Vulin očitao bukvicu ratnom zločincu: Vesli Klark neće dobiti drugu priliku da zauvek uništi Srbiju

Треба, ако су дебила одабрали за Свог Човека на Балкану.
Вулин је Геније и Мајстор Политике. Зато је он Народни Министар, Сенатор РС и Човек Руса, а ти си обично пискарало по форуму чије је мишљење крајње ирелевантно за Општу Сцену. ;)

Вулин је Геније и Мајстор Политике. Зато је он Народни Министар, Сенатор РС и Човек Руса, а ти си обично пискарало по форуму чије је мишљење крајње ирелевантно за Општу Сцену. ;)

Ваистину сам пискарало, не демантујем...:per:

Него, Дуленце, подсети ме да ли је Министер Воолин постао Министер оф Дифенс 2017-те године, за време док је Владу Србије совјетовао анд деливеријунитовао Тонy Блаир, у нашем народу познат по неким заједничким активностима са овим другом Кларком ономад? :per:

А и нешто ми се чини да је Воолин завршио школовање на Високим студијима безбедности и одбране те 2017-те године баш дуготрајним "студијским" путовањем мало у Брисел, а мало више у Лондон, где је читава класа била детаљно брифингована у Краљевским министарствима одбране и спољних послова.

А и госпоџа Воолин има тетку у Канади.

Него, Дуленце, подсети ме да ли је Министер Воолин постао Министер оф Дифенс 2017-те године, за време док је Владу Србије совјетовао анд деливеријунитовао Тонy Блаир, у нашем народу познат по неким заједничким активностима са овим другом Кларком ономад
Сматрате са Блером, Шредером и осталима, јербо је Наша Држава одавно раскрстила са њима, а и ти састанци су били из прагматичних разлога, док се Нова Власт још није консолидовала.

Сада је Друго време, и ми одавно никакве везе са поменутима немамо!

Сматрате са Блером, Шредером и осталима, јербо је Наша Држава одавно раскрстила са њима, а и ти састанци су били из прагматичних разлога, док се Нова Власт још није консолидовала.

Не Дуленце, та деца комунизма су рођена у НАТО-у, Милошевић је био само аномалија ...

Марионетска Република је титин изум оних који остају у распалој СФРЈ и да воде те остатке

:per:

Кхм...кхм...

Problem svih ruskih satelita je taj što u svakom od njih, Rusi:
- Instaliraju najkorumpiranijeg mogućeg lidera
- Daju mu odrešene ruke
- Ne dozvoljavaju ikakve promene, niti ikakvo civilizacijsko unapređenje zemlje.
- Ostavljaju te zemlje u stanju trajne nesređenosti i sjebanosti.

To je bio slučaj i sa Jermenijom i sa Gruzijom i sa Ukrajinom.
Zato se posle nađu u čudu i uvređeni, zašto, zaboga, ti narodi žele da žive nešto normalnije od tog limba, poučeni i ugledajući se na iskustvo drugih.

Већ неколико година схватам да Руси (не)свесно за сараднике непогрешиво бирају најтеже морончине, који било да су стварно болесни и/или темељно покварени

Не знам шта се десило са народом Цера, Колубаре, Мишара, Делиграда, Иванковца, Брегалнице, Куманова, Кајмакчалана.
Данашња и будућа деца стидеће се овог доба вучићевих свиња.
Зваће га "ВРЕМЕ СРАМОТЕ"

◻️🟦◻️◻️🟦◻️ AM YISRAEL HAI

Вас покреће само мржња и завист према нашем Народном Министру и Поносу Србског Рода, Идеологу Србског Света, Александру Вулину:

1720607339578.png

!!!

Вас покреће само мржња и завист према нашем Народном Министру и Поносу Србског Рода, Идеологу Србског Света, Александру Вулину:

Pogledajte prilog 1577487

!!!

Dule, nemoj lagati.

Српски Свет је промовисао антикомуниста и антијулиновац и антибољшевик и антититословен госп. Шаргић

Воолин Јулин не зна ништа о метафизици и јако лоше промовише Српски Свет.

Српски Свет је промовисао антикомуниста и антијулиновац и антибољшевик и антититословен госп. Шаргић
Који хвали и велика Политику Председника Републике Србске Господина Александра Вучића. ;)

Јелсе и ти дрогираш као и он ?!?

Па доста више !
То ти рекли шпијуни са Нове СС?? Мислим то да се Народни Министар дрогира??

Е како је вас, наивчине, лако упецати на прозападну удицу...нажалост..

Не, Ђилас је западни агент који има за циљ да сруши легитимно изабрану власт у Србији и дестабилизује земљу и она заведе србофобну и русофобну диктатуру! Да би то постигао, користи сва средства да сруши власт, па чак користи и наивне патриоте, преко свог потрчка Милоша Француза који се представља као некакав патриота, да би силом срушио власт. Такође, медији попут Хазар инфа такође служе том циљу, а овде многе наивчине од патриота их цитирају. Већ виђено приликом пуча петог октобра.
Нетачно. У Србији не постоји легитимно изабрана власт, осим ако не сматраш да је легитимно изабрана од стране САД која контролише владу преко Хила?
Друго, Ђилас ради за Вучка, и користан је да буде непостојећи вук за СНС овчице, које се даве сендвичом, 2000 динара, или пакетићима са све подригушом.
Да је неко хтео од страних сила да руши Вучка, већ би то било, али зашто би то радили када он ради за њихове интересе. СНС ништа није урадио за Србију од када су узели власт, Србија никад у горем положају, али џабе то теби причати, теби пропаганда испрала мозак.

Са том екипом Србија је одавно раскрстила! ;)
Кад је раскрстила? До пре 4 године су били Клинтон и Вучко један до другог, а Тони Блер је и даље саветник Српске Владе...

Dakle ti bi dao teritoriju ko god da se namnoži u nekom kraju tvoje zemlje?
Мораш бити мало прецизнији, шта тачно мислиш, коју територију?
Ако је КиМ, није до мене да је дам, или одузмем, уосталом, већина оних што су дошли у центар Србије су одавно продали КиМ, а сад смо ушли у завршницу, мудром политиком Вучића и СНС-а. Готово да не мора више ишта да се потписује, већ је све обрађено Бриселским Споразумом 1 и 2, Вашингтонским и Охридским, и ево Срби на КиМ узимају Косовске пасоше, користе њихове личне карте, регистарске таблице и под контролом су њиховог правосуђа, полиције итд.

Sve je kao sto je rekao Bakic - kolonijalni namesnik izvrsava poslusno sva naredjenja koja dobija od stranih gospodara dok sirotinji koja ga glasa prosipa suplje *patriotske* (vulinovske) performanse...

A botovi ovde odradjuju svoju crkavicu

А што то прича на колонијалном гласилу ткз. НДХ1??

А што то прича на колонијалном гласилу ткз. НДХ1??
Prica gde god ima sanse da ga neko cuje. Pomozi Bakicu da dodje i na kolonijalni RTS i na kolonijalni Pink i na kolonijalni i nekolonijalni (mada toga skoro i nema) KOJI GOD HOCES medij pa ce Bakic svuda da vam prica ISTO (za razliku od tvog vodje koji je poslusni izvrsilac kad prica nasamo sa stranim gospodarima a ovde za tebe i tebi slicnu publiku prica suprotno - suplje *patriotske* price... mada i vi znate da je lazov i prevarant i veleizdajnik jer vidite STA RADI nasuprot onoga sto vam prica... ali, eto, izabrali ste da vam je crkavica vaznija od domovine)

Back