muskarci i auto

Pazi, automobil je samo jedna stvar, nije ziv, ne oseca, ne misli. To je prevozno sredstvo koje je covek izmislio da se bi olaksa put. Auto moze da bude skuplji ili jeftiniji, zavisi od toga koliko imas para i koliko si spremna da preuzmes odgovornost za skup auto ili da ga ne sljivis ako je jeftin. Ali i posle svega je to ipak samo stvar. Ono sto je najstrasnije u celoj prici je sto ga neki ljudi upravo dozivljavaju suprotno.
Naravno da nikome nije drago da svoju stvar koju je kupio nadje polomljenu i upropascenu, ali brinuti se o kolima kao o svojoj bebi je za mene bolesno, i zato se ne slazem sa ovom tvojom poslednjom recenicom. Bolje pogledaj kako se covek kojeg volis ponasa prema zivotinjama i deci, umesto sto se fokusiras na materijalne stvari koje ima.[/QUOTE]

:roll: E, ako može bez saveta. Stvarno nepotrebno i sasvim promašeno.
 
To je super , jer sama kola su kao lepak za tinejdzerke i mlade devojke....dovoljno je provozati kola blizu bazena, i odmah imas zanimljive stoperke, koje obozavaju hladnu klimu, nove prostore, i zanimljive predloge.....
 
To je super , jer sama kola su kao lepak za tinejdzerke i mlade devojke....dovoljno je provozati kola blizu bazena, i odmah imas zanimljive stoperke, koje obozavaju hladnu klimu, nove prostore, i zanimljive predloge.....

Ovakvi (muškarci) kao ti, davno su izbacili na površinu 2 teorije...
1. Da svaki muškarac koji ima (ultra) dobar auto, obavezno ima malu ( i lošu ) Qitu..
2. Da je svaka riba, koja pada na njihov (ultra) dobar auto ZICER riba...

a obe teorije su ugledale svetlost dana...da bi takvi kao ti...ipak nešto i kresnuli...a ne samo gledali...kako tipovi sa "malom" Qitom Hebu...

Darvin...Evolucija...neko tužan...neko veseo...
 
Ja im to odmah u startu kazem.....
Bezite devojke mala mi SHara.....
A inace nemam kola....sto ne znaci da mi je Qita zbog toga veca......ili bolja....
A od padanja riba na sofersajbnu i na prednja i zadnja sedista, to mogu da pomognem ako kazem da padaju one na koje prikocimo.....i priskocimo......neko voli mladjane, neko okate, neko uske, neko guske......
 

Back
Top