MONDIJALIZAM I SRBIJA

marlon:
King 7:
A znate li sta je smarac? Covek koji napise 7000 postova a niko ne zna sta je rekao osim sto se podrazumeva da mrzi nesto i nekog. isti se kaci redovno na "smaraceve" teme iako se "smarac" nikada ne kaci na njegove jer nama na sta da se zakaci. Pravi smarac se strasno obraduje smaracu iz susednih zemalja koji ovde iskljucivo zbog lecenja svojih problema i poremecaja i zajedno nesto "resavaju", "napadaju". kada smoris smaraca onda je to podvig, divan osecaj.

Definicija tacna precizna.
Nadam se da te nisam smorio svojim smaranjem.
 
King 7:
marlon:
King 7:
A znate li sta je smarac? Covek koji napise 7000 postova a niko ne zna sta je rekao osim sto se podrazumeva da mrzi nesto i nekog. isti se kaci redovno na "smaraceve" teme iako se "smarac" nikada ne kaci na njegove jer nama na sta da se zakaci. Pravi smarac se strasno obraduje smaracu iz susednih zemalja koji ovde iskljucivo zbog lecenja svojih problema i poremecaja i zajedno nesto "resavaju", "napadaju". kada smoris smaraca onda je to podvig, divan osecaj.

Definicija tacna precizna.
Nadam se da te nisam smorio svojim smaranjem.

Smoren sam ja odavno, a i ovaj administrator je izgleda isto...
 
marlon:
King 7:
marlon:
King 7:
A znate li sta je smarac? Covek koji napise 7000 postova a niko ne zna sta je rekao osim sto se podrazumeva da mrzi nesto i nekog. isti se kaci redovno na "smaraceve" teme iako se "smarac" nikada ne kaci na njegove jer nama na sta da se zakaci. Pravi smarac se strasno obraduje smaracu iz susednih zemalja koji ovde iskljucivo zbog lecenja svojih problema i poremecaja i zajedno nesto "resavaju", "napadaju". kada smoris smaraca onda je to podvig, divan osecaj.

Definicija tacna precizna.
Nadam se da te nisam smorio svojim smaranjem.

Smoren sam ja odavno, a i ovaj administrator je izgleda isto...

Администратор је прсо ки звечка
 
Uh tezhak izbor zaista, ali ajd da pokusham
Eremita , prolupali alkoholista
pa onaj iz usofa, dijaserac koji slusha bajke uz gusle
King nothing zalepljeni fashista
Strela totalno van dogadjaja i bez dodira sa realnoschu
bl..suvishe lako :D
 
cudo kako svako za smaraca smatra nekoga suprotnog politickog ubedjenja... :roll:

da je konkurs za najveceg kretena, bio bi veoma lak izbor...
ali nije...
nego za najveceg smaraca...

nista licno, ali meni je najveci smarac vekSla...zaista nista licno, ali tako me smori nekad... :lol:

a, one copy/paste likove ubrajam u onu gornju kategoriju...
 
Nexus 6:
cudo kako svako za smaraca smatra nekoga suprotnog politickog ubedjenja... :roll:

da je konkurs za najveceg kretena, bio bi veoma lak izbor...
ali nije...
nego za najveceg smaraca...

nista licno, ali meni je najveci smarac vekSla...zaista nista licno, ali tako me smori nekad... :lol:

a, one copy/paste likove ubrajam u onu gornju kategoriju...
O jednom troshku :wink:
 
poshto sam neko proveo na forumu 15tak dana...
mishljenje se iskristalisalo....tako da sam sada merodavan

ekipu iz filozofije@politike ne vredi spominjati...nisu oni smarachi...samo su slepci...thats all

smara me ?...a i t@max je pomalo smor....
 
Deeeeeeeeeeeeeeeeeefinitivno BL. Izdaleka.
I ovi copy/paste ubedjivaci i onaj americki mason (ne zbog njegovih stavova nego zbog poznavanja srpskog jezika; napise text koji ne moze da mi stane na ekran, a ja to moram da desifrujem).
I sto rece King. Nisam to dosada primetio, ali keeper ima vise od 7000 postova, a ja ne znam bas za sta se on zalaze osim da je protiv "odredjene" trojice :wink: . I zaboravio sam na Auroru. Isti smer kao i BL, ali slabijeg intenziteta.
Ali ipak je BL NAJVECI.
 
_guru_:
...ali keeper ima vise od 7000 postova, a ja ne znam bas za sta se on zalaze osim da je protiv "odredjene" trojice :wink:

a kakve veze ima shto ja imam vishe od 7000 postova, to josh nisam shvatio :lol: ipak, ja sam ovde dve godine ;-) a zalazhem se za normalan zhivot i normalnu politiku ovde, a iz toga sledi da sam protiv one trojice ;-)
 
Ja cu na ovoj temi svoj glas dati nedvosmisleno za AntunTuna

Lik ne da je smarac, nego je najveci indijanac i dileja na celoj Krstarici (a mozda i sire :wink: ) , ne samo na Politici :lol:

Znaci,
postovani clanovi foruma,
samo otvorite profil :arrow: AntunTun ovog bica "vise vrste" i ako vas ne mrzi postove na nekim drugim mestima, kao recimo Svastara. Ovaj vampir je hronicno neispavan i prebiva na internetu 24h 7 days in a week couple of years ago sa jedno 1200 postova koji sadrze vrlo razborite konstatacije !

For example :
AntunTun:
bravo majstoru...nem snimak nit znam gde ga ima...a da ga imam poslo bi ti pa qd puklo...ja prebacio normu....ja ovdi u sushtini samo lupetam....verujem da je izlaz u gluposti...pitam se dal postoji neko uchenje koje glupost stavlja u centar chovekovog postojanja....e da ovo sa citiranjem uzhasno smara....al kad ga vetj ima...shto ga ne bik i ja uzurpirao

AntunTun:
i ja se bojim pms-a....al se vishe bojim mirne vode....uh kad pogledam jezero u suton obuzme me neka jeza

AntunTun:
odishem depresijom...smrdljivi trag greshaka...glupa slika grcha i choveka u njemu

AntunTun:
momak nije fancy....momak je lobotomija


Mislim, lik je za Guinessa a mozda i za Ku'ran :lol:

Mada u poslednje vreme dovodi me u pitanje sto se tice daljnjeg ucesca na forumu. Uglavnom narode, zabavite se malo, kanite se politike. Have fun !
 
Evo jedna Tunova jako dobra:
ja sam sanjao da sa onim kinezom iz nba berem maline....pa kao njemu frka jer mora da se saginje....a ja mu se podsmevam....posle smo brali shljive pa se on smejao meni....bash su gadni ti kineski kosharkashi od 2.25cm
 

Back
Top