MONDIJALIZAM I SRBIJA

kamo sretje...nego donela bagra zakon...sad je za marihuanu i za heroin ista kazna...svi ljudi koje sam znao da prodaju travu preshli na hors...mnogo im isplatljivije...a ja to njesra ne bi pipno da se deli na kioscima...eto ti...doneli slepci zakon...sad imash heroin de otjesh...al tje zato da se hvale da su smanjili marihuanu...isqsno

posadih...al propalo...***** ti i kishu i ladnotju...mora da se cimam po prestonici da qpim nedje 100-200g...pa da imam za par meseci...mada to je i bolje nego da se smucam sa lokalnim dzankijima po koje-kakim haustorima za 5 yebenih dzikseva
 
vidim da je neko napisao da je BL veliki covek. Ako je on veliki covek, ja sam onda Nikola Tesla...mislim, zar se necija 'velicina' meri kolicinom mrznjne prema onome sto nije tvoje?
a i taj je isto napisao da su njegovi postovi opsirniji i da ih vredi procittati...da, vredi ih procitati, ali kao sto znamo, njegovi postovi se svode na citate, pa citamo misljenje drugih, ili na vredjanje, pa citamo misljenje BL-a...
 
Obersturmfuehrer:
vidim da je neko napisao da je BL veliki covek. Ako je on veliki covek, ja sam onda Nikola Tesla...mislim, zar se necija 'velicina' meri kolicinom mrznjne prema onome sto nije tvoje?
a i taj je isto napisao da su njegovi postovi opsirniji i da ih vredi procittati...da, vredi ih procitati, ali kao sto znamo, njegovi postovi se svode na citate, pa citamo misljenje drugih, ili na vredjanje, pa citamo misljenje BL-a...

Mozda sam i pogresio, ti si ovde duze od mene, ja sam samo video situacije kada ga mnogi provociraju i onda odgovara kako se nekima ne svidja. Jeb*ga ovaj topic je stvarno za forum Psihologija. Ako imas ideju daj da promenim naziv.
 
naravno, psihologija...cim se ovakve izjave smatraju normalnim

КОЈА МАЈМУНСКА ИЗЈАВА.
Иди скачи по дрвету.
Сами сте себе осудили на пропаст, нема потребе да ишта коментаришем секташи глупи.
Која дилеја.
Ти дефинитивно немаш мозга.
Немој да си љуљаш кавез
КОЊИНО УСТАШКА.
МА то је животиња секташка, тај више нема трунке поштовања према ичему.
Они су само за штале.

i tako dalje, da ne trazim dalje. Ostatak su citati nekih svetaca i neznamsvecega. MIslim da je saasvim na mestu da mi se ovakvi postovi ne svidjaju.
MIslim, ajde, sta je to tako mudro u njegovim postovima?
 

Back
Top