ne znam kako da nazovem temu: )

Ja sam se samo još više oduševila forumašicama koje sam upoznala u RL.
Neverovatan je osećaj kad zavolite nekog kroz njegovo pisanje, zavolite njega, njegovu suštinu, a onda ga sretnete u RL, pogledate u oči, dobijete osmeh i krene bujica osećanja.
I reči u mom slučaju.:rumenko:
Upoznala sam samo jednog forumaša, sticajem okolnosti i u društvu drugih forumašica, čisto da se zna, jer ja sam poštenažena.com i ne družim se sa forumašima.:cool:
O njemu nisam imala nikakvo posebno mišljenje iako je bio jedno vreme veoma popularan baš na ovom PDF-u, ali uživo me je dobio iako smo vrlo kratko vreme proveli zajedno.:D

Ja sam se samo još više oduševila forumašicama koje sam upoznala u RL.
Neverovatan je osećaj kad zavolite nekog kroz njegovo pisanje, zavolite njega, njegovu suštinu, a onda ga sretnete u RL, pogledate u oči, dobijete osmeh i krene bujica osećanja.
I reči u mom slučaju.:rumenko:
Upoznala sam samo jednog forumaša, sticajem okolnosti i u društvu drugih forumašica, čisto da se zna, jer ja sam poštenažena.com i ne družim se sa forumašima.:cool:
O njemu nisam imala nikakvo posebno mišljenje iako je bio jedno vreme veoma popularan baš na ovom PDF-u, ali uživo me je dobio iako smo vrlo kratko vreme proveli zajedno.:D
Sad sam se setila da sam slagala, upoznala sam nekoliko muških forumaša, ali izgleda da je samo ovaj jedan ostavio utisak. Pozitivan.:mrgreen:
Verovatno i zato što smo se sreli dva puta, ali možda i nije.:rumenko:

elem, svako od nas više manje poznaje nekog forumaša/ forumašicu i u RL-u...mnogi su čak postali i jako dobri prijatelji, o ljubavnim parovima pa i sklopljenim brakovima da ne pričam...: )

ono što je meni interesantno je to kako drastično drugačije doživljamo jednu te istu osobu...kako potpuno drugačije tumačimo ono što ovde napiše ili ono što kaže u RL-u dok pijemo kafu...pa mi nekada prosto bude smešno kad neko psihoanaliza nekog forumaša/icu, a ja nju/ njega upoznala uživo, a taj neko nije ili možda i jeste al totalno ima drugačiju sliku o toj istoj osobi...al sam zapetljala sad, majko moja:mrgreen:

elem, nem pojma šta bi pitanje bilo...tumačite sami, po sopstvenom osećaju...u svakom slučaju, jel se i vama dešava ovaj, gore opisani scenario:D?

...zamoliš Moderatore da ti promene naziv Teme u ..."na kafici kod BJ"...

ajde,ajde,ne pravi se muerte pametan,nego koliko si ti forumasica uzivo overio,htela sam reci upoznao i jesu li ono sto su i ovde,istinu na sunce:rtfm:

...smokvo...ja sam ti k'o Đizuz...kao postoj'o...nije im'o ženu...biJo svetac...i tako to...
...jednom rečju, virtuelan lik...i sve što sam upozn'o, upozn'o sam virtuelno u 3D...
...od danas možeš moju ikonu da okačiš na zid...:lol:

elem, svako od nas više manje poznaje nekog forumaša/ forumašicu i u RL-u...mnogi su čak postali i jako dobri prijatelji, o ljubavnim parovima pa i sklopljenim brakovima da ne pričam...: )

ono što je meni interesantno je to kako drastično drugačije doživljamo jednu te istu osobu...kako potpuno drugačije tumačimo ono što ovde napiše ili ono što kaže u RL-u dok pijemo kafu...pa mi nekada prosto bude smešno kad neko psihoanaliza nekog forumaša/icu, a ja nju/ njega upoznala uživo, a taj neko nije ili možda i jeste al totalno ima drugačiju sliku o toj istoj osobi...al sam zapetljala sad, majko moja:mrgreen:

elem, nem pojma šta bi pitanje bilo...tumačite sami, po sopstvenom osećaju...u svakom slučaju, jel se i vama dešava ovaj, gore opisani scenario:D?

Ne dešava mi se jer nisam upoznala nijednog forumaša/forumašicu :)

Ja dozivljavam drasticno drugacije jedino ljude koje sam upoznala u rl, i nemaju veze sa onim kako se predstavljaju na forumu. Dakle imaju neki alter-ego ovde, a u prirodi su totalno drugaciji. Onda mi jeste bilo cudno.
Ali kod vecine koju sam upoznala, imala sam vec dobar osecaj da ih znam, i kad smo se videli, bilo je kao da sam srela stare drugare iz osnovne skole recimo..i kod takvih, koji su prirodni, isti i ovde i "tamo". ne pravim nikakvu razliku da li citam sta pisu ovde, ili uzivo pricaju. Naravno, zna se da je ovde 80 posto zayebancija..(tj ne ovde nego na ljisu, ovde sve fine neke tete :mrgreen:)

Ne poznajem nikoga sa foruma uzivo...
Mislim da umem poprilicno da skontam ljude, njihov karakter i na ovaj nacin...mada izgleda da sam se nedavno po prvi put zeznula u proceni i neprijatno se iznenadila (postojala je mogucnost a i zelja za upoznavanjem, druzenjem)...nakon te pogresne procene mogucnost za upoznavanjem forumasa/ica je svedena na minimum...dok posebnu zelju generalno nisam nikada ni imala ali ako bi se vec desilo, pa ok..

Jedan od razloga sto ne zelim upoznavanje je daljina...ljudi su generalno slabi na daljinu cak i za prijateljstva...
Napisano na forumu moze da se tumaci na razne nacine pa se lako dese razni nesporazumi, dolazi cak i do obracunavanja forumasa na temama...a to mi deluje ljigavo i pre svega pokazatelj je nepostovanja osobe sa kojom komuniciras...
...

Sklona sam analizama karkatera (falinka il ne Boga pitaj), pa analiziram osobe koje aktivno ucestvuju i imam neko misljenje o njima ali konacni sud, misljenje formiram samo ako osobu vidim uzivo..

Volela bih mozda da upoznam neke osobe sa svoje liste frendova ako nanese situacija..ima jako prijatnih, pametnih i karakternih osoba ...koje nisu zlonamerne...:heart:

Inace me je forum jako smorio, pa i silni pp-ovi...uvodim restrikcije....:confused: :lol:

Упознала неке људе и сви су ми исти као на форуму. Ни о коме нисам стекла другачији утисак.
Постоји још неколико особа које бих желела да упознам. А посебно бих волела да упознам једну форумашицу која ми је далеко, и знам да је нисам преценила, сигурна сам у то, одрасле смо у црначкој четврти заједно... :heart:

Ne poznajem nikoga sa foruma uzivo...
Mislim da umem poprilicno da skontam ljude, njihov karakter i na ovaj nacin...mada izgleda da sam se nedavno po prvi put zeznula u proceni i neprijatno se iznenadila (postojala je mogucnost a i zelja za upoznavanjem, druzenjem)...nakon te pogresne procene mogucnost za upoznavanjem forumasa/ica je svedena na minimum...dok posebnu zelju generalno nisam nikada ni imala ali ako bi se vec desilo, pa ok..

ima prijatnih- a ko te iznenadio , nik :ceka: da ne iznenadi i mene :malav:

One koje ja poznajem uzivo su isti u rl kao i ono sto pisu
Nemam zelju da nesto preterano prosirim za vidjanja na jos neke osobe koje su mi drage iz virtuelnog zivota na krsti, ali ne zato sto mi nisu drage, bnego zato sto bi mi to sada bilo samo opterecenje, i ovako nista ne stizem
mislim da ipak ima nesto u tome da su reci ovde napisane uvek mnogo jace shvacene nego u rl
eto, na primer, sigurna sam daMirka uzivo nije takav nadzak :)

One koje ja poznajem uzivo su isti u rl kao i ono sto pisu
Nemam zelju da nesto preterano prosirim za vidjanja na jos neke osobe koje su mi drage iz virtuelnog zivota na krsti, ali ne zato sto mi nisu drage, bnego zato sto bi mi to sada bilo samo opterecenje, i ovako nista ne stizem
mislim da ipak ima nesto u tome da su reci ovde napisane uvek mnogo jace shvacene nego u rl
eto, na primer, sigurna sam daMirka uzivo nije takav nadzak :)

:hahaha:eto ja je ne bih upozno pa da mi plati

ima prijatnih- a ko te iznenadio , nik :ceka: da ne iznenadi i mene :malav:

He he...vidi ti nje...:mrgreen: nisam sklona ogovaranjima...pa bih izostavila taj podatak...:lol: .ako sam se ja neprijatno iznenadila, drugi mozda ne bi...za tango je potrebno dvoje... mada smatram da nisam nikoga uvredila, povredila....

Ali navela si me na razmisljanje...skontah da imam intenzivnije prepiske najvise sa forumasima...:eek: moram pocet "sacovat" forumasice...:lol:

Isto tako me iznenadjuju ogovaranja odredjenih forumasa...pa bih svima porucila da ne veruju raznim laprdanjima tj. da ih prihvataju sa rezervom...pha, porucujem ko da sam miss foruma..:lol:

I da....ni slucajno ne prosledjujte svoje brojeve....:eek: :dash: :mrgreen:

Back