Naj... razlozi

da priznam i ja svoj greh, a... pa ovako je to bilo... posto je uhvacen u lazi i prevari samo sam rekla da se vise nikad ne javi/pojavi. mozda sam trebala da mu objasnim zasto... i to sekirom... ili motornom testerom... makazama za obrazivanje cveca...
 
sanja:
da priznam i ja svoj greh, a... pa ovako je to bilo... posto je uhvacen u lazi i prevari samo sam rekla da se vise nikad ne javi/pojavi. mozda sam trebala da mu objasnim zasto... i to sekirom... ili motornom testerom... makazama za obrazivanje cveca...
Pa dobro, ovo i nije neku greh ... Posteno si ga otkacila. Ali, siguran sam da imas ti i veselije primere !
 
imam i svetlije primere, da...
i inspiraciju za nove. otvaraju se novi vidici...
evo, samo za tebe i sve ostale goste (ko na svkaoj pravoj svadbi), jedan me nervirao sto ne radi, mrzelo ga da digne guz a ja svaki dan na posao i sve to... prvo mu nadjem posao. mali se osilio pa poceo da zeza, kao, umoran i to... onda isto tako ostane bez tog posla. racunam, sta ce mu, kad ga umara, a i da ima vise vremena za curice...
 
Hm, znam da ce puno drvlja i kamenja da padne ali...

Ja sam mojoj bivsoj devojci stavio do znanja da je gotovo tako sto sam je pozvao u kafic, gde smo sedeli moja sadasnja, nasa drugarica i njen decko. Kada je dosla, upoznao sam je sa ostalima: ovo je moja drugarica, njen decko i moja buduca devojka.
Ona se nasmejala kiselo i pitala da li se salim, ja rekoh ne, ona se uljudno pozdravi i ode.

Sledeci daan sam je pozvao i nasli smo se i objasnio sam joj da sam nasao devojku za koju mislim da je ona prava i zamolio je da to shvati i da se ne ljuti...

Bila je tuzna par meseci (cuh od njenih prijateljica) ali je uspesno prebolela i nasla novog decka. Ja sam bio jako srecan kad sam cuo, jer mi je bilo zao sto je tuzna, jer je dobra osoba.

Sto se tice stavke da je sadasnja prava, proslo je dve godine i sve vise verujem u to...

Eto, to je moje priznanje da sam ispao skot, ali ******, ne moze se promeniti...

Ajd sad, devojcice, sibajte...
 
E vala Mako stvarno imbecilno,dobro te nije u tom kafiću gađala nekim inventarom.Al dobro, bilo pa prošlo.Kako je mene neko otkačio napisala sam,a kako sam ja nekog otkačila,pa tu nema nekih bisera bogzna kakvih.Nisam doživela ,ne pamtim od kad, neželjene izjave ljubavi,do prošle nedelje.Odgovorila sam-Ma ne voliš ti mene,sigurno si malo više popio pa ti se svašta vrzma po glavi.Pretpostavljam da nije zadovoljan odgovorom,nije se nijednom od tada javio.
 
DOBAR POKUSHAJ
bila ona kod mene nekoliko dana kupi stvari i odlazi (ja mislio ona najnormalnije ide kuci). posle nekog vremena vraca se uplakana.kaze sedela i plakala na stanici jer stvarno ne vidi razlog zasto bi me ostavila. :?: :shock:
da li je to dobar znak ... :?: :arrow:

POKUSHAJ KOJI JE USPEO (ista devojka)
vozimo se mi autobusom kad ce ona
- Znash, idem da se nadjem sa nekim. Ti silazish ovde!
tog dana ode kuci i posle par dana dolazi. pijemo neshto na terasi kad ce ona
- pospana sam. sinoc sam do kasno zaglavila u kolima sa dechkom sa kojim sam trenutno :shock:
ja njoj -Guraj snajka do kraja. cao

hm ... taman htedoh da kazem da nikada nisam ostavljao ali ovo sto sledi je tipichno kashiranje iz prve (dobro de, mozda ne bas iz prve :) ) tako da sam mozda i u pravu

znachi, vidim ja moju bivshu. pita ona da nesto popijemo. i popijemo ti mi.
ona -ocesh napolje.
ja -ocu.
ona - znash ti si nesto posebno. zasto cutish?
ja -ajmo do parka
bili mi neko vreme u parku :roll:
i ona meni
- nadam se da si ozbiljan
ja samo rece ajmo kuci i vishe se ne videsmo.

ovo je bilo just a little payback sa moje strane. jedini put i prijalo mi je. tada sam mislio da sam ispao frajer. eeee ... ko ce ga znati ...
 
xex,nista ne boli kao povredjena sujeta
...nije kao boginje pa prelezis i nikad vise...sutne te tip,za koga te bas briga,a posle opasno na lozis na debila,uvek mi se to desavalo
...najbolje je bilo na jednoj zurci,smuvah se tipom,super se ljubi,primili se...odoh do wc,vratih se da nastavim,kad ono on prica sa nekom cupi.pridje malo posle i kaze mi kako mu je stigla riba i to je to...tu su se naravno izbezumile moje feministicki nastrojene drugarice,kao idi mu pred curom j... kevu.kad medjutim lik je zaboravio da sam mu napravila gadne sljivice,sta li je bilo kad su izasli na svetlo,ne znam,nadjoh novog mucenika u medjuvremenu.xexe,njam,njam...
jao sto se tice kako ja sutiram,stvarno sam glupa za to,zla sam kad ne treba,brutalno iskrena,kad tip zeli sazaljucu otrcanu foru,uglavnom iskuliram,ne odgovaram na pozive,pravim se da ne poznajem bivseg smaraca...
 
mene... pa prosuo mi je onu standardnu zvaku da bi mogli malo da se vidjamo i sa drugim ljudima. posto ja to tad nisam skapirala /bila sam jos manja!/ onda mi je to saopstio par dana kasnije preko telefona da mogu da sad furam sa bilo kim. uzvratila sam kontra pitanjem "ukljucujuci i nekog tvog druga?" -odgovor da. epilog par godina kasnije sam se STVARNO smuvala sa jednim njegovim boljim drugom :lol: :lol: :lol: to je bio jedini raskid sa obrazlozenjem... uglavnom su me ostavljali bez texta, a kad sam ja ostavljala - bila sam brutalna :twisted:
u srednjoj sam punkere kasirala pricom da sam se smuvala sa jednim skinsom /uzgred budi receno NIKADA
nisam furala sa skinsima/.
jednog don zuana koji mi je samo bio avanturica u toku veze sa ovim prvim koga sam spomenula / :lol: :lol: /, sam preko telefona pitala koji je odnos devojaka koje su ga sutnule naspram devojaka koje je on sutnuo. on mi je rekao da ga je do sad sutnula samo jedna moja drugarica preko koje smo se spetljali. a ja sam mu na to odgovorila "pa nista dodaj i mene na taj spisak devojaka koje su te otkacile..."glupo za prepricavanje ali mnogo lud razgovor preko telefona...!
 
Milojko Vasic:
Evo jos neceg sam se setio !!!
Zvala se Goca, smuvali se na nekoj ludoj zurci, i izlazili smo desetak dana, ponasali se kao da smo decko i devojka, ali nijednom nismo porazgovarali o tome da sad 'zvanicno' furamo. ( A i zasto bi, kad sad malo bolje razmislim ?!).
Medjutim, "Kreten I klase" tj. ja, se dosetio i rekao: "Pa zar mi furamo ? (Kao, ja sam naivan ! Do jaja !) Nisam ja to tako shvatio. Meni treba malo vise slobode !"
Jeb0te, bas sam bio moron. :)

a shto si joj to rekao
 
mobilni:
Poslao mi poruku na mobilni:"Ovo je zadnja poruka koju ti saljem, nemoj da me zoves i da me kontaktiras suvise je sve bolno za mene, ostaces mi u secanju, ali ja moram dalje svojim putem. Ako hoces dodji po zajednicke slike, one meni sad nista neznace"

kaki ronmo
 
sanja:
da priznam i ja svoj greh, a... pa ovako je to bilo... posto je uhvacen u lazi i prevari samo sam rekla da se vise nikad ne javi/pojavi. mozda sam trebala da mu objasnim zasto... i to sekirom... ili motornom testerom... makazama za obrazivanje cveca...

zasto je prevara strasna
je l to zato sto smo kukavice
 
Mako:
Ja sam mojoj bivsoj devojci stavio do znanja da je gotovo tako sto sam je pozvao u kafic, gde smo sedeli moja sadasnja, nasa drugarica i njen decko. Kada je dosla, upoznao sam je sa ostalima: ovo je moja drugarica, njen decko i moja buduca devojka.

kakav si kreten pa nisi mogao to da joj kazhes nasamo !!!! evo drvlje sto si pravio shou
chemu. sta su ti rekli drugari. sto bi tvoju curu bilo briga s kim se ti muvash
 
miss:
xex,nista ne boli kao povredjena sujeta

e da znash :):)

...nije kao boginje pa prelezis i nikad vise...sutne te tip,za koga te bas briga,a posle opasno na lozis na debila,uvek mi se to desavalo
...najbolje je bilo na jednoj zurci,smuvah se tipom,super se ljubi,primili se...odoh do wc,vratih se da nastavim,kad ono on prica sa nekom cupi.pridje malo posle i kaze mi kako mu je stigla riba i to je to...

sta da nisi isla u wc:)
 
malecka:
u srednjoj sam punkere kasirala pricom da sam se smuvala sa jednim skinsom /uzgred budi receno NIKADA
nisam furala sa skinsima/.

a zar nisu skinski sto i pankeri samo podvrsta

jednog don zuana koji mi je samo bio avanturica u toku veze sa ovim prvim koga sam !

pubre zajebane te igrarije muskozenske zajebi:) necujato
 
Anonymous:
malecka:
u srednjoj sam punkere kasirala pricom da sam se smuvala sa jednim skinsom /uzgred budi receno NIKADA
nisam furala sa skinsima/.

a zar nisu skinski sto i pankeri samo podvrsta
hahahahahahahahaha! pitaj to nekog skinsa, da vidis kako ces da prodjes...!

jednog don zuana koji mi je samo bio avanturica u toku veze sa ovim prvim koga sam !

pubre * te igrarije muskozenske *:) necujato
- nisam razumela ovo zadnje... :roll: :roll: :roll:
 
Svaka cast na razlozima koje smo do sada imali prilike da cujemo... :D
Kad malo bolje razmislite nasi bivsi su stvarno imali maste!!! A mi zivce da ih slusamo. I onda se pitamo sta smo mi radili sa takvim likovima neko odredjeno vreme naseg zivota.
:roll:
 
Princeza:
Svaka cast na razlozima koje smo do sada imali prilike da cujemo... :D
Kad malo bolje razmislite nasi bivsi su stvarno imali maste!!! A mi zivce da ih slusamo. I onda se pitamo sta smo mi radili sa takvim likovima neko odredjeno vreme naseg zivota.
:roll:
haha... bas tako!
1."Slusaj mala", rekao je ozbiljno, "ja ne znam nikog boljeg od tebe... I volim te. Zaista te volim. Ali, nisam zaljubljen u tebe i ne mozemo vise tako." Bio je krajnje patetican!
2. "Cao", kazem ja kad se javio na telefon (posle nekoliko meseci zabavljanja)
"Halo... " kaze on zbunjeno "ko je to?"
"Hej... ja sam", odgovaram smejuci se.
"Ma, ko je to 'ja'?! Ne uznemiravaj me vise!", rekao je i spustio slusalicu!
3. "Ti si zaista divna... I zasluzujes najvecu srecu na ovom svetu. Iskreno se nadam da ces je naci...
Sta cu ti ja ovakav?"
4. Stize pismo ("veza na daljinu"). Ulazim u sobu i otvaram ga nestrpljivo, ali sa nekom zebnjom. Pise izmedju ostalog: "Zaista jako dobro pises... Ali nemoj vise meni i o meni. U nekom cudnom fazonu sam i ne zelim da objasnjavam. Selim se odavde, a i broj telefona ce biti zamenjen."
itd...
Ma, uvek su bili "mastoviti". Ili nestajali bez reci. Pitam se gde li ih samo nalazim?!
 
smeh:
Princeza:
Svaka cast na razlozima koje smo do sada imali prilike da cujemo... :D
Kad malo bolje razmislite nasi bivsi su stvarno imali maste!!! A mi zivce da ih slusamo. I onda se pitamo sta smo mi radili sa takvim likovima neko odredjeno vreme naseg zivota.
:roll:
haha... bas tako!
1."Slusaj mala", rekao je ozbiljno, "ja ne znam nikog boljeg od tebe... I volim te. Zaista te volim. Ali, nisam zaljubljen u tebe i ne mozemo vise tako." Bio je krajnje patetican!
2. "Cao", kazem ja kad se javio na telefon (posle nekoliko meseci zabavljanja)
"Halo... " kaze on zbunjeno "ko je to?"
"Hej... ja sam", odgovaram smejuci se.
"Ma, ko je to 'ja'?! Ne uznemiravaj me vise!", rekao je i spustio slusalicu!
3. "Ti si zaista divna... I zasluzujes najvecu srecu na ovom svetu. Iskreno se nadam da ces je naci...
Sta cu ti ja ovakav?"
4. Stize pismo ("veza na daljinu"). Ulazim u sobu i otvaram ga nestrpljivo, ali sa nekom zebnjom. Pise izmedju ostalog: "Zaista jako dobro pises... Ali nemoj vise meni i o meni. U nekom cudnom fazonu sam i ne zelim da objasnjavam. Selim se odavde, a i broj telefona ce biti zamenjen."
itd...
Ma, uvek su bili "mastoviti". Ili nestajali bez reci. Pitam se gde li ih samo nalazim?!

Negde sam procitao da kada mukarci lazu, to rade sa mnogo maste i stila. Prosto da im covek poveruje! Ja samo znam da kada, dace Bog jednog lepog dana, budem tata (kazem jednog lepog dana, tek mi je 21), tu mastu cu da koristim da deci pre spavanja pricam najneverovatnije i najuzbudljivije price koje budem mogao da izmislim! Volim tu mastu na lepe stvari da trosim! :D
 
haha... Setila sam se jos jednog!
Ja otisla na more, on treba da dodje za koji dan... Zove me uvece, ujutro... ponavlja kako me voli. Pozovem jednom i ja, on sav nezan, raspilavljen saopstava: "Hej, pile... nasao sam devojku svog zivota!" Ocekujem dalje (da mi kaze kako sam to ja... logicno, zar ne?), ali on isprica kako je pored njega i kako me sad oboje vole!
 

Back
Top