Mladez

Jel moze neko ko se razume samo da baci pogled? Pojavilo se skoro i uvecalo
IMG_20200928_223701.jpg

Zapravo je velicine glave sibice
 
Jel moze neko ko se razume samo da baci pogled? Pojavilo se skoro i uvecaloPogledajte prilog 772186
Zapravo je velicine glave sibice
Ja se samo u svoje mladeze razumem, rekla bih da ovo nije nista, a ako nije na licu,
onda zaboravi i da postoji. Ako ne svrbi, ako nema crvenila okolo, stvrano zaboravi
i da ostoji. Sa godinama ( ne znam doduse koliko ih ti imas, ali nema veze) imamo
sve vise tih nekih mladeza i flekica po telu, svkako da bi trebalo obracati
paznju na njih, ali je ovo kod tebe neka , aj da kazem "klasika".
Ja sam nedavno imala na licu tako nesto, iznenada je doslo, svrbelo je okolo , naokolo,
dmah sam otisla da ga odstrane, sve je trajalo nekoliko sekundi, sada nema ni oziljka,
kao da ga nije ni bilo. Ako i bas smeta, idi u neku privatnu dermatolosku kliniku, skinuce
ti to ocas posla. Obavezno svi salju isecak na analizu.
 
Ja se samo u svoje mladeze razumem, rekla bih da ovo nije nista, a ako nije na licu,
onda zaboravi i da postoji. Ako ne svrbi, ako nema crvenila okolo, stvrano zaboravi
i da ostoji. Sa godinama ( ne znam doduse koliko ih ti imas, ali nema veze) imamo
sve vise tih nekih mladeza i flekica po telu, svkako da bi trebalo obracati
paznju na njih, ali je ovo kod tebe neka , aj da kazem "klasika".
Ja sam nedavno imala na licu tako nesto, iznenada je doslo, svrbelo je okolo , naokolo,
dmah sam otisla da ga odstrane, sve je trajalo nekoliko sekundi, sada nema ni oziljka,
kao da ga nije ni bilo. Ako i bas smeta, idi u neku privatnu dermatolosku kliniku, skinuce
ti to ocas posla. Obavezno svi salju isecak na analizu.
55 godina.nemam ja mira da na nesto ne mislim.i ok mi je da idem kod dr,samo se nadam da ce mi neko strucan danas nesto reci o ovome
 
55 godina.nemam ja mira da na nesto ne mislim.i ok mi je da idem kod dr,samo se nadam da ce mi neko strucan danas nesto reci o ovome

Ne moze ni dermatolog na osnovu slike da ti kaze sta je, svaki ce lekar izbegavati
da ti kaze da ( kao sto ja rekoh) nije nista. Ma idi kod dermatologa, skini to,
bicesmirna kod sledeceg se vise neces uzbudjivati;)
 

Back
Top