Quantcast

Naj... razlozi

paradizo

Primećen član
Poruka
913
Gazdarica:
Elem, princezo, na osnovu ovog sto si iznijela, ja jedino mogu da zakljucim da ste trebali i ranije da raskinete... Zali boze sto si gubial vrijeme na takvu osobu...
No, manje vise, gotovo svi mi imamo takvo iskustvo u zivotu... :?
I, naravno, lijep provod na ljetovanju ti zelim...
MA STA PRICAS GAZDO, KAKVO LJETOVANJE U JANUAR MESEC

mAximA

Zainteresovan član
Poruka
126
Mi u vezi dva mjeseca, sve super, sjajno, bajno, onda ga nema par dana, pa se javi, pa kao ne pisem mu dovoljno cesto...za vikend ja zovem da izadjemo a on mi kaze da ima druge planove i, kao, zvace me u ponedeljak!? ja sokirana ali naravno nije zvao ni do srede, a posto ja volim da moja bude zadnja napisem mu poruku tipa "Nista sto bih sad napisala nebi moglo da ti pokaze koliko me uvredilo tvoje ponasanje! Mislila sam da vredis vise!..." A on meni na to odgovori "Zao mi je ako sam ti svojim ponasanjem nanio bol ali bih volio da ostanemo prijatelji!" Kakva drskost!

Bio je neki tip sa kojim sam se tek muvala i zove on mene da izadjemo a ja nesto nisam mogla i dogovorimo se da se vidimo sutra, doslo sutra njega nema, ja posaljem poruku a on mi odgovori "Hej, ja sinoc smuvao nesto, evo me sad kod nje u stanu, vidimo se mi drugi put!" Katasrofa

Ova nije moja ali jedna drugarica dozivjela: Sjedi ona sa tipom u parku a on njoj kaze "Vidis li onu zvjezdu tamo?" ona kaze "vidim" "a onu tamo?" ona "vidim!" "Ono sam ja, a ono si ti, i te dvije zvijezde nikada nece biti skupa..!"

Ovo mi se desilo prije par godina i stvarno nisam imala namjeru da otprasim tipa. Sjedimo mi u kolima i ljubimo se kad on posao da pipa malo slobodnije (zabavljali smo se petnaestak dana) i ja mu kazem da ne zelim da me tako dodiruje jer sam jos uvjek nevina i necu da spavam sa njim jer je prerano! Frajer mi umro od smjeha!? i nikad se vise nije javio (tad sam imala oko 22 i stvarno sam bila nevina)!

paradizo

Primećen član
Poruka
913
Procitao sam dosta vasih raskida, i iz njih sam video da se neke/i KAJU, a de neke/i , o tome pricaju sa dozom osvete i mrznje.
Iz mog iskustva mogu da kazem da su ZENE CUDNE, one traze da ih neko voli. A kad su voljene, onda im to vise nije dovoljno, onda pocnu da traze nesto, sto ni one same neznaju sto. Za raliku od muskarca kome je vazno samo da sto vise devojaka ima, i da se pre braka dobro izyebe, da bi sto mirniji bio u braku. Po meni, ako zena zeli brak, najbolje da nadje momka 10 godina starijeg od sebe.
Posle 4 godine zabavljanja, devojka me ostavila, zbok razloga sto je nisam pazio, ostala je u drugom stanju. Moje namere su bile ozbiljne, a njoj je cetvrta godina fakulteta bila bitnija, od deteta. I tu je bio kraj. Sad vidi gresku, (ali yebiga) jer od tog fakulteta nije imala nikakve koristi, radi u butiku.
Ja sam devojke ostavljao veoma lako i bezbolno, bez velike diskusije, posao mi je bio vezan za inostranstvo. Spakujem kofer, par poljubaca, i ono "cujemo se". Poletim, i ne javljam se redovno, i to samo vreme odradi. Tako da i njima nije to padalo nesto tesko. I to je razlog sto sam svima njima na neki nacin ostao drag. zelim da kazem, da mi se sve jave na ulici, kad me vide, znaci ne mrzeme.

Wolfman

Početnik
Poruka
47
Gazdarica:
Uh princezo, sad sam se bas zamislila...
Elem, prvo sto mi je palo na pamet bio je ovakav raskid:
Vracamo se kolima, izlazim iz njih, okrecem se prema njemu i kazem - ajd sad ti bjezi od mene... On me zbunjeno pita:Staa?, a ja mu vec iznervirano kazem - Hajde, mars, mars, mars od mene...MARSSS...

O fuj, bas sam krmaca tad ispala... Treba li da kazem da me on poslije toga nije ocima mogao pogledati... :?
Ovo je zaista bolesno ukoliko ti covek nije uradio nesto bas bas lose.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
mAximA:
Bio je neki tip sa kojim sam se tek muvala i zove on mene da izadjemo a ja nesto nisam mogla i dogovorimo se da se vidimo sutra, doslo sutra njega nema, ja posaljem poruku a on mi odgovori "Hej, ja sinoc smuvao nesto, evo me sad kod nje u stanu, vidimo se mi drugi put!" Katasrofa
Hehe sad vidim koliko to snobovski izgleda... ali imao sam isti slucaj... Upoznam devojanu(u subotu) i ja joj lepo kazem da idemo neki od narednih dana na pice a ona insistirala na sledecoj suboti... a do sledece subote ja skonto jednu drugu... i nisam ni otisao u taj lokal gde je ona rekla da ce biti sa drugaricama... Posle mi vec ona natrljala nos zbog toga... Al sta sam ja tu mogao...

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Evo jos jedan debilan razlog za raskid...
Dodje ona, kao i obicno, kod mene i kao nece sex... boli je glava... :shock: I dobro pustim je ja zezamo se mi nesto... i tako posle nekih 20 min... ona hoce sex... :shock: I mi se sexnemo i ja je posle toga sutnem...
Jbg jest debilno al mrzim lazove...

Charlotte

Primećen član
Poruka
694
Gde iskopaste temu! :)

On:Ti si tako divna, da imam 30 godina ozeno bih se tobom, ti si nesto najlepse sto mi se dogodilo. ALI ja ne mogu da ti pruzim ono sto zasluzujes. Nisam zadovoljan sobom i ne zelim da ti zbog mog nezadovoljstva ne dobijas ono sto zasluzujes. (mislim,,,ali ipak se potrudio da me ne sjebe totalno kad me vec ostavlja)

istrazivach

Primećen član
Poruka
779
Princeza:
Dobro vam jutro, narode! :D Idem na more danas, pa rekoh da vam postavim topic (ne znam da li se ponavljam) da imate o cemu da pisete dok nisam tu. A ja cu posle napraviti knjigu o tome ako se pokazete kreativni. :D Lep vam ostanak, ja odoh da odmaram! Cao! :D
...jbt...princezo...ako te ne makne neki princ na odmoru,pa se vratish i chitash ove postove...mogu ti reci dala si cool primer za ostavljanje..."ja odoh na more,a vama lep ostanak..."

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
E jos malo debilnih razloga za ne vidjanje...
Kaze meni jedna devojana: Daleko zivis... da si blize... :roll:
A inace zivi na 13 km od mene...
A npr nekoj iz BG-a, Nisa i ZR-a nisam daleko a ovoj sam daleko... debilno...

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
luckastalutkica:
1.Ti si dobra.Ti bi uradila sve sto ja hocu.Meni treba neko da me pritegne.Neka koja ce da mi kaze "ili ovako ili necu da budem sa tobom"(Sutra zove)

U medjuvremenu pojavljuje se fatalna zena koja kao da je odnekud znala sta on trazi i uslovljava mu "ili raskini s njom ili necu da budem sa tobom"

Isti decko drugi put
2.Ne treba mi niko.Sve je bila greska.Ljubio sam se sa njom.Nije zbog nje.(Zove isto vece)
A ovako kaze Jelenko.To je jedan od one dvojice bivsih kojima sam se podvukla pod kozu pa sam se povukla.Drugi od te dvojice bivsih kojima sam se podvukla pod kozu pa sam se povukla ima ime koje pocinje sa slovom S.

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.886
Meni je to nesto najgore... Mislim, raskidanje :?
Uvijek imam neke glupe izgovore.
Koliko sam samo puta to odlagala i po 15 dana samo zato sto nisam mogla da smislim dovoljno dobar razlog.
Jednom momku sam poslala poruku "Znas, danas sam srela onog bivseg kojeg sam puno voljela, i nije mi bilo svejedno"
On je naravno shvatio poentu, a bivseg uopste nisam srela, nego sam se jednostavno bila ohladila.
Jednom momku sam rekla kako za 2 dana idem u RS gdje cu biti citavo ljeto, a tamo imam nekih nerasciscenih stvari sa bivsom ljubavi...U RS sam otisla za mjesec dana, a u medjuvremenu imala jos jednog momka(samo sam se molila da me ne sretne negdje :roll: )
To su neki primjeri mojih raskida.
Raskid pri kojem sam se ja najgore osjecala je kad mi je jedan djecko, samo 5 sati od pomirenja, rekao kako mu nije kao prije, i kako sam u i dalje draga, kako zeli da ostanemo u kontaktu kao ortaci. Svaka cast na iskrenosti, ali zar 45min prije ponoci na Srpsku Novu godinu :shock:

istrazivach

Primećen član
Poruka
779
LUDICA:
Raskid pri kojem sam se ja najgore osjecala je kad mi je jedan djecko, samo 5 sati od pomirenja, rekao kako mu nije kao prije, i kako sam u i dalje draga, kako zeli da ostanemo u kontaktu kao ortaci. Svaka cast na iskrenosti, ali zar 45min prije ponoci na Srpsku Novu godinu :shock:

...Da li te to nauchilo nechemu...?

boki25

Početnik
Poruka
38
Ajd da i ja dam doprinos
veza 5 godina, od faze `ne vidim na oci` do faze `nemogu ocima da te gledam`
1-ona mene sutne-i ne kaze mi, nego sam provalim da se kresnula sa jednim tipom iz studenjaka.Ja odlepio!
2-nakon 6 meseci njihove veze, sretnemo se kod zajednickog drugara kome je ona pomagala da polozi matematiku na ekonomskom /a inace je ektrapametna cura/ i prekinemo `hladni rat`
nakon par dana, kresnemo se ponovo `prvi put`.Bilo mi lepo nekoliko dana i jednom, nakon seksa kada njeni nisu bili kuci, u trecoj sekundi posle orgazma, ustajem i oblacim se.
Ona me gleda i komentarise`pa zar odmah moras da ides`.ja vadim 5 dinara /to je bilo 1994/ i ostavljam na nocnom stocicu i trkom izlazim, uspesno izbegavajuci serpu koja je tresnula o vrata.
3-proslo 10 godina i slucajno se ponovo sreli.oboje imamo decu.I opet se kresemo.Pitam se ko ce koga sad da zajebe.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.