Muškarci, brijete li se?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
354.457
Clip.jpg

Bradu, brkove, pazuh intimnu regiju
Za žene se zna, najveci broj žena depilira intimnu zonu, posebno leti a i ispod pazuha skidaju dlačice

Da li muškarci treba da se briju dole a i da skidaju dlacice ispod pazuha?
Da li to vi dragi muškarci radite ?
Ako se brijete zašto to radite..i da li to radite sami ili idete kod kozmeticra na intimnu depilaciju ?
 
Poslednja izmena:
Mislim da devojke prvo primete koliko sam sladak.
(Samopromocija)

Onda tek skontaju koliko sam zgodan.
(Besplatna reklama)

A onda dobar prijatan kulturica vanserijski pametan
(Samo naglasavam moje mogucnosti)

Iiiii ondak nije bitno dali imam ili nemam dlaka.
 
Pogledajte prilog 1457035

Za žene se zna, najveci broj žena depilira intimnu zonu, posebno leti a i ispod pazuha skidaju dlačice

Da li muškarci treba da se briju dole a i da skidaju dlacice ispod azuha?
Da li to vi dragi muškarci radite ?
Ako se brijete zašto to radite..i da li to radite sami ili idete kod kozmeticra na intimnu depilaciju ?
Da, da uđe glatko i slatko.
 
Pogledajte prilog 1457035

Za žene se zna, najveci broj žena depilira intimnu zonu, posebno leti a i ispod pazuha skidaju dlačice

Da li muškarci treba da se briju dole a i da skidaju dlacice ispod azuha?
Da li to vi dragi muškarci radite ?
Ako se brijete zašto to radite..i da li to radite sami ili idete kod kozmeticra na intimnu depilaciju ?
Ne brijem se,a gledao sam reklamu za novu masinicu za brijanje,a moze da posluzi i za dole.
 
Brijem se dolje, cak i kad nemam partnerku ponekad odradim to jer je dobar osjecaj.

Stavljam aftershave :mrgreen: sacekam par sati pa se opet istusiram da ga sperem.

Pazuho ne brijem, to nije za brijanje...masinicom osisam kao i ostale dlake na grudima...na ledjima nemam dlake, samo nekolike - to pincetom pocupam. :lol:

Dlake imam na nogama, mada masinicom osisam ono sto je ispod bokserica i na rukama imam dlake, to nikad nisam dirao niti bih.
 

Back
Top