Najveci blam pred osobom koja vam se svidjala

i znam jednom, u sred najzesceg muvanja koje trajalo nedeljama...
otkidam na tipa, u vazduhu sve nabijeno seksom..bla bla, ali ta prica je isla sporo, trajala dugo itd, nije ni vazno...
ali prvo muvanje i sve...
znam da sam htela da kazem "verbalno" i ja kazem "oralno" i tako se uzasno postidim. tim pre sto je on odmah poceo sa nekim dvosmislicama jao u zemlju sam propala.
 
Pa to je bilo ovako.....hmmmmm
Izasla sam sa deckom u jedan ekstra klub,posle posla na hot-line-u.Obukla sam prosecno lepu haljinu od 1500e,msm to je nista,kada na pijaci potrosim i po 700e,ne hranim se djubretom,naravno kao svi ostali..obula sam sandalice sa dijamantima i nisu nesto specijalne,imam i mnogo dragocenijih,ove su kao neki prosek.Tako smo mi izasli u taj klub,on je bio savrsen u savrsenom odelu,okupan u armaniju,sa novim bmw-om.Seli smo u separeu,koji on uvek organizuje posto je uticajan i svi ga vole,okruzen vernim psima.Njegov telohranitelj mi je stajao iza ledja bukvalno celo vece i bas me je nervirao,ali nije to poenta...
Kada smo napustali klub usput sam naravno dosla do garderobe po svoj skupoceni kaput,mada imam i mnogo boljih kaputa,ovaj je opet neki prosek od oko 2000e...i pogledala sam u devojku cekajuci da mi ga donese,moj dragi je naravno stajao pored mene i kada je dosla i isporucila mi kaput nisam mogla da poverujem!Donela je neki obican,babski,zar moze da pomisli ta prosta devojka da ja nosim takav jeftin kaput...moja dusaica je samo pogledao u mene,pa u nju i "prevrnuo ocim" !!!!!
Kakav blam!!!!
P.S. inspirisana likom i delom Moderne pevacice :lol:

:zcepanje:
 
Мазили се ми, и он кренуо мало испод ногавица (био зимски период и носила сам испод најлонке), кад оно чарапе на једном мјесту распаране, рупа... :zcepanje: И он то види, а мени непријатно... :rumenko: Шта је било, оно ми закачио рајфершлус од чизама, и испарао их... :roll:
 

Back
Top