ne znam kako da nazovem temu: )

He he...vidi ti nje...:mrgreen: nisam sklona ogovaranjima...pa bih izostavila taj podatak...:lol: .ako sam se ja neprijatno iznenadila, drugi mozda ne bi...za tango je potrebno dvoje... mada smatram da nisam nikoga uvredila, povredila....

Ali navela si me na razmisljanje...skontah da imam intenzivnije prepiske najvise sa forumasima...:eek: moram pocet "sacovat" forumasice...:lol:

Isto tako me iznenadjuju ogovaranja odredjenih forumasa...pa bih svima porucila da ne veruju raznim laprdanjima tj. da ih prihvataju sa rezervom...pha, porucujem ko da sam miss foruma..:lol:

I da....ni slucajno ne prosledjujte svoje brojeve....:eek: :dash: :mrgreen:

... ja cula da me jedan urmas hebe pre nogo sto sam privirila pdf-u ljis, pa rekoh- nek ide zivot :lol:

Ja na svojih nepunih 8300 postova zelim da vidim uzivo jednog S., B. D.....:lol: :p

imam li ja neka posebna prava sa 16.000 :D

Иначе, чујем се понекад са једном малом, и скроз ми је О.К. и верујем да ће нам бити пријатно кад се нађемо.
Нисам рекла да су ми се сви које сам упознала допали. Упознала сам једну особу која ми ,,не иде под капу'' и такав је утисак оставила и у РЛ. Вероватно је обострано.

.. ja cula da me jedan urmas hebe pre nogo sto sam privirila pdf-u ljis, pa rekoh- nek ide zivot :lol:

:zcepanje: e dotle kod mene nije stiglo jos..forumasi sa kojima ja komuniciram su dzentlmeni...:lol:

imam li ja neka posebna prava sa 16.000 :D

Pa sta znam...evo ti D., i B..... S. ne dam....:lol:

Иначе, чујем се понекад са једном малом, и скроз ми је О.К. и верујем да ће нам бити пријатно кад се нађемо.
Нисам рекла да су ми се сви које сам упознала допали. Упознала сам једну особу која ми ,,не иде под капу'' и такав је утисак оставила и у РЛ. Вероватно је обострано.

Mozda ide pod suknju...:think: :lol: :p

Back