Mladez

Zdravo primetio sam neki mladez koji je i najveci na mom telu pa sma se uplasio jer je malo iznad koze oko 2 milimetra a nalazi se na nekom glupom mestu gde me steze trenerka, gace itd. Pa sam hteo da pitam da li da odem kod doktora ili je ovo sasvim normalan mladez a i neki su mi rekli da je na mom mladezu bradavica
Evo slika
Pogledajte prilog 689882
Pogledajte prilog 689883
Izvinite na losem kvalitetu
Ako ti je na udaru pojasa, idi da ti ga skine hirurg, inače izgleda sasvim mirno.
 
Ako ti je na udaru pojasa, idi da ti ga skine hirurg, inače izgleda sasvim mirno.
Ne razumem zasto bi ga sklanjao ako mi ne smeta nit me boli nit mi krvari nit niata samo sam bezveze primetio da je malo iznad povrsine koze kad dog promenim pozu ponekad je spljosten a po nekad kad cucnem je iznad povrsine koze ali uglavnom mi uopate ne smeta i oticicu kod dermatologa da vidi
 
Evo slika bas uvelicano
IMG_20200430_095918.jpg

Vidite ovo malo tamnije e to vam pricam
 
Ne razumem zasto bi ga sklanjao ako mi ne smeta nit me boli nit mi krvari nit niata samo sam bezveze primetio da je malo iznad povrsine koze kad dog promenim pozu ponekad je spljosten a po nekad kad cucnem je iznad povrsine koze ali uglavnom mi uopate ne smeta i oticicu kod dermatologa da vidi
Moze,ako hoces da dobijes najgore.To se ne smije dirati.
 
Evo slika bas uvelicano
Pogledajte prilog 690216
Vidite ovo malo tamnije e to vam pricam
ne skidaju se takvi mladezi,vec oni bledi,a dugacki po par milimetara.Mada se i oni prvo pregledaju da ne postoji mogucnos malignosti.samo ti to zastiti kako sam ti napisao,da ne bi nadrazivao to i ne daj boze raskrvario.Imam takav mladez na bradi,blizu levog uva i dok sam se brijao,cesto sam ga kacio ziletom i mnogo je krvavio i tesko se zaustavljala krv.vec duze vreme se ne brijem,vec samo sisam bradu.Na kraju kad prodje ovaj problem korone otidji kod lekara i pitaj za savet,da vidis sta ce ti reci.Ipak je to na nezgodnom mestu i iritira se.Samo ne valja da se raskrvari,to je najbitnije.
 
Neka pogleda dermatolog. Koliko vidim na slici nema baš jasno definisane i ograničene ivice. Neka vidi šta treba da se radi ili ne treba ništa.
 
Ali ja mislim daj osn ije vreme za to jos uvek sam mlad

Zato ti je mnogo njih ovde i savetovalo dermatologa, a to se i samo nameće kao opcija :)
On će ti najpouzdanije reći šta i kako.

Ja kao i drugi ovde samo odgovaram na tvoje postove i pitanja teoretski. Niko ti ne sugeriše nikakvu terapiju odnosno intervenciju niti je u mogućnosti da to radi :) to može samo lekar koji te pregleda.
 

Back
Top