Plavuša u donjem vešu iskoči iz žbunja pred vas

A desilo mi se i da sam sa poznanicom i prilazi nam devojka u nedelju , i kaze evo vam kljucevi , silovana sam dva dana ne mogu da vozim, da me odvezete do prvog doma zdravlja...

I posle sam morao da objasnjavam da ja ne znam devojku , nego mi tako prilaze devojke koje zele pouzdanu pomoc bez zloupotrebe.....

Samo ne znam da li se racuna u temu , jer ovo je bilo ipak poziv za pomoc...
oce to...zabavljas se sa nekom, deluje skroz nevino a i ti bas nisi nesto i kad dodje do sexa, ona satro kao stidljivo kaze, moram da ti nesto kazem, nisam nevina, silovali su me neki.... :lol:

zenama ne veruj, jer imaju ceo opseg lozana i neistina u koferima.

Idete na Dejt sa devojkom koja vam se mnogo sviđa. :zaljubljena:
Napaljeni ste max, nosite buket ruža u ruci itd.:cvece:

Kad odjednom ispred vas iskače zanosa plavuša u donjem vešu sva uplašena i prestravljena pita vas da joj pomognete.z:shock:

Šta biste uradili i zašto?! :confused:

Da li bi devojke imale razumevanja ako momak odluči da otkaže dejt i pomogne uplašenoj plavuši?

Pogledajte prilog 1560200

Ја би звао кафилерију.

Kad odjednom ispred vas iskače zanosa plavuša u donjem vešu sva uplašena i prestravljena pita vas da joj pomognete.z:shock:

Da li bi devojke imale razumevanja ako momak odluči da otkaže dejt i pomogne uplašenoj plavuši?

Aman, a što baš plavuša :mrgreen:

1717753891738.png

Sta , ne plavuse???

Aman, a što baš plavuša :mrgreen:
Rekoh ovde.:)

Moja drugarica je mrtva pijana u sred noći uskočila u fontanu na Trgu Nikole Pašića.
Pa se krila po nekom žbunju u blizini trga da bi ocedila majicu i šorcić pa da ide dalje...:lol:
A izgleda otprilike ko ova plavuša na slici.:cool:

Eto dobio sam neku inspiraciju zbog nje.:heart2:

Друг колико ти имаш година.. 12 до 15 :D
Плавуша искочи из жбуња :lol:
Ma zajebancija bila i tad sa tom mojom drugaricom. Pa sam dobio inspiraciju za temu.

"Sad ćeš ti gola da iskočiš iz žbunja i napadneš neke slučajne prolaznike!":lol:

Moja drugarica je mrtva pijana u sred noći uskočila u fontanu na Trgu Nikole Pašića.
Pa se krila po nekom žbunju u blizini trga da bi ocedila majicu i šorcić pa da ide dalje...:lol:
A izgleda otprilike ko ova plavuša na slici.:cool:

Eto dobio sam neku inspiraciju zbog nje.:heart2:

Ma zajebancija bila i tad sa tom mojom drugaricom. Pa sam dobio inspiraciju za temu.

"Sad ćeš ti gola da iskočiš iz žbunja i napadneš neke slučajne prolaznike!":lol:
Ама лажеш.
немаш никаву другарицу пијану.
Досадно то па се спрдаш по форуму.
Смисли нешто боље.

Ама лажеш.
немаш никаву другарицу пијану.
Досадно то па се спрдаш по форуму.
Смисли нешто боље.
Ne znam šta da ti kažem na ovo... Ja obično nisam ljubomoran ako se neko više provodi već se trudim da promenim stanje na bolje u svom životu ako sam nezadovoljan istim.
A ako ne ide jbiga, morao bih da se pomirim sa tim i budem zadovoljan onim što imam.

Povedem ih obe na dejt. Nek se upoznaju.

Al "ISKOČI"! Manijak od žene!

Tacno sam znao da ce forumasice da preporucuju minutazu u dodnjem vesu , a realke bez donjeg vesa...

Ima jedna scena gde muskarci razlicitog vaspitanja pokusavaju da zavedu jednu guvernantu , i ona svakog navodi na ono sto je bolji pristup, jednog da je sa decom povede u pozoriste, drugog da je isprati do krojacice, i tako redom, svakog nauci kako da slaze neku pogodnu priliku...

Back