MONDIJALIZAM I SRBIJA

eremita:
Побуњениче, заиста не могу да верујем ДА ЖЕЛИШ ДА
ИЗМИСЛИШ НЕКУ ВЛАСТ ако је већ нема, да желиш
неку ЗАБРАНУ ако је већ нема, ДА СЕ ОВДЕ ЈАВЉАЈУ
НЕКИ УЧЕСНИЦИ КОЈИ ЖЕЛЕ ДА БУДУ АДМИНИСТРАТОР ???
Човече, уживај у СЛОБОДИ, У СЛОБОДИ МИШЉЕЊА, доста
ми је у животу ЗАБРАНА! Супротстављај аргументе,
а не "правилник"!
Pravila, pravila,
neka glupa pravila
u crno me zavila ooo...
 
vid ovo....pominjem se....faaaajn....bolje bilo kako nego nikako....utisak bato....to je ono pravo....a sad dal je u blatu il u zlatu to i nije bitno....ljudi koji vam je antrak....shta ste se napalli da sam neko ko je promenio nik...nisam jeee....al shto se ja sad cimam i objashnjavam da sam dosadni apotekar iz chachka kad to nije binto nikom sem onom ko je bolesan i ko zhivi u chachq....e al chudo jedno....na svakom chatu je ovaj trip....chim se pojavi nik...odma nagadjanja ko je shta je sho je chij je....jezivo pomalo....zbog toga su mi se i ogadili ljudi sa mondo chata...mada tamo i nisu bili bash ljudi....vishe neka hibridna vrsta falusa i vagina sa ochima i prstima....

a sve shto sam hteo je da mirishem cvetje....vi ste bre zli....el vam to neko reko?.....ma ljudi su zli...ja sam jedini da valjam....ja sam pravi ja sam hit....satanist...hronichni sajber masturbator...psiho iz komshiluka....onaj shto bulji kroz prozor dok se tushirash...onaj shto otima klincima kintu ispred shkole...onaj shto fura diesel zhute majce i samo gleda gde je kad koja zhurka....ma .....

im jumping jack flash.....
 
AntunTun:
vid ovo....pominjem se....faaaajn....bolje bilo kako nego nikako....utisak bato....to je ono pravo....a sad dal je u blatu il u zlatu to i nije bitno....ljudi koji vam je antrak....shta ste se napalli da sam neko ko je promenio nik...nisam jeee....al shto se ja sad cimam i objashnjavam da sam dosadni apotekar iz chachka kad to nije binto nikom sem onom ko je bolesan i ko zhivi u chachq....e al chudo jedno....na svakom chatu je ovaj trip....chim se pojavi nik...odma nagadjanja ko je shta je sho je chij je....jezivo pomalo....zbog toga su mi se i ogadili ljudi sa mondo chata...mada tamo i nisu bili bash ljudi....vishe neka hibridna vrsta falusa i vagina sa ochima i prstima....

a sve shto sam hteo je da mirishem cvetje....vi ste bre zli....el vam to neko reko?.....ma ljudi su zli...ja sam jedini da valjam....ja sam pravi ja sam hit....satanist...hronichni sajber masturbator...psiho iz komshiluka....onaj shto bulji kroz prozor dok se tushirash...onaj shto otima klincima kintu ispred shkole...onaj shto fura diesel zhute majce i samo gleda gde je kad koja zhurka....ma .....

im jumping jack flash.....

Jadan Keith Richards...
 
shto jadan....sad ne smem ni nazive pesama da metjem?....ja to iz najboljih namera....da ne kazhu posle ljudi da sam smarach...jako mi je stalo pa u postove metjem i poneq muzichq rechenicu....da bi ljudi uvideli kako sam ja pravi i da sam u vinklu....al ne ide pa to ti je....ah sudbo kleta....
 
I can't say what I want to,
even if I'm not serious.
Things like....
"Fack yourself,
kill yourself,
you piece of sheet."

People tell me what to say,
what to think ,
and what to play.

I say...
"GO fack yourself,
you piece of sheet.
Why don't you go kill yourself?"

Just kidding.

kad vetj pomenu tool...na ovo bi se svela cela pricha...shto se tiche ovih neo vukova koji jure pravopisne greshke....greshke u textu su posledica moje zhelje da izbegnem cenzuru...fack je yebati sheet je sranje....e btw gde mogu da saznam shta je cenzurisano na ovom forumu?
 
AntunTun:
I can't say what I want to,
even if I'm not serious.
Things like....
"Fack yourself,
kill yourself,
you piece of sheet."

People tell me what to say,
what to think ,
and what to play.

I say...
"GO fack yourself,
you piece of sheet.
Why don't you go kill yourself?"

Just kidding.

kad vetj pomenu tool...na ovo bi se svela cela pricha...shto se tiche ovih neo vukova koji jure pravopisne greshke....greshke u textu su posledica moje zhelje da izbegnem cenzuru...fack je yebati sheet je *....e btw gde mogu da saznam shta je cenzurisano na ovom forumu?

Aj sad nesto od Limp Bitzkita...
 
e baš sr.anje
mislim, Etotako baš si dosadna ...
Antun Tun je OK lik.
Rekla sam da nekome liči na nebojšu, ne da je nebojša ... izvini Antun, pomislila sam da je Etotako takva prema tebi zbog toga ... mada mi je to bezveze...
jel da da je bezveze?
ma... sr.anje...
 
gigule:
e baš sr.anje
mislim, Etotako baš si dosadna ...
Antun Tun je OK lik.
Rekla sam da nekome liči na nebojšu, ne da je nebojša ... izvini Antun, pomislila sam da je Etotako takva prema tebi zbog toga ... mada mi je to bezveze...
jel da da je bezveze?
ma... sr.anje...
paaaa... sad kad pričaš...
postoje velike sličnosti između ta dva lika sa foruma

ne mogu da verujem da onakvu mušarčinu mora pola foruma da brani od mene :D
wow, ja sam neka opasna ženska onda :)
btw, čovek spamuje i spamuje i spamuje
i bizarno se ponaša... prosto mi se ne sviđa i ne vidim zašto treba da se opravdavam zbog toga
da njemu ja smetam na bilo koji način ne bi dolazio ovde i stvarno ne vidim razlog da ako njemu ne smeta vama smeta :D
 
bjm_THANKGOD.jpg



we r who we r...zaista nije bitno dal sam nebojsha il nisam...nego trulo da se vucaramo sa slikama o onome shto nije...al kako ko...kako shta...nekome ruka i osmeh...nekome taban u chelo...ovo je tu da lupetamo jedni o drugima ono shto je neko o sebi dao...dal je to on ili nije to niko ne zna...mene odavde zna leblebije...a ostali...mogu da shpeqlishu i da nagadjaju...neg nervira kad shta god napishem odma se navrze neko ko je imo neshto sa tim likom na koga lichi moja pisanija...to smara...dajte ljudi manite se toga...ja samo otju da budem shvatjen i prihvatjen i meni je potrebna ljubav i razumevanje tople rechi i poneki smajli....bljak...

sad tje ponotj...omg kolko je meni dosadno...a ne mogadoh niqd...ustajem u 6...sutra petak...pijachan dan...ima da se uneredim od posla...kolotechina je najgora
 
AntunTun:
pridrzhi se za tu surlu na opancima.....da se ne okliznesh dok njashke....

А коју су Твоји преци ОБУЋУ НОСИЛИ ??? Да нису
можда ципеле од кенгурове коже? :lol: За шта се
Твој отац и Твој деда придржавао док њаке... и
да ли хоћеш да кажеш да они нису брисали гузицу
кукурузовином :P :P :P ?

Схвати да су опанци веома практични ...
 

Back
Top