Ne voli me njena mama

Svaka majka je majka svom detetu dok je živa. Tako da je logično da će ako misli da nešto nije u redu, da mrzi onog koji čini da nije u redu. Tačnije, svaka majka će prema zetu imati osećanja kakva joj je ćerka reflektovala....
 
Ma kaj got... mama ne voli niti jednog, evo ja probala i niko nije bio dobar, dovedem prvog ne valja, zamijenim ga za drugog ne valja, dođe treći mama već kuka šta će reći komšiluk, od mulata imala neku fobiju, pa ovaj ima previše tetovaža, pa onaj ne valja jer je premlad, pa onaj prestar, pa onaj vozi motor a to opasno i tako 20 godina ja tražim nekoga tko bi se dopao i meni i mojoj mami z:mrgreen:...

Pa ebote,pa na tebe su se penjali više nego na Frušku goru...
Najbolje da mama nađe nekog po ukusu obe,pa ga delite...

P.S

U tom slučaju,snimak snošaja okačiti i prodati za dobru kintu,
Novac delite ti i mama,muški akter deli samo slavu...
 
Poslednja izmena:
Svasta svasta ne voli me tasta,
Al me voli tast njemu svaka cast! :D

Ja svoje nisam upoznao za 2 i kusur godine veze...pocelo me to vise zderati
Mislim da bi me mama tasta volela....smatram sebe za pristojnu osobu,vrednu,radnu....glupo da pisem sam za sebe jebaji ga...
 
Pa ebote,pa na tebe su se penjali više nego na Frušku goru...
Najbolje da mama nađe nekog po ukusu obe,pa ga delite...

P.S

U tom slučaju,snimak snošaja okačiti i prodati za dobru kintu,
Novac delite ti i mama,muški akter deli samo slavu...


Tacno si u pravu, ali tu ima tvoja greska.

Cekala te godinama i od svakog mislila da si ti.

- - - - - - - - - -

Svasta svasta ne voli me tasta,
Al me voli tast njemu svaka cast! :D

Ja svoje nisam upoznao za 2 i kusur godine veze...pocelo me to vise zderati
Mislim da bi me mama tasta volela....smatram sebe za pristojnu osobu,vrednu,radnu....glupo da pisem sam za sebe jebaji ga...

Itreba da te zdere, jer se kuci vode samo odabrani ili odabrane.:)
 
Ma ona se kao sva stidi...toga mi je doslo preko glave plus neke stvari koje su me kao coveka povredile sa njene strane,intimne prirode....ja sam sve to rekao,raskinuo,pruzio ruku,otisao kuci ona me sutra zove sve normalno nastavlja pricu...ionako nisam nikad kuci sve mi je jedno....
 
Za ovo poredjenje nisam cuo :D

Najjebo je kao bosanac u amsterdamu
tooth.gif


Meni jedna nesuđena tašta pevala - zora rudi, dan se beli, ustaj zete da mi jehbeš dete :rumenko:

3okn, ovako napisano ce morati da se uvede u kulturnu bastinu krstarice:super:

Moja voli mm... Tj.voli da mu ugadja...
Za sve sam ja zasluzna, logicno

Pa zamisli da joj non stop serviras price kako ne valja, normalno je da ga ne bi volela. To i jeste bila poenta ove teme.
 

Back
Top