Ne odgovara na poruke

Postoji izraz manipulativna tišina, a odnosi se na situaciju kada partner nakon svađe ne komunicira sa vama, ne odgovara vam na poruke i pozive.

Šta je najbolje da se uradi kada se partner ne javlja nekoliko dana?
Zavisi od toga na kom je nivou odnos (veza).
Nekada je to znak raskida.
Nekada je to znak poziva za paznjom. (Ono fazon šta ti treba; ništa; a u stvari bas mi treba i zagrljaj i rame za plakanje i ....)
Nekada je to kao neka rutina koja mora da se dogodi. Jednostavno da se čovek povuče i da se sretne sam sa sobom. Treba mu to priuštiti.
Nekada je to zaista manipulacija gde se prati reakcija...
 
Mi, ono već u nekim godinama, postali smo baš ono oš oš, nećeš? ne moraš 🙂
Nekad se zapitam da li je moja odsečnost uvek na mestu
U svakom slučaju je prijatno uvek imati jasne postavke

Potpuno je na mestu biti odsecan neovisno od godina.
Moze da mi bude krivo ali to je moj licni problem nije njegov i obrnuto..
Nista na silu a emocije..brzo splasnu ionako..:lol:
 
Postoji izraz manipulativna tišina, a odnosi se na situaciju kada partner nakon svađe ne komunicira sa vama, ne odgovara vam na poruke i pozive.

Šta je najbolje da se uradi kada se partner ne javlja nekoliko dana?
uspostaviti direktan kontakt i istraziti. Mozda ima opravdan razlog.
Najgore je pomisliti da ne zeli dalji kontakt. Moze biti zabluda.
 
Postoji izraz manipulativna tišina, a odnosi se na situaciju kada partner nakon svađe ne komunicira sa vama, ne odgovara vam na poruke i pozive.

Šta je najbolje da se uradi kada se partner ne javlja nekoliko dana?
Nejavljanjem samo pokazuje svoju slabost. Tad treba biti uporan dok se ne javi, obecas neki susret ili da ces ga pozvati i onda se ti vise ne javljas. Ne znam sta bi se postiglo ali dobro zvuci:malav:
 
Postoji izraz manipulativna tišina, a odnosi se na situaciju kada partner nakon svađe ne komunicira sa vama, ne odgovara vam na poruke i pozive.

Šta je najbolje da se uradi kada se partner ne javlja nekoliko dana?
Пребацити мисли и концентрацију на нешто паметније.
Мени је то првенствено неваспитано и незрело. Јавим се и онима од којих се дистанцирам, културе ради одговорим уљудно. А не некоме са ким градим однос.
 
Vreme je najbolji lek za sve. Pa ako se ni nakon određenog vremena ne odljuti, možda je tako i najbolje. Ne sme ti nizbokog stati život...Moraš se boriti i verovati u pobedu na kraju.
 
Postoji izraz manipulativna tišina, a odnosi se na situaciju kada partner nakon svađe ne komunicira sa vama, ne odgovara vam na poruke i pozive.

Šta je najbolje da se uradi kada se partner ne javlja nekoliko dana?
Ne znam šta je najbolje draga Nina. Znam samo da gledano iz lične perspektive neodgovaranje na poruku(poruke) doživljavam kao neku vrstu ličnog vređanja mene kao čoveka. Pogotovo ako se neko u životu poziva na nešto(Npr. Ko je on; ko sam ja a ko si ti) a ovamo odgovara i kurti i murti a meni neće. I mnogo se ljutim zbog toga. To je moj dugogodišnji stav, pogotovo iz perioda kad su neke osobe pričale sa mojim lažnim profilima(kad sam ih imao, odavno nemam ni jedan lažni profil), pa im čak i čestitale rodjendane(tim izmišljotinama koje sam svojevremeno pravio) što je meni bila dopunska vrsta vređanja.
Razgovarao sam sa jednim pravnikom. On kaže da ima(da je bilo) pravnih osnova u moju "korist" u ovome što sam ti ispričao.

Ps. Ljubim te još večeras sam ovde pod imenom Šmeker, eventualno sutra. Ako budem pisao uopšte na Krstarici do daljnjeg, pisaću kao gost pod nekim imenima. To je moja odluka o kojoj sam obavestio jednu moju forumsku prijateljicu(vi Nina moji prijatelji znate koju) još pre Nove godine :)

Pozdrav :zag:
 
Poslednja izmena:
to onda nije vise partner

Apsolutno se slažem.

Meni se to desilo dva puta sa dva različita lika. Dakle pošaljem poruku i dođe neki mrljav i hladnjikav odgovor kasnije pošaljem opet… tišina.

Onda ide blokiranje sa moje strane.

I prođe nedelja-dve eto njega sa drugog, trećeg, desetog broja… i tako narednih par meseci i tako su lagano dotični ukapirali da je blokiranje trajno.


Kod mene važi pravilo “ko tebe kamenom ti njega plamenom” znači ti meni jednom ne odgovoriš onda ja tebi nikad ne odgovorim :cao:
 

Back
Top