mlađi brat (16) me ukopao

e sad za njega ne znam, a ni nju ne pratim mnogo, mada kada mi iskoči neki video gde nešto lupeta uvek mi je bila smešna, ali kontam da nije svakome
mislim da je to sve i zbog toga što je ipak poznata ličnost pa da bi privukla pažnju i izdvojila se na neki način, ne mora da znači da je skroz neozbiljna
Kaze poklopile im se sifre ,to je taj fazon sve bacaju na sarkazam i ludi su kao
 
da bih prikrila nesigurnost?
Da
zezam se jer volim ne volim dosadne ljude koji nemaju smisla za humor eto zašto se zezam🤣
A zezanjem ćeš učiniti da ne budu dosadni i dobiju smisao za humor.
Ne ide to tako. Zezanje treba da bude spontano a ne nekakvi unapred zadati princip i očekivanje.
Npr. stavila si smajli koji crkava od smeha a nisi ništa smešno napisala.
P.S. Voliš il ne voliš? :D
 
Nene ona glumi humor, kao kaze nesto sto zna da je smesno ali je ozbiljna dok ne krene reakcija, jer je za nju to kao normalna pojava da ne bude ozbiljna ima dosta godina mora da se uozbilji ,sto ne znaci da ide u drugu krajnost,ali poenta je sto je taj petar strugar bas slican,on onako u drustvu iskace ,jer sve sto kaze treba da bude smesno a nije,naporan je
Заболе ме глава
 
kaže preveliki si zajebant, sve pretvoriš u šalu, imaš previše energije, teško ćeš naći dečka
ceo dan se smejem ovome a onda se mislim jbt mali je možda u pravu
Ма до јаја је зезати се и бити расположен данас кад је општа кукњава само је питање да ли је то стварно искрено и право или је то неки вид лагања себе

Уколико није то, бтк, наћи ћеш неког ко ће то разумети а ако се бојиш да нећеш, онда мењај то, али мислим да није вредно!!
 

Back
Top