nova prijateljstva, a poznanstva kad se dese, dese...
Ovo mi je neki izduvni ventil, i ono da nisam totalno out, kad vec nemam FB nalog, da bar forumasim :lol:
 
Ja sam rešio da nikad nikog iz VL ne puštam u svoj RL. Jednom sam imao nameru nekog da pustim, 4 godine se dopisivao sa tom osobom, plakao, smejao se, svađao se, voleo je jako, smatrao je najboljim prijateljem...i pre nego da se slože kockice da se vidimo konačno, shvatio sam da imam posao sa golim govnetom i moralnom nakazom koja kao i sve moralne nakaze najvise sere o moralu...od tad se ne vežem ni za koga virtuelno...i ne dam u RL.
 
a sad tema....ja sam neke pustila iz ovog sveta u svoj rl
i zbog nekih mi je jako drago sto su u mom rl...ima ih nekoliko....jeka... eva....i jos neki
ali......ovom prilikom pozdravljam bice neizmerne snage i emocije koja mi je pomogla da se ponovo sklopim i pocnem da smejem...toliko strpljenja nikad od nikog nisam dobila
koto ljubim te:heart:
 
ni ja ne poznajem nikoga i ne treba mi druzenje van ovoga,jer mi se drugarice i ovako zale da nikad nemam za njih dovoljno vremena
stvar je u tome da sam pocela vise da cenim samocu i porodicu
ali ako bi me neko od forumasa ko nije iz mog grada zamolio da mu nesto pomognem ili odradim u ns ,rado bih to ucinila
inace elins mi je rekla da kupujemo u istoj radnji u kraju,pa sad zagledam svaku mamu sa kolicima.sve bih rekla ja sam smokvicica,al bojim se da me ne oladi,da pomisli ova mora da je sa hotlajna,samo se one tako zovu
a jednom sam sanjala sastanak forumasa u nekoj velikoj sali,ja ulazim sama i nikog ne poznajem
 
a sad tema....ja sam neke pustila iz ovog sveta u svoj rl
i zbog nekih mi je jako drago sto su u mom rl...ima ih nekoliko....jeka... eva....i jos neki
ali......ovom prilikom pozdravljam bice neizmerne snage i emocije koja mi je pomogla da se ponovo sklopim i pocnem da smejem...toliko strpljenja nikad od nikog nisam dobila
koto ljubim te:heart:

jao sta ti je pa sad cu da se stidim:rumenko:
jeis malo smorila, al dobro:mrgreen::lol:
volim i ja tebe:zag:
@tema
upoznala milion ljudi. vrlo mali procenat ispao uzivo drugaciji nego na papiru, ali bilo je i toga.
imala sam situacije da se neke moje bas drage osobe medjusobno kolju, i pokusavala da objasnim da to nije bas tako. bilo je sasvim uzalud.:neutral:
ali i u zivotu je tako: jednog istog coveka neko voli, neko mrzi, neko ceni, neko prezire. a neko je ravnodusan.
tudji me sudovi ne zanimaju, uglavnom. ako neko koga bas cenim kaze nesto dijametralno razlicito od onog sto ja mislim, zamislim se..ali ja cesto ne drzim ni do svog misljenja, a kamoli do tudjeg, tako da..sve je stvar osecaja.:)
mog.:)
 
E da...
Mirku sam recimo videla licno i personalno:roll: prosle godine u Carpetlandu,negde u januaru ili februaru..bila je sa muzem i birali su neki tepih..Odma sam znala da je to ona.Nije bilo mesto a ni vreme da pred njenim muzem i mojim kolegom kazem:Cao,jesi li ti Sizika?E supeeer..ja sam macka...:roll:
Msm..kakva sekta pomislili bi oni..
Ako i kada ona ovo procita mozda se i ona mene seti...braon jakna,braon kosa, braon cizme ,jako zgodan kolega...;)
Sifra:vita jela zelen bor cekam brzi odgovor
 
Nije to drugacija slika ni vidjenje te osobe nego neko prosto ima vise iskustva i ne mora mu se neko svideti..nek su godine razlike u pitanju...nek je musko ili zensko..nek je suprotni tabor neistomisljenika..tako da se uvek treba zapitati zasto ga neko drugacije kapira..lose ili dobro
 
ni ja ne poznajem nikoga i ne treba mi druzenje van ovoga,jer mi se drugarice i ovako zale da nikad nemam za njih dovoljno vremena
stvar je u tome da sam pocela vise da cenim samocu i porodicu
ali ako bi me neko od forumasa ko nije iz mog grada zamolio da mu nesto pomognem ili odradim u ns ,rado bih to ucinila
inace elins mi je rekla da kupujemo u istoj radnji u kraju,pa sad zagledam svaku mamu sa kolicima.sve bih rekla ja sam smokvicica,al bojim se da me ne oladi,da pomisli ova mora da je sa hotlajna,samo se one tako zovu
a jednom sam sanjala sastanak forumasa u nekoj velikoj sali,ja ulazim sama i nikog ne poznajem
:rotf::rotf::rotf::rotf::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
kako ne poznajes.. ona sa mikrofonom je bila teta banda
:rotf::rotf::rotf:
 
Baby*

Poznajem dvoje sa foruma dobro dok sam jednu devojku videla samo u prolazu...
U ponasanju ima razlike i to velike jer je moje "drustvo" sa politike a tamo se ljudi kolju bez da misle vecinu napisanih stvari...
Nisam preterano zainteresovana za druzenje jer nemam vremena ali sam apsolutno otvorena, mislim da bih posla na kafu sa bilo kojom
forumasicom...spadam u ljude koji lako ostvaruju kontakt ali tesko prijateljstva...ovo dvoje koje sam pomenula bih imala u zivotu sta god
se desilo, nas odnos nema veze sa krstaricom...
 
elem, svako od nas više manje poznaje nekog forumaša/ forumašicu i u RL-u...mnogi su čak postali i jako dobri prijatelji, o ljubavnim parovima pa i sklopljenim brakovima da ne pričam...: )

ono što je meni interesantno je to kako drastično drugačije doživljamo jednu te istu osobu...kako potpuno drugačije tumačimo ono što ovde napiše ili ono što kaže u RL-u dok pijemo kafu...pa mi nekada prosto bude smešno kad neko psihoanaliza nekog forumaša/icu, a ja nju/ njega upoznala uživo, a taj neko nije ili možda i jeste al totalno ima drugačiju sliku o toj istoj osobi...al sam zapetljala sad, majko moja:mrgreen:

elem, nem pojma šta bi pitanje bilo...tumačite sami, po sopstvenom osećaju...u svakom slučaju, jel se i vama dešava ovaj, gore opisani scenario:D?

svi forumashi koji znam su mi uzivo manje- vise potvdrili sliku koju sam o njima imala ovde
 
  • Podržavam
Reactions: Nez

Back
Top