Малверзације приликом гласања

Pa poništi ih Vladice pa neka Vučić namakne jedan mandat.

Uuuu jaka stvar, nisu upisali kad su posao završili. Posle 15 sati rada, pakao.

Javno pljuvanje po sopstvenim kontrolorima. Svaka šuša uvidom u izborni materijal a nepažnjom drugih može da zaokruži 10 neiskorišćenih komada i kaže evo, imamo 10 viška. Ahahaha
Razocarala si me Majole :huh:
 
Potpisali su Zapisnik ali im računska operacija nije dobra. I onda je statistika predložila predsedniku biračkog odbora kada je predavao materijal, da ispravi lake greške i potpiše se pored. Po starom zakonu je to moglo, po novom ne smeš da diraš zapisnik nego moraš te greške da navedeš na poseban formular pa se donosi rešenje od strane komisije. Dakle, proceduralna greška koja ne menja rezultate na tom biračkom mestu ali su postupili "po starom".
Sto su stavili nepismene da racunaju, pored toliko telefona, kompjutera i ostalih cudesa oni nisu znali da saberu kako treba :roll:
 
Poslednja izmena od moderatora:
20240113_160800.jpg
 
Dokle ćete bre više da se pecate na te (loše odrađene) fotomontaže?

Uostalom ovo sto RIA iznosi jeste tacno, i sam sam dobio dva glasacka listica na osobe koje uopste i ne zive na mojoj adresi, kada sam odneo majci njen glasacki listic i pokazao ova 2 za jednu osobu je rekla i da je preminula cak, eto toliko o tim vasim namestenim izborima.
Ijuuuu, ne mogu da verujem...
I ti ih naravno odmah bacio, nije ti palo na pamet ni da ih slikaš?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Znam lika, to je patološki lažov, zato je i primljen u Đilasovu i Marinikinu stranku
i poslat na izborno mesto.
A to o vraćanju u sedište stranke "Srbija za nasilje" je tek arhiglupost, tamo su mu
verovatno objasnili da nije trebalo da potpiše zapisnik u kome stoji da nije imao primedbi,
naučili ga šta da kaže u policiji i objasnili mu da je idiot (kao što je i 99% članova te stranke).

Interesantno je da je 99.9% kontrolora i posmatrača vašeg velikog idola Đilasa potpisalo
zapisnike sa izbornih mesta bez ikakvih primedbi, tek po povratku u stranku i nakon ribanja
od gazde, pojavile su se neke priče o "nepravilnostima" i "krađi".
Pa jel to Đilas poslao sve same idiote kao posmatrače i kontrolore?

Plus je lik iz tvog posta totalno nepismen - kao i većina vas koji navijate/radite za Đikija. :mazi:
 
Znam lika, to je patološki lažov, zato je i primljen u Đilasovu i Marinikinu stranku
i poslat na izborno mesto.
A to o vraćanju u sedište stranke "Srbija za nasilje" je tek arhiglupost, tamo su mu
verovatno objasnili da nije trebalo da potpiše zapisnik u kome stoji da nije imao primedbi,
naučili ga šta da kaže u policiji i objasnili mu da je idiot (kao što je i 99% članova te stranke).

Interesantno je da je 99.9% kontrolora i posmatrača vašeg velikog idola Đilasa potpisalo
zapisnike sa izbornih mesta bez ikakvih primedbi, tek po povratku u stranku i nakon ribanja
od gazde, pojavile su se neke priče o "nepravilnostima" i "krađi".
Pa jel to Đilas poslao sve same idiote kao posmatrače i kontrolore?

Plus je lik iz tvog posta totalno nepismen - kao i većina vas koji navijate/radite za Đikija. :mazi:
Non sequitur.
 
и шта?

па и прошле је... цена била 2000



јел то крађа гласа ?

није

то је куповина гласа


можеш ли да забраниш ? фактички очито не можеш



други је пар циепла оклен толике паре за гласове, пре тога за митинге по 3000 ...


онда се чудимо одакле инфлација после избора...

ово није ништа ново, кад досад ништан ису могли стим што би сад...
 

Back
Top