MENSTRUACIJA I BROJEVI, DA :)

vi i vaša menstruacija

  • koristim (uglavnom) uloške

    glasova: 35 72,9%
  • koristim (uglavnom) tampone

    glasova: 11 22,9%
  • redovno/povremeno imam sex za vreme menstruacije

    glasova: 16 33,3%
  • sex i menstruacija? ne, nikako!

    glasova: 15 31,3%
  • tampon i **** work well together

    glasova: 2 4,2%

  • Ukupno glasova
    48
  • Anketa je zatvorena .
Betty:
aaa...pa nije zid vagine toliko rovit da ga baš svaki sex uzurpira???
kako bre...pa jel se izliže, pohaba, potroši? Šta? Znači - manje sexa - bolje reproduktivne moći? Kakooo....:neutral:

MIKRO povrede, MIKRO.. :)
To samo ima veze sa infekcijom ( PONEKAD, u toku m. ), sa reprodukcijom nikakve !!!

Ne brini Betty, priroda je to sve sama udesila.. :)
 
Sily:
Imas vece sanse da navuces neku bolestinu iz toaleta na poslu, ako ne peres ruke kad ides busom ili na bazenu,

Sanse su podjednake

a bakterije i gljivice jesu normalna flora vagine

Ne sve bakterije, vec Lactobacillus vaginalis ( Dederlajnov bacil )
Gljivice nisu normalna vaginalna flora :shock: Candida ( gljivica ) je saprofit digestivnog trakta i koze.


cesce se desava da dodje do poremecaja od stresa i antibiotika nego zbog sexa

podjednake sanse

A to praznoverje o pranju i kupanju me izludjuje!
Ima neka ludaja koja nije prala kosu 20 godina i ponosi se time....jer joj rekla mama da to nije zdravo....e to nije normalno!

slazem se
 
Verujem da ste strucne, i da moze da dodje do toga, ali da je to bas tako opasno i srazmerno cesto pa valjda bi se ti tamponi ne bi ni proizvodili ili bi bila zabranjena njihova upotreba? Ne mogu da shvatim da se nesto prodaje sirom sveta a da je bas toliko stetno... Koliko su sklonije, koliko je veca verovatnoca..meri li se procentima ili promilima?

Ja licno koristim pamucne ulloske, u izuzetnim prilikama tampon, ne prija mi seks za vreme menstruacije sem eventualno poslednjeg dana iste...kada je maltene prestala...
 
Ja koristim uloske, one ultratanke, znam da su pamucni bolji, ali bi mi stvarno smetali, sa ovima se osecam kao da ih i nemam.
Sex za vreme menstruacije ne upraznjavam, osim mozda poslednjih dana, tad je i pozeljno da udje da me "procisti", inace mi se krv sliva jos 5 dana :mrgreen:
 
Ma to je cisto mehanicka stvar. Nakon poslednjeg dana menstruacije, krv se zadrzava na zidovima vagine i sliva jos nekoliko dana. Ako se dogodi odnos, onda ta krv izadje u toku njega.
U fizioloskom smislu, mislim da odnos ne utice na duzinu trajanja menstuacije.
 
Samantha Jouns:
Pa vidim da ste se vec sve izjasnile po ovom pitanju,...ja koristim uloske prvih dva dana,..zatim ostatak tj dva dana tampone...jednostavno ne volim uloske osecam se kao u pelenama i nije mi uopste komforno kad ih nosim zato su mi tamponi mnogo bolji,....
QUOTE]

Takodje.

A sex za vreme m., pa ponekad, obavezno poslednji dan-dva, jer prvih dana mi nije ni do cega.
 
jesam zensko, tako mi rekli.i ja se slozila. sta ce pomirljive sam prirode.
bilo pitanje, vidis te znake pored???????????
e samo jedan je navaljivao, ali ja moju ljubicu ne dam nema tih emocija.
ajde sad ti meni reci a sto ti oces pa oces? missim sto?
 
mislis to ima veze sa umnoscu? hm meni to vise lici na latentnu homoseksualnost. mojne se ljutis.lol mislim ajde sad, koja je razlika izmedju zenske i muske ljubinke? danas se muski depiliraju, dakle nije ni to prepreka...
 
lol sta sad? pa komuniciramo ******. razmenjujemo iskustva sirimo analne vidike. koje su razlike ajde molim te. ima bre muskaraca koji imaju lepsu guzu nego mnoge seke. evo ja bih prva tako rado posedovala guzu pol betanija.
to ti se zavrtelo u glavi od lascivnih misli rokete.
 

Back
Top