muskarac koji igra, plese?

Ja sam rođen sa dve leve noge i imam osećaj za ritam kao slon na izdisaju tako da hteo ili ne morao sam da furam Bogijev fazon :rumenko:

Kad se samo setim dok sam učio valcer za svoje venčanje,jao majko mila koja je to agonija bila :sad2: Kako sam to uspeo onako solidno da izvedem ni do dana današnjeg mi nije jasno :D Uffff ne ponovilo se :pop:

Inače šta ja znam, svi oni Fernando,Hoze,Pedro,Enrike... latino hebači su u tom fazonu a žene se barem deklarativno primaju na to, pa valjda vide nešto mačo u tome, 'bem li ga :think:
 
Poslednja izmena:

Medjutim, sta radi muskarac koji trenira Tai Chi, Bujinkan Ninjutsu, aikido, kung-fu odnosno ratnicke kineske i japanske vjestine? One u sebi sadrze elemente plesa, estetiku pokreta (pogotovo tehnike zasnovane na principu vjetra i vode) isto kao balet ili jazz dance, stavise, radi se o bliskim, odnosno krvno povezanim "vjestinama".

Treba li uopce spominjati Sugar Ray Robinsona (pogledati njegovo izvanredno, plesno preskakanje konopca na YouTubu), Alija ili Sugar Ray Leonarda (najvece plesace medju bokserima), Pernella Whitakera (Sweet Pea, njegove velicanstvene odbrambene reflekse koji podsjecaju na balet) a zna se pouzdano da je Prince Naseem u sklopu svog treninga gledao filmove u kojima plesu Fred Astaire i Gene Kelly, da bi usavrsio "footwork" dok su George Foreman (da bi ojacao koljeno nakon povrede, "It was a real education for me and I'll tell you - I loved it": 1974.) i Ali (koji je nedvojbeno imao balans i koordinaciju profesionalnog baletana) jedno vrijeme bas trenirali balet.
 
Poslednja izmena:
Ove dve reci su kontradiktorne.:whistling:

E bas si malo dete a ne bas celik...
Od kad to zena trazi savrsenog.....
Zena trazi savrsenog ZA SEBE....

Uostalom ako izlazis, onda znas da je danas u modi biti glup, nafatiran i perverzan tj seksualno preslobodan...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moguce je cak je i verovatno...
Muzikalnost i fizicki stas prosto guraju muskarca koji je kvalitetan da se bavi plesom u smislu hobija.
U smislu profesije, to vec zavisi od okolnosti, tj drustvo je poznato kao karijerni poligon, tj nije bitno koliko si dobar u necemu vec kad se i gde nadjes pri ruci da iskoristis priliku...
Vecina je za vecinu funkcija i poslova sasvim dovoljno sposobno...
 
E bas si malo dete a ne bas celik...
Od kad to zena trazi savrsenog.....
Zena trazi savrsenog ZA SEBE....

Uostalom ako izlazis, onda znas da je danas u modi biti glup, nafatiran i perverzan tj seksualno preslobodan...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moguce je cak je i verovatno...
Muzikalnost i fizicki stas prosto guraju muskarca koji je kvalitetan da se bavi plesom u smislu hobija.
U smislu profesije, to vec zavisi od okolnosti, tj drustvo je poznato kao karijerni poligon, tj nije bitno koliko si dobar u necemu vec kad se i gde nadjes pri ruci da iskoristis priliku...
Vecina je za vecinu funkcija i poslova sasvim dovoljno sposobno...

...da se zakunem da sam se slozila sa tobom jednom :lol:

...inace ustaljeno misljenje o pravim muskarcima koji ne plesu je klasicna predrasuda za moj racun...pola zivota sam provela okruzena ljubiteljima plesa, moram priznati da je njihovo drustvo zacinjeno uvek kvalitetnom zabavom...da ne pominjem da su ljudi koji znaju kako da se krecu daleko elegantniji, sigurniji u svoje pokrete, svoje telo koje ostvaruje kontakt sa drugim...
...moje iskustvo govori da ko je feminiziran takav ostaje i u plesu, ko je vise macho tako i plese...cinjenica je da ima puno feminiziranih plesaca ali samo iz razloga sto je vecini muskaraca usadjeno da momci ne plesu ni pod prinudom...

Inace...jedan od dokaza da svako moze da plese samo ako malo suzbije stid...na sminku je momak koji nikada nije plesao, svega par nedelja u zivotu tokom takmicenja, sportista, osvajac nekoliko zlatnih medalja, nit' deluje feminizirano nit' je ples ubio muskarca u njemu...

 

Back
Top