Quantcast

Mladez

NervnozniMomak

Obećava
Poruka
98
Zdravo primetio sam neki mladez koji je i najveci na mom telu pa sma se uplasio jer je malo iznad koze oko 2 milimetra a nalazi se na nekom glupom mestu gde me steze trenerka, gace itd. Pa sam hteo da pitam da li da odem kod doktora ili je ovo sasvim normalan mladez a i neki su mi rekli da je na mom mladezu bradavica
Evo slika
IMG_20200429_163319.jpg

IMG_20200429_163429.jpg

Izvinite na losem kvalitetu

Duki Lu

Poznat
Poruka
9.561
Obavezno otići kod dermatologa!
Najverovatnije je ketaroza, to će lekar utvrditi. Izgleda da je pomalo iritirana gumom sa trenerke (ili mi se samo čini?!).

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
11.113
Ako ne raste i ne menja boju,t.j.potamni,onda nije opasno.Sad je malo nezgodno otici kod lekara za to,ali cim budes mogao,otidji,nek ti pogleda to.Dotle ne bi bilo lose preko njega da stavis hanzaplast,ili gazu sa flasterom da te stiti od stezanja lastisa od vesa i trenerke.

NervnozniMomak

Obećava
Poruka
98
Ako ne raste i ne menja boju,t.j.potamni,onda nije opasno.Sad je malo nezgodno otici kod lekara za to,ali cim budes mogao,otidji,nek ti pogleda to.Dotle ne bi bilo lose preko njega da stavis hanzaplast,ili gazu sa flasterom da te stiti od stezanja lastisa od vesa i trenerke.
Ne raste cak ni ne znma odakle mi se pojavilo ovo ali znam da me ceo zivot zeza lastis i to nemenja boju ni nista

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.