Ne voli me njena mama

Ma kaj got... mama ne voli niti jednog, evo ja probala i niko nije bio dobar, dovedem prvog ne valja, zamijenim ga za drugog ne valja, dođe treći mama već kuka šta će reći komšiluk, od mulata imala neku fobiju, pa ovaj ima previše tetovaža, pa onaj ne valja jer je premlad, pa onaj prestar, pa onaj vozi motor a to opasno i tako 20 godina ja tražim nekoga tko bi se dopao i meni i mojoj mami z:mrgreen:...
 
A pazi bolju pricu, mama za svog sina voli onu koju on voli, ali

normalno snajka hoce da ona vlada svojim deckom i to je isto ok.

I onda, decko pocne da drzi mami stranu.

Kako zene mogu da se zale na svekrvu?

Izaberes muza kome majka odredjuje zivot i onda si nezadovoljna?
 
Nista gore od toksicnih roditelja.

Ko je kriv? Onaj ko im dozvoli da guraju nos gde im nije mesto.
Moze da ga ne voli, mora da ga postuje. Ne postuje njega, ne postuje ni mene. Prosto.

Slazem se s onim sto je rekla Crvena, kad je lose kukaju majkama/ocevima, na osnovu cega oni sebi kreiraju sliku o losoj vezi/braku svog deteta. Nije strano ni da se stvari uglavnom preuvelicavaju pa to sve izgleda mnogo gore od stvarne situacije.
 
Nista gore od toksicnih roditelja.

Ko je kriv? Onaj ko im dozvoli da guraju nos gde im nije mesto.
Moze da ga ne voli, mora da ga postuje. Ne postuje njega, ne postuje ni mene. Prosto.

Slazem se s onim sto je rekla Crvena, kad je lose kukaju majkama/ocevima, na osnovu cega oni sebi kreiraju sliku o losoj vezi/braku svog deteta. Nije strano ni da se stvari uglavnom preuvelicavaju pa to sve izgleda mnogo gore od stvarne situacije.

Prosto, ni jedna nije prezivela, ako je ispustis u dvoriste sa deset hiljada metara.

Ali mame bi ti bilo zao.
 
Ma kaj got... mama ne voli niti jednog, evo ja probala i niko nije bio dobar, dovedem prvog ne valja, zamijenim ga za drugog ne valja, dođe treći mama već kuka šta će reći komšiluk, od mulata imala neku fobiju, pa ovaj ima previše tetovaža, pa onaj ne valja jer je premlad, pa onaj prestar, pa onaj vozi motor a to opasno i tako 20 godina ja tražim nekoga tko bi se dopao i meni i mojoj mami z:mrgreen:...
Kraljice:rotf:

- - - - - - - - - -

Nista gore od toksicnih roditelja.

Ko je kriv? Onaj ko im dozvoli da guraju nos gde im nije mesto.
Moze da ga ne voli, mora da ga postuje. Ne postuje njega, ne postuje ni mene. Prosto.

Slazem se s onim sto je rekla Crvena, kad je lose kukaju majkama/ocevima, na osnovu cega oni sebi kreiraju sliku o losoj vezi/braku svog deteta. Nije strano ni da se stvari uglavnom preuvelicavaju pa to sve izgleda mnogo gore od stvarne situacije.
Upravo to.
Ko im servira pricu o svom partneru, i dozvoli da se umesaju, taj je jedini krivac.
A roditelji ko roditelji, slusaju sta im dete servira i ne treba im puno da se pocnu ponasati kao goveda:hahaha:
 
A šta ako mama počne da voli više nju/njega nego vas?
Ne bukvalno da voli, ali ono, sprema zetu sarmu i palačinke ili kupuje snaji garderobu i šminku, šta onda? Jel ste malko ljubomorni?
 
Prosto, ni jedna nije prezivela, ako je ispustis u dvoriste sa deset hiljada metara.

Ali mame bi ti bilo zao.

Bilo bi mi zao sto je njeno ponasanje prema njemu, pokvario odnos izmedju nas dve.

- - - - - - - - - -

Kraljice:rotf:

- - - - - - - - - -


Upravo to.
Ko im servira pricu o svom partneru, i dozvoli da se umesaju, taj je jedini krivac.
A roditelji ko roditelji, slusaju sta im dete servira i ne treba im puno da se pocnu ponasati kao goveda:hahaha:

A ne treba generalizovati, nisu ni svi roditelji isti. Ali slazem se da je manje onih koje ce staviti svoje dete ispred sebe i ukazati mu na greske. Uvek je lakse krivicu prebaciti na onog drugog... treceg... ;)
 
Ima onaj vic:
Dosao zet u goste kod taste na selo . Posto je bio radni dan ,tastin sin je cijeli dan razvozio djubre na njivu bez obzira na gosta .
Kad je doslo vece , svi sjeli da veceraju , a sin umoran kao pas .
Tasta sipa u tanjire , a sve bolji komad mesa stavlja zetu nego sinu .Sjece tortu , pa veci komad daje zetu .
Iznervira se sin , iskoristi priliku da bude sam sa majkom , pa joj kaze ~
~Kako mozes da ovom debeloguzu stavljas sve bolje , a ja cijelog dana iznosim smece ?
E , moj sine da ti znas kakvo je on smece izneo iz kuce , ne bi se toliko bunio !
 
A šta ako mama počne da voli više nju/njega nego vas?
Ne bukvalno da voli, ali ono, sprema zetu sarmu i palačinke ili kupuje snaji garderobu i šminku, šta onda? Jel ste malko ljubomorni?

Zavisi... dal je pretvaranje, il' je onako od srca sto kazu.
Ako je ovo drugo, nema ljubomore. Po meni to je jedan zdrav odnos,
Ne moze moja majka njega voleti vise nego mene, al' je lepo sto na taj nacin pokazuje da joj je stalo do toga sto mi imamo, bila to veza ili brak.
 
A šta ako mama počne da voli više nju/njega nego vas?
Ne bukvalno da voli, ali ono, sprema zetu sarmu i palačinke ili kupuje snaji garderobu i šminku, šta onda? Jel ste malko ljubomorni?

Ima jedna istinita prica:

Dvoje se razveli i svako nasao sebi partnera, medjutim, tasta vise voli zeta nego cerku i sa njim ostala u dobrim odnosima.
Cerka nacula da ce majka da ostavi zetu kucu i plac i dodje sa svojim novim muzem, kad tamo i bivsi dosao sa svojom novom zenom.:)
Sta ce cerka udje u kucu i izvadi bezbol palicu i najuri ovo dvoje, a majki odrzi predavanje.:)
 
Ima jedna istinita prica:

Dvoje se razveli i svako nasao sebi partnera, medjutim, tasta vise voli zeta nego cerku i sa njim ostala u dobrim odnosima.
Cerka nacula da ce majka da ostavi zetu kucu i plac i dodje sa svojim novim muzem, kad tamo i bivsi dosao sa svojom novom zenom.:)
Sta ce cerka udje u kucu i izvadi bezbol palicu i najuri ovo dvoje, a majki odrzi predavanje.:)
Ima toga.
Jednog lika koji je isao sa mojom sestrom sam toliko zagotivio da se konstantno druzimo. A sestra se udala za drugog.
Ali cu ipak morati da smanjim intenzitet druzenja sa njim jer se zet ljuti.
Malo je I neprijatno da mi dodju obojica kad nesto slavim, jednostavno, nije normalna situacija.
 
Ma sta ima mamu da tangira zet? ne mora ni da prica s njim.:)

Poenta je da zadrzavaju kontrolu nad cerkama i ako joj zet podilazi

on je najbolji tako da ce cerka uvek da ima problem sa oboje.

Avion, 10km, izvolte u setnju.
 

Back
Top