MONDIJALIZAM I SRBIJA

Највећи смарачи су сви они (а има их много!) који су допринели да овај форум спадне на овако ниске гране. Па и ова теме сведочи о катастрофалном стању у коме се форум „Политика" налази. Бавите се неким тривијалним стварима, вређате, псујете...укратко, направили сте лакрдију од форума.

Огромну одговорност сноси и Администратор кога све ово уопште не интересује. Уместо да реагује, брише бесмислене теме које немају везе с политиком, упозорава оне који крше правила, он изгледа спава, или је можда на годишњем одмору.

Ако се под хитно нешто не промени, овај форум ће или престати да постоји или ће се претворити у још једну Интернет септичку јаму, као што је, рецимо, Форум Бе92 или СербианКафе.
 
Pobunjenik:
Највећи смарачи су сви они (а има их много!) који су допринели да овај форум спадне на овако ниске гране. Па и ова теме сведочи о катастрофалном стању у коме се форум „Политика" налази. Бавите се неким тривијалним стварима, вређате, псујете...укратко, направили сте лакрдију од форума.

Огромну одговорност сноси и Администратор кога све ово уопште не интересује. Уместо да реагује, брише бесмислене теме које немају везе с политиком, упозорава оне који крше правила, он изгледа спава, или је можда на годишњем одмору.

Ако се под хитно нешто не промени, овај форум ће или престати да постоји или ће се претворити у још једну Интернет септичку јаму, као што је, рецимо, Форум Бе92 или СербианКафе.

Dobro si primetio, zato sam i postavio ovaj topic da se pokaze velicina nekih clanova i niskost drugih koji misle da su ti koji smaraju uvek neki drugi. Zamisli samo topic sa temom:"Biramo najveceg srbomrsca na forumu". Iako svi znamo koji su, ne bi bilo kraja u preganjanju. Sto se mene tice topic je imao svoju svrhu i ako smatrate da je nedostojan foruma preimenovacu ga u drugi. Zahvaljujem na strpljenju.
 
King 7:
Evo jedna Tunova jako dobra:
ja sam sanjao da sa onim kinezom iz nba berem maline....pa kao njemu frka jer mora da se saginje....a ja mu se podsmevam....posle smo brali shljive pa se on smejao meni....bash su gadni ti kineski kosharkashi od 2.25cm
pa ima Tunjevina i svoje dobre momente
nije on potpuno hrđav... u tome je i kvaka... otud ona apatija
njegova dobra i zla strana su u stalnom konfliktu, a on stoji zakopan
... godinama...
 
marlon:
Pobunjenik:
Највећи смарачи су сви они (а има их много!) који су допринели да овај форум спадне на овако ниске гране. Па и ова теме сведочи о катастрофалном стању у коме се форум „Политика" налази. Бавите се неким тривијалним стварима, вређате, псујете...укратко, направили сте лакрдију од форума.

Огромну одговорност сноси и Администратор кога све ово уопште не интересује. Уместо да реагује, брише бесмислене теме које немају везе с политиком, упозорава оне који крше правила, он изгледа спава, или је можда на годишњем одмору.

Ако се под хитно нешто не промени, овај форум ће или престати да постоји или ће се претворити у још једну Интернет септичку јаму, као што је, рецимо, Форум Бе92 или СербианКафе.


Dobro si primetio, zato sam i postavio ovaj topic da se pokaze velicina nekih clanova i niskost drugih koji misle da su ti koji smaraju uvek neki drugi. Zamisli samo topic sa temom:"Biramo najveceg srbomrsca na forumu". Iako svi znamo koji su, ne bi bilo kraja u preganjanju. Sto se mene tice topic je imao svoju svrhu i ako smatrate da je nedostojan foruma preimenovacu ga u drugi. Zahvaljujem na strpljenju.


Sto se tice Administratora ne treba svaljivati na njega drvlje i kamenje, iz informacija znam da je covek na mestu i posvecen Krstarici, ali da vise vremena provodi na drugim forumima a ne na Politici i pokusava da stane na put raznim amaterima cyber kriminalcima koji spam mailovima i sl. glupostima napadaju forum (naravno nisu iz Srbije-zna se odakle su). Slucaj pre petnaestak dana sa Krstaricom i EliteSecurityjem i clanovima koji su primili na hiljade mailova to potvrdjuje. Prema tome ne treba napadati coveka.
 
pa lepo baš...šalite se... onda ne treba uzimati za ozbiljno uvrede koje ovde (na)pišete ...a umete da uvredite, ne znam da li ste toga svesni.





...neko reče da Antun Tun liči na nebojšu ...
meni ne doduše... ali...
 
Keeper:
ja zadnjih 5 dana automatski gasim prozor sa politikom chim vidim zadnje postove BL-a, Eremite i Kinga, jednostavno se smorim i izgubim volju za bilo chime. isto tako je bilo i kad bih video onog igrachinu, al srecjom pa ga nema u zadnje vreme, da kucnem u drvo.
Keeper, mislim da si pogrtesio, ako Ti nisi # 1 onda sam Ja!!!
 
gigule:
pa lepo baš...šalite se... onda ne treba uzimati za ozbiljno uvrede koje ovde (na)pišete ...a umete da uvredite, ne znam da li ste toga svesni.





...neko reče da Antun Tun liči na nebojšu ...
meni ne doduše... ali...
Nisi ni svesna kako neki stavovi mogu da budu uvredljivi i da izazovu svasta kod coveka cak i onog najumerenijeg. Ovde su oni koji se zale ponajveci provokatori i potpaljivaci.
 
etotako:
King 7:
Evo jedna Tunova jako dobra:
ja sam sanjao da sa onim kinezom iz nba berem maline....pa kao njemu frka jer mora da se saginje....a ja mu se podsmevam....posle smo brali shljive pa se on smejao meni....bash su gadni ti kineski kosharkashi od 2.25cm
pa ima Tunjevina i svoje dobre momente
nije on potpuno hrđav... u tome je i kvaka... otud ona apatija
njegova dobra i zla strana su u stalnom konfliktu, a on stoji zakopan
... godinama...
Ne kazem ja da je on los, ja ga cak i ne poznajem. Nego, zvuci cudno, sav je Tun.
 
King 7:
gigule:
pa lepo baš...šalite se... onda ne treba uzimati za ozbiljno uvrede koje ovde (na)pišete ...a umete da uvredite, ne znam da li ste toga svesni.





...neko reče da Antun Tun liči na nebojšu ...
meni ne doduše... ali...
Nisi ni svesna kako neki stavovi mogu da budu uvredljivi i da izazovu svasta kod coveka cak i onog najumerenijeg. Ovde su oni koji se zale ponajveci provokatori i potpaljivaci.

si mislio na mene...to da sam provokator i potpaljivač? volela bi da mi pojasniš...
 
gigule:
King 7:
gigule:
pa lepo baš...šalite se... onda ne treba uzimati za ozbiljno uvrede koje ovde (na)pišete ...a umete da uvredite, ne znam da li ste toga svesni.





...neko reče da Antun Tun liči na nebojšu ...
meni ne doduše... ali...
Nisi ni svesna kako neki stavovi mogu da budu uvredljivi i da izazovu svasta kod coveka cak i onog najumerenijeg. Ovde su oni koji se zale ponajveci provokatori i potpaljivaci.

si mislio na mene...to da sam provokator i potpaljivač? volela bi da mi pojasniš...
NE na tebe. Na druge sam mislio. Doduse, malo si ono sa Amerima preterala. Potcenila si nase ljude bas onako...
 
Ja glasam za sebe.Totalno sam van ove srpske price ovih godina.A zasto?
1)NECU DA RADIM ZA 15000(DINARA DRAGI MOJI ZEMLJACI IZ DIJASPORE)A DA ME DVA EBENA PREGLEDA KAD SAM BIO BOLESTAN KOSTAJU 38000(magnetna rezonanca i angiografija);
2)NECU DA ME TRETIRAJU KAO FASISTU I NACIONALISTU,TO NA NEKI HRVATSKI FORUM,TAMO IH IMA PUNO KO IH LOVI;
3)I NE ZELIM DA SE PREPUCAVAM SA LIKOVIMA KOJIMA JE OSNOVNA MOTORIKA MRZNJA PREMA SVEMU STO JE SRPSKO A SAMIM TIM I MOJE KRVI.
Mogao bih da navedem jos sto razloga zasto sebe proglasavam za najsmaraca ali ne mogu da ih se setim u ebenom internet kafeu sam jer sam morao da prodam ebeni kompjuter.Pozdrav svima ljudima dobre volje a ostali neka zamisle sta im sve zelim.
Aj u zdravlje kuckamo se
 
crni djordje:
Ja glasam za sebe.Totalno sam van ove srpske price ovih godina.A zasto?
1)NECU DA RADIM ZA 15000(DINARA DRAGI MOJI ZEMLJACI IZ DIJASPORE)A DA ME DVA EBENA PREGLEDA KAD SAM BIO BOLESTAN KOSTAJU 38000(magnetna rezonanca i angiografija);
2)NECU DA ME TRETIRAJU KAO FASISTU I NACIONALISTU,TO NA NEKI HRVATSKI FORUM,TAMO IH IMA PUNO KO IH LOVI;
3)I NE ZELIM DA SE PREPUCAVAM SA LIKOVIMA KOJIMA JE OSNOVNA MOTORIKA MRZNJA PREMA SVEMU STO JE SRPSKO A SAMIM TIM I MOJE KRVI.
Mogao bih da navedem jos sto razloga zasto sebe proglasavam za najsmaraca ali ne mogu da ih se setim u ebenom internet kafeu sam jer sam morao da prodam ebeni kompjuter.Pozdrav svima ljudima dobre volje a ostali neka zamisle sta im sve zelim.
Aj u zdravlje kuckamo se

Ziv bio brate. Je*es kompjuter treba sacuvati zdravu pamet.
 
marlon:
crni djordje:
Ja glasam za sebe.Totalno sam van ove srpske price ovih godina.A zasto?
1)NECU DA RADIM ZA 15000(DINARA DRAGI MOJI ZEMLJACI IZ DIJASPORE)A DA ME DVA EBENA PREGLEDA KAD SAM BIO BOLESTAN KOSTAJU 38000(magnetna rezonanca i angiografija);
2)NECU DA ME TRETIRAJU KAO FASISTU I NACIONALISTU,TO NA NEKI HRVATSKI FORUM,TAMO IH IMA PUNO KO IH LOVI;
3)I NE ZELIM DA SE PREPUCAVAM SA LIKOVIMA KOJIMA JE OSNOVNA MOTORIKA MRZNJA PREMA SVEMU STO JE SRPSKO A SAMIM TIM I MOJE KRVI.
Mogao bih da navedem jos sto razloga zasto sebe proglasavam za najsmaraca ali ne mogu da ih se setim u ebenom internet kafeu sam jer sam morao da prodam ebeni kompjuter.Pozdrav svima ljudima dobre volje a ostali neka zamisle sta im sve zelim.
Aj u zdravlje kuckamo se

Ziv bio brate. Je*es kompjuter treba sacuvati zdravu pamet.
Hvala brate.Inace Staro Sajmiste ovde :wink:
 
gigule:
King 7:
gigule:
koje naše ljude sam potcenila...gde sam preterala s Amerima?
ajde molim te objasni ...
Znas dobro. Sad ja to treba da trazim i dokumentujem i nesto mi se to ne radi. Bilo je vise puta i prepirali smo se oko toga.

iskreno, nemam pojma...
e nema veze.
i tako sve ovo nema smisla ... nema tu prave konstruktivne diskusije ...
Pomesao sam giguleta sa migudom. Eto blama, cepajte se sad. Sta cu kad imaju "isti" nick. Sorry meegood...
 
Драга моја Гигуле, Побуњеник је увек у праву. :wink:

Марлоне, зар је могуће да оволики форум има само једног администратора? Ако је тако, онда није ни чудо што је део посвећен политици у овако очајном стању. Нека ангажују још људи који би се старали о поштовању Правилника. Како су на другим форумима типа „Филозофија", „Тинејџери" итд. поједини учесници истовремено и администратори? Зашто и овде не би било тако?

Кинг, овде се једино ја „жалим", тако да испада да сам ја тај који „пали ватре". Да ли сам у праву?
 
Pobunjenik:
Драга моја Гигуле, Побуњеник је увек у праву. :wink:

Марлоне, зар је могуће да оволики форум има само једног администратора? Ако је тако, онда није ни чудо што је део посвећен политици у овако очајном стању. Нека ангажују још људи који би се старали о поштовању Правилника. Како су на другим форумима типа „Филозофија", „Тинејџери" итд. поједини учесници истовремено и администратори? Зашто и овде не би било тако?

Кинг, овде се једино ја „жалим", тако да испада да сам ја тај који „пали ватре". Да ли сам у праву?

Побуњениче, заиста не могу да верујем ДА ЖЕЛИШ ДА
ИЗМИСЛИШ НЕКУ ВЛАСТ ако је већ нема, да желиш
неку ЗАБРАНУ ако је већ нема, ДА СЕ ОВДЕ ЈАВЉАЈУ
НЕКИ УЧЕСНИЦИ КОЈИ ЖЕЛЕ ДА БУДУ АДМИНИСТРАТОР ???
Човече, уживај у СЛОБОДИ, У СЛОБОДИ МИШЉЕЊА, доста
ми је у животу ЗАБРАНА! Супротстављај аргументе,
а не "правилник"!
 
Pobunjenik:
Драга моја Гигуле, Побуњеник је увек у праву. :wink:

Марлоне, зар је могуће да оволики форум има само једног администратора? Ако је тако, онда није ни чудо што је део посвећен политици у овако очајном стању. Нека ангажују још људи који би се старали о поштовању Правилника. Како су на другим форумима типа „Филозофија", „Тинејџери" итд. поједини учесници истовремено и администратори? Зашто и овде не би било тако?

Кинг, овде се једино ја „жалим", тако да испада да сам ја тај који „пали ватре". Да ли сам у праву?
Ma, nisam mislio na tebe, kako se redom prijavljujete. Ima ovde jedan malac koji nesto stalno kenjka i zali se, a niko ga ne dira. A voli da provocira.
 

Back
Top