Vulin očitao bukvicu ratnom zločincu: Vesli Klark neće dobiti drugu priliku da zauvek uništi Srbiju

Ђилас је још један СНС играч,
Не, Ђилас је западни агент који има за циљ да сруши легитимно изабрану власт у Србији и дестабилизује земљу и она заведе србофобну и русофобну диктатуру! Да би то постигао, користи сва средства да сруши власт, па чак користи и наивне патриоте, преко свог потрчка Милоша Француза који се представља као некакав патриота, да би силом срушио власт. Такође, медији попут Хазар инфа такође служе том циљу, а овде многе наивчине од патриота их цитирају. Већ виђено приликом пуча петог октобра.

Не разумеш ти да су деришта комунизма и Милошевићи и Ђинђићи и Тадићи и Дачићу и Вучићи и виолини итд, итд, итд...
Добро је, користиш термине Господин Марића, има наде за тебе. :)

Ništa se nije promenilo u glavama kao što je ovaj američki gastos kežual već 30 i kusur godina ista meta isto odstojanje
Sloba,Šešelj,Arkan i kapetan Dragan su patriote a svi drugi su izdajnici iliti ono nešto drugo kako oni to zovu
pomeso si lonci. Da bi neko bio srpski patriota mora biti srbin............a ne crnogorac,bosanac il hecregovac.

Sve je tačno rekao. Voleli ga ili ne, ovo treba podržati
хм, мора то мало боље за нешто квалитетнији сендвич.

Овако, жао ми је...

bacon-and-egger-at-edinburgh-airport.jpg

Русима. Друг Вулин је Руски Човек на Балкану. А они што одговара Русима, одговара и Србима. ;)

Ако је Вулин најбоље што су Руси могли да нађу у Србији онда то не говори много о њиховом квалитету.

Вулин је дегенерик.

Ако је Вулин најбоље што су Руси могли да нађу у Србији онда то не говори много о њиховом квалитету.

Вулин је дегенерик.
za razliku od bajdena koji je rasel sokrat i nice u jednom

POTPREDSDEDNIK Vlade Srbije Aleksandar Vulin reagovao je na izjavu bivšeg vrhovnog komandanta NATO za Evropu i ratnog zločinca Veslija Klarka u kojoj je izneo laži na račun Srbije i predsednika Vučića koga je okarakterisao kao "istočnog igrača".​

- Pre nego Vesli Klark počne da govori o nasilju na Balkanu prvo bi morao da zatraži oproštaj od porodica pobijene srpske dece i svi onih čije je živote zauvek promenio svojim zločinima. Aleksandar Vučić će i na početku i na kraju uraditi samo ono što od njega traže Srbi, a Srbi su od svog predsednika tražili i dobili mir, ali i slobodu. Znam da Vesli Klark misli da je 1999. godine propustio priliku da bombardovanjem zauvek uništi Srbiju dok je bila slaba, ali drugu priliku neće dobiti - poručio je Vulin.

https://www.novosti.rs/vesti/politi...ece-dobiti-drugu-priliku-zauvek-unisti-srbiju
Pogledajte prilog 1577280

Sve je tačno rekao. Voleli ga ili ne, ovo treba podržati
A šta je sa Kušnerom Aleksandre Juline? On može da zida po BGu?

„Uveren sam, i izražavam uverenje i naše vlade, da će oni koji jesu zločinci, a to su pre svih: Bil Klinton, Toni Bler, Gerhard Šreder i Žak Širak, ukoro, u nekom novom Nirnbergu odgovarati za sve zločine koje su počinili nad srpskim narodom i nad ovom zemljom“, (Aleksandar Vučić 25.03.1999.)

"Za mene je lično ovo ogromna čast i ako nešto deci budem ostavio, traku neku da gledaju, to je da sam imao tu priliku da sedim u istom studiju sa Gerhardom Šrederom. Ne znam da li ljudi u Srbiji dovoljno znaju, reč je o legendarnom nemačkom kancelaru, mom velikom prijatelju. “ ( Aleksandar Vučić 24.03.2017.) :D

sreder-vucic-tanjug.jpg

Back