Quantcast

Naj... razlozi

vila_raviojla

Primećen član
Poruka
539
Ha, evo i mog primera , nije neki al ajde.....
slucaj prvi: zabavljamo se mi 2 i po godine, odemo na more na najduze letovanje u istoriji turizma, kad ono dodje kraj septembra ili pocetak oktobra , on ce meni - kao mora kuci da polozi ispit pa se vraca. Nista , lepo ja njega ispratim , ko velim ide covek na dva dana , brzo se vraca.Nije ni sve svoje stvari poneo, nego samo par najosnovnijih krpica i cetkicu za zube.Cujemo se mi lepo, ja ga pitam sta je uradio sa ispitom- rece polozio ga je .
Ja : Kad se vracas ovamo ?
On : Sutra avionom.
Ja : Vazi cekam te na aerodromu.
On: Ok , nemoj da kasnis.
Ja : Ljubim te
On: i ja tebe jedva cekam da se vratim.

Ja sutra lepo na aerodrom, cekam let, svi izasli, njega nema. Ajd, mislim ja , mozda je u sledecem. Dodje i taj sledeci , opet nista.
Ja nazad kuci.Obrnem telefon, javi mi se neki zenski glas, ja pomislila keva njegova, i jos se cudim sto mi ne prepoznaje glas,kad ono zena lepo rece ti i ti vise ne stanuju ovde .....MOLIM???? :shock: .....dada oni su se odselili.....ja u soku......a gde ??? :?: ........prodali stan i otisli u inostranstvo....e tad mi se sve smracilo....toliko sam bila besna na sebe sto sam ispala glupaca prvorazredna pa nisam provalila na vreme sta se desava, tad mi je sve puklo pred ocima....na njega sto je ispao takva cava pa nije imao muda da mi kaze da se seli.... ne znam sta je mislio....u stvari znam sada.. kao uplasio se za mene da se ne slomim sto on ide na studije u drugu zemlju .....mos misliti...pa je zato uteko u beli svet ...da ne moze da me vidi slomljenu....bla bla ...bljak

Slucaj drugi:

Zabavljali smo se oko 4.5 godine kad najednom on se uzeleo malo slobode...kao ja sam super ...voli on mene....toliko da je pored mene jako ozbiljan....a to mu ne prija ....jer razmislja o braku i o ozbiljnim stvarima ....a on bi eto jos malo da se ludira ... u prevodu on bi da **** jos nesto ....a ja sam mu naravno smetnja u toj zelji....i sad naravno sledi ono sto su mnogi pre mene vec naveli....ja cu ti biti drug....mislim se ja , ma kakav crni drug kad ne mozes u oci da mi kazes , nago se tu uvijas ko crv :roll: ....a da naj deo u celoj prici...kako sam to mogla da zaboravim....taman smo poceli da zivimo zajedno...3,4 meseca pre toga....kaze on meni ... znas , ne moras da nosis stvari iz stana .... pa ja malo kad se osetim slobodnijim(citaj kad pojebe sta mu padne saka) onda ti mozes da se vratis....mislim kakav mentol ....ma vise rec jednu nismo progovorili...rekla sam mu samo ma da vazi....i nije ni znao koliko je u pravu kad je rekao naci ces ti boljeg od mene. :wink:
Eto toliko

Ah da , moram ovo zlobno da dodam : nije proslo ni dva meseca od drugog slucaja kad ono on se zeni .....previse je uzivao u slobodi pa mu neka riba zakevila posle samo 15 dana "zabavljanja", pa ga silom i ozenise, sad mi ga je prosto zao.

Princeza

Aktivan član
Poruka
1.647
Jao sto je meni zao tih kao sto si ih ti imala sto se zene posle mesec dana zabavljanja sa nekom jer su zatrudneli. Smrc... Sva sam se rasplakala. Ali onaj prvi lik u tvojoj prici... Stvarno ima primeraka da ne poverujes. I onda mi neko kaze da je sve video i da sve zna. Ma kakvi... Mislim da mogu vec da napisem knjigu o "razlozima".
Vilo treba da ih zacaras!!! Kao sumske vile sto bi zacarale mladice koji bi zalutali... Uzmi carobni stapic i ... Udri :wink:

smarach

Zainteresovan član
Poruka
114
nije ostavljanje ali je muvanje
muvam sestru od drugara
igramo celo vece blabla, probam da je poljubim a ona mi kaze:tuzicu te kod Milana(moj drug,njen brat)
a ja njoj:tuzi me mi smo drugovi jos iz osnovne nece mi nista..ali sam i pored tako mudrog odgovora ispusio

S

smiley

Gost
Znaci...
Varijanta 1.
Mrak,mi kod njega,ljubimo se,i sve sto ide uz to...kad on odjednom(posle 3 meseca)cudno se ljubis,nikako ne mogu da se naviknem.znaci...Bas mu nije trebalo puno da skonta da se cudno ljubim.
Varijanta 2.
Nedelja i gledamo neku od nasih domacih serija,tipa porodicno blago ili sta vec bese,kad on odjedno:ovo ce nam biti zadnja serija zajedno.Da ne poverujes sta se muski mogu da smisle...
Varijanta 3.
Ti si suvise pametna za mene(jer sam ja clan Mense a on ne)i jelda ako budemo bili jos zajedno mogu to da upotrebim protiv njega i nekako ga zeznem???Jeste,luda sam da smisljam kako da ga jaebem

Ovako sam to ja radila...
Tacnije,ljudi ovo je dobra ideja kako da nekom spustite slusalicu a da ne izgleda previse providno.

Zvoni telefon,i ja se javljam i skontam da je neki tip koji me uzadnje vreme stalno cima i dosadjuje mi.
On:dobar dan,ovde taj i taj,mogu dobiti tu i tu...
Ja:ja sam...
On:e cao.
Ja:Halo??
Ja:Halo,Halo,ne cujem te(u isto vreme i njakam ono dugme gde se prekida veza)
On:tu sam cujem te!
Ja:Halo?I jos koji put pritisnem ono dugme za preki veze.
A on jadnicak sve vice da me cuje....
I u tom mu spustim slusalicu,kao veza losa....
Kako sam bila odvratna,samo kad se setim.
A decko je bio ok,samo je smarao,barem za moj ukus

Bilo je jos raznih situacija,cooliranje je jedna koju vrlo cesto primenjujem.Kao cujemo se i na tome ostane...

Pozdrav,ljudi...

G

Gea

Gost
Koji super topik, nasmejala sam se do suza, mislila sam da sam ja popila najgori shut ali sad vidim da nisam jedina.
Posle tri godine zabavljanja momak mi je rekao da MORAMO raskinuti jer je njegov brat ludo zaljubljen u mene (on je imao 23g, ja 21 a BRAT 16.5), prvo sam htela da ubijem klinju a onda sam ukapirala da je to samo "dobra fora". :lol: :lol: :lol:

S

sveze ostavljena

Gost
sta biste rekli da posle divne ljubavi,reci paznje, mazenja,a pre spavanja covek zbrise i to bez reci.Samo / vidimo se sutra / dodji kod mene i vise se nikad nije javio niti objasnio sta se dogadja
da li religija moze biti razlog ali jednostavno nije mogao covek da kaze.da li je to primitivizam :(

Tya

Aktivan član
Poruka
1.888
Možda se samo stidi :oops: .
Možda te zgotivio, ali ne u tom smislu, pa mu je bedak da ti kaže šta u stvari ne štima. Možda nije hteo da te povredi... Možda ovo, možda ono... sve u svemu - zašto se opterećuješ sa tim stvarima? :lol:

T

Tuzna zbog kise

Gost
Zasto moje suze teku sad
kad nisi vise tu
pruzila sam mnogo toga tebi, ali uzalud
Zasto moje suze teku sad
kad izdao si me
odneo si zadnje zrno srece
i sve moje sne...
... i novo prolece meni vise nikad nece doci
i ove kise nikad nece proci...

S

sanja

Gost
sad sam se setila... bilo pre 10 godina, zaboravila sam.
dakle, konacno decko iz kraja, nema buseva i slicnog... sve super, samo me nejgova majka cudno gleda.
i tako, imao on neki veliki shoping pa se nismo videli par dana. dodje vikend-svadba u njegovoj zgradi. njegov auto vidim sa prozora, ok, ali i claetov, zetov... nesto ne valja. vidi, pa to je njegova svadba!!! a ja gledam sa prozora i ne mogu da verujem.
dakle, posvadjali su se, ja naisla u medjuvremenu, ona prijavila da je trudna i eto... ja ostala da se smejem a oni se razveli ubrzo.

nesvrstani

Zainteresovan član
Poruka
112
A u moram priznati prilicno me razvedri ova tema pa evo pomislih da i ja dodam ponesto iz svoje kolekcije
nadam se da me zenski deo populacije nece mrzeti poslle ovoga, ovo je bio jedinstven primerak:
Posle nekog vremena, neznam par meseci, nesto vec pocelo da skripi medju nama vec na silu i idem da se vidimo itd. Jedno vece nadjemo se i naravno posle pica kaze ona ajmo "negde", ja maximalno nervozan kao odusevljeno prihvatim (inace ona se ugojila zato vreme par kg) i odemo u neki sumarak kraj Dunava, parkiram lepo da imam pogled ka reci, mesecina, bla bla bla, oborimo sedista i ona krene, medjutim ja nikakav, jednostavno kazem:" Aj sjasi zivotati vidi kolika si sav si mi vidik zaklonila" ona narano poludi izadje iz kola da se obuce, ja upalim i jednostavno odem, (sreca nismo bili daleko od grada). Posle toga se nismo culi ali njene drugarice su me mrzele maximalno.
A evo i jednog zanimljivog dela iz srednje skole vezan za mog jednog druga.
Neka devojcica ga je maltretirala neko vreme i on (jadnicak) aj da joj ucini bude sa njom par dana, ali ona se napalila i ne prihvata da on nece da bude sa njom. Neznajuci sta da radi s obzirom da ga je zvala non stop on joj jednom kaze :" Vidi ja sam fudbaler i najlepsi deo treninga mi je tusiranje."
Naravno to je bila samo finta ali ona je to ispricala svim drugaricama i decko i posle 5 godina od tada je GAY naravno to niko i ne posmislja da protumaci na drugi nacin.
nadam se da vas nisam bas jako smorio
pozdrav

vila_raviojla

Primećen član
Poruka
539
Princeza:
Jao sto je meni zao tih kao sto si ih ti imala sto se zene posle mesec dana zabavljanja sa nekom jer su zatrudneli. Smrc... Sva sam se rasplakala. Ali onaj prvi lik u tvojoj prici... Stvarno ima primeraka da ne poverujes. I onda mi neko kaze da je sve video i da sve zna. Ma kakvi... Mislim da mogu vec da napisem knjigu o "razlozima".
Vilo treba da ih zacaras!!! Kao sumske vile sto bi zacarale mladice koji bi zalutali... Uzmi carobni stapic i ... Udri :wink:

Sta ces ,Princezo , smrc smrc bas sam ga odzalila kao svaka fina i postena zena, 40 dana bila u crnini a onda u nove pobede :lol: :lol:
Ma sto se tice svega davno je to bilo tako da nema vise tu nikakve gorcine kad ih eventualno sretnem,ja se lepo izbesnim oma , pa posle budem kao nova .
hm, sta da ti kazem, pazi sad dok sam bila na moru CINI MI SE da sam videla drugi primerak al nisam bas bila najsigurnija ........sto je to cudno , budes sa nekim tolike godine a posle ti njegov lik toliko izbledi iz secanja da bas ne mozes ni da ga prepoznas iz prve. :roll: :?
Sto se tice ove vilinske madjije , navezbala sam , izgleda uspesno za sada! :lol: :lol: :lol: :wink:

Gost
vila_raviojla:
Princeza:

Sta ces ,Princezo , smrc smrc bas sam ga odzalila kao svaka fina i postena zena, 40 dana bila u crnini a onda u nove pobede :lol: :lol:
Ma sto se tice svega davno je to bilo tako da nema vise tu nikakve gorcine kad ih eventualno sretnem,ja se lepo izbesnim oma , pa posle budem kao nova .
hm, sta da ti kazem, pazi sad dok sam bila na moru CINI MI SE da sam videla drugi primerak al nisam bas bila najsigurnija ........sto je to cudno , budes sa nekim tolike godine a posle ti njegov lik toliko izbledi iz secanja da bas ne mozes ni da ga prepoznas iz prve. :roll: :?
Sto se tice ove vilinske madjije , navezbala sam , izgleda uspesno za sada! :lol: :lol: :lol: :wink:

Cao Vilo.Jesi li jos ubedjena da nikad neces prevariti muza?

I

Iznenadjena

Gost
Veza je trajala nekoliko meseci.
Bila je prilicno duboka (koliko je to moguce izvesti s obzirom da je jedna od onih varijanti "na daljinu" :roll: ).
Culi smo se svaki dan. Sve je bilo bajno i sjajno... tek... jednog dana me zove, vidno uzbudjen.
Pocne sa cico-mico fazonima... da bi zavrsio sa pricom kako je konacno pronasao ljubav svog zivota.
ja se sa druge strane zadovoljno smeskam... misleci da se radi o meni!
Nisam bila u pravu!
:cry:

Rekao mi je i kako ce za koji mesec ozeniti izvesnu "ljubav svog zivota" ...Tako je i bilo!
:roll:
Ali... izgleda je sa tom odlukom bio brzoplet, cim me zove nazad!
Ali meneeeee neceee bitiiiii... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
1.Ti si dobra.Ti bi uradila sve sto ja hocu.Meni treba neko da me pritegne.Neka koja ce da mi kaze "ili ovako ili necu da budem sa tobom"(Sutra zove)

U medjuvremenu pojavljuje se fatalna zena koja kao da je odnekud znala sta on trazi i uslovljava mu "ili raskini s njom ili necu da budem sa tobom"

Isti decko drugi put
2.Ne treba mi niko.Sve je bila greska.Ljubio sam se sa njom.Nije zbog nje.(Zove isto vece)

B

Bliss

Gost
luckastalutkica:
1.Ti si dobra.Ti bi uradila sve sto ja hocu.Meni treba neko da me pritegne.Neka koja ce da mi kaze "ili ovako ili necu da budem sa tobom"(Sutra zove)

U medjuvremenu pojavljuje se fatalna zena koja kao da je odnekud znala sta on trazi i uslovljava mu "ili raskini s njom ili necu da budem sa tobom"

Isti decko drugi put
2.Ne treba mi niko.Sve je bila greska.Ljubio sam se sa njom.Nije zbog nje.(Zove isto vece)
...sta si htela ovim da kazes? :confused: :confused:

paradizo

Primećen član
Poruka
913
Princeza:
Dobro vam jutro, narode! :D Idem na more danas, pa rekoh da vam postavim topic (ne znam da li se ponavljam) da imate o cemu da pisete dok nisam tu. A ja cu posle napraviti knjigu o tome ako se pokazete kreativni. :D

Kada me je decko ostavljao posle 4 godine jedan iz liste razloga zbog kog je to morao da uradi je bio da sam ja vec u godinama (25), a on je mlad (26), da mene niko nece hteti da ozeni kad budem napunila 29 ako mi nastavimo da se zabavljamo i tek tad raskinemo...
:shock: Smrc... :cry: :wink: Veoma brizno od njega, zar ne?!
Dakle ono sto ja hocu ovde da prikupim je album sa slicicama najzanimljivijih, glupljih, smesnijih, cudnijih... razloga zasto vas je neko ostavio. Da se malo uzivamo u biserima koje su nasi "ex" prosuli pred nas! :lol:
To otprilike kod muskaraca pocinje sa "Draga, nesto sam razmisljao: ...." Zanima me kako se zavrsava.
Naravno da hocu da cujem i muska iskustva, ali ne znam kako zene pocinju taj razgovor, pa me dopunite. 8)
Nemojte da ovu temu ne zateknem aktivnu za 10 dana! :wink:
Lep vam ostanak, ja odoh da odmaram! Cao! :D
SVRATI MALO I DO MENE.............

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.