Muškarci, brijete li se?

da li se brijete je pitanje i za brijanje brade ..vecina mušakaraca se svakodnevno brije dok ima onih koji to rade na preskok
ili pak onih koje mrzi da se briju svakodnevno pa puštaju bradu...licno volim kada vidim muškarca sveže obrijane brade

Pogledajte prilog 1457035
Bradu, brkove, pazuh intimnu regiju
Za žene se zna, najveci broj žena depilira intimnu zonu, posebno leti a i ispod pazuha skidaju dlačice

Da li muškarci treba da se briju dole a i da skidaju dlacice ispod pazuha?
Da li to vi dragi muškarci radite ?
Ako se brijete zašto to radite..i da li to radite sami ili idete kod kozmeticra na intimnu depilaciju ?
Brijem, samo masinom skratim na kratko jer je lakse nego celavo brijati.

:D:D:D Možda bi bilo lakše pitati nego skitati ili se klati žiletima....to mi liči na žensku psihologiju, zamišljati šta suprotni pol voli ili mu se svidja...iz prikrajka snimati koga gleda i kopirati neku budalu...Ženama ne smetaju dlake, ne obožavaju tetoviranje bez osnova, možda jedino kada bi na čelu ispisivali šta volite bi bilo opravdano...mada je muka istraživanja nezamenjljiva...

Brijem brkove redovno, ne volim tu ispod nista, istri su i smetaju mi a i ne stoje mi jer imam ridju bradu tj zuckastu...

Bradu ne diram samo skratim i doteram, retko kad obrijam sve.Tamno smedja kosa i ridja brada retka kombinacija i nekako mi ok bas zbog toga.Neki kazu sto si farbao bradu🙂

Kosu samo skratim jednostavno kad pocne da mi smeta a volim da mi je duza malo.

Na telu rukama i nogama nista ne diram i nikad i nisam.

Ispod pazuha samo leti ponekad obrijam ali retko kad.

Dole isto ponekad, retko kad.Nekad nisam ni dirao nista ali sad onako mozda jednom u 3 meseca.Tu bi video kako i sto kad budem imao partnerku jer svaka ima svoj fazon.
Leti je mozda lakse kad je obrijan a i zimi nije lose ponekad...

znaci žene koje ne traže to od muskarca nisu top ribe..:lol:
Није добра логика, ако топ рибе нешто кажу не значи да оне које то не кажу да нису топ рибе. Ако желим да ме не уједе неки пас то
не значи онда да ја желим да уједем неког пса, постоје неутралне ствари, ништа није црно - бело.

Back