Muškarci često kažu da žene nisu duhovite i da je muški humor bolji

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.807
Muškarci često kažu da žene nisu duhovite i da je muški humor bolji.

Ali da li je to istina?! Žene će se na primer zgražavati ovakvog humora kao neukusnog i primitivnog!

Šta vi mislite?! Ko je u pravu?


1709320765857.png
 
Poslednja izmena:
Budalaštine od teorije
Mene češće nasmiju žene.

Muškarci su ceo život vaspitani da dube na glavi ne bi li impersionirali vas princeze.
Ženi je često dovoljno "samo da bude lepa".

Kako te nasmeju žene?!

Ima žena koje su zabavne i lude ko struja, a ima i onih nešto smorenijih tipova...
Možda si opuštenija sa ženama i nisi toliko sa muškarci...
 
Ali da li je to istina?! Žene će se na primer zgražavati ovakvog humora kao neukusnog i primitivnog!
Pa sad... naišla sam na nekolicinu pripadnica svog pola da sam se sa njima svakodnevno smejala kao luda, da smo kvarile i popravljale bezuspešno šminku na poslu, držale se za stomake, u ležernijim uslovima se valjale i po podu, i pomišljale da ćemo pomreti od smeha. Doživotno ih volim, čak i one sa kojima više nisam ni u kakvom kontaktu.
To sam imala i sa svojim rođenim sestrama, što ukazuje da je za deljenje humora potrebna jedna specifično jaka veza, veliko poverenje i opuštenost. Sad su mi svi kao nešto mnogo ozbiljni. Ne dozvoljavamo sebi da padnemo na humor, a ni da ga iniciramo. Sreća moja, pa imam dosta kontakata sa decom. Sa njima nije sramota biti smešan i smejati se.
Muškarac me do sad nijedan nije nasmejao tako, a ne živim baš kratko, tako da mogu da glasam za ono što sam doživela, a ne za tamo neku univerzalnu tvrdnju.
 
Muškarci često kažu da žene nisu duhovite i da je muški humor bolji.

Ali da li je to istina?! Žene će se na primer zgražavati ovakvog humora kao neukusnog i primitivnog!

Šta vi mislite?! Ko je u pravu?


Pogledajte prilog 1507564
Невезано за пол, ијекавица ми нешто не иде руку под руку са хумором.
 
mislim da ima dobre sise i da joj bluza čudno stoji
Могуће је даје сличан однос као код крива интелигенције. Код мушкараца има више екстрема, више духовитих, али и више вас који вадите просек.
 

Back
Top