U trudnoći rastu brojevi, uši, nos?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad skoro videh prijateljicu trudna, nema još veliki stomak peti mesec jedva sam je prepoznao koliko su joj porasli nos i uši! Za broj cipela znam odavno poraste noga par brojeva zbog stabilnosti trudnice. Ali ovo za nos i uši me šokiralo!

То само старим мушкарцима расту носеви и уши.
 
Sad skoro videh prijateljicu trudna, nema još veliki stomak peti mesec jedva sam je prepoznao koliko su joj porasli nos i uši! Za broj cipela znam odavno poraste noga par brojeva zbog stabilnosti trudnice. Ali ovo za nos i uši me šokiralo!
Za 5 mjeseci su joj "porasle uši i nos" da si je "jedva prepoznao"??
Nešto mnogo si pobrkao.. ili prijateljice ili vino. Umjesto da joj čestitaš ti se još sablažnjavaš nad sopstvenim prividjanjima.
 
Sad skoro videh prijateljicu trudna, nema još veliki stomak peti mesec jedva sam je prepoznao koliko su joj porasli nos i uši! Za broj cipela znam odavno poraste noga par brojeva zbog stabilnosti trudnice. Ali ovo za nos i uši me šokiralo!
Gospode. Ne raste ništa , samo se radi o prirodnom zadržavanju tečnosti. Fantastično je pripremljeno žensko telo da podnese i iznese trudnoću. Od srca , pa nadalje.
Grozota je ovaj pokušaj duhovitosti. Ipak su neke stvari svetinja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top