Lutovac: Regulisati saradnju sa CG

како би ти то проверио да ли су они милови или нису ....

конструисао би србограф уместо као полиграф да ради на 12/24v он би радио на 220 ..па ако слаже да није Србин да га убије струја одмах
Istorija nas uci da je postojao i SRBOSJEK, na zalost !

Evo ti link:
http://en.wikipedia.org/wiki/Srbosjek

ps
ne znam kako stojis sa latinicnim pismom, ali se nadam da ces po malo razumjeti :cmok: ;)
 
znash kako se kazhe kod nas..preskochi moju,ebi svoju..to ti verovatno nije strano..
Nikada nisam ni pomislio na tako nesto.:think:
Kazao sam: "
ako imas stariju sestru, slobodan sam, zgodan, pametan..". Ja sam mislo na to da mozemo ona i ja razgovarati na boljem nivou nego sto mogu razgovarati s tobom.
Vidim da imas neke aluzije na neostvarene zelje, ali to nije moj problem ;) :lol::lol:
 
Istorija nas uci da je postojao i SRBOSJEK, na zalost !

Evo ti link:
http://en.wikipedia.org/wiki/Srbosjek

ps
ne znam kako stojis sa latinicnim pismom, ali se nadam da ces po malo razumjeti :cmok: ;)
ти си од оних усраша што били црногорци,наби ...то у гузу да ти не улази промаја видиш дошло ти до мозга...а полиграф ти је као детектор лажи само ради на сензоре уместо пулсних давача и ради дигитално а не аналогно и још има неке додатне глупости.........

све сам те разумео веруј ми:bye:
 
Nikada nisam ni pomislio na tako nesto.:think:
Kazao sam: "
ako imas stariju sestru, slobodan sam, zgodan, pametan..". Ja sam mislo na to da mozemo ona i ja razgovarati na boljem nivou nego sto mogu razgovarati s tobom.
Vidim da imas neke aluzije na neostvarene zelje, ali to nije moj problem ;) :lol::lol:
A ne, meni su u srcu sestre Srpkinje !


ps
ako imas stariju sestru, slobodan sam, zgodan, pametan..:rotf:

што се љутиш одмах
 
како би ти то проверио да ли су они милови или нису ....

конструисао би србограф уместо као полиграф да ради на 12/24v он би радио на 220 ..па ако слаже да није Србин да га убије струја одмах

ти си од оних усраша што били црногорци,наби ...то у гузу да ти не улази промаја видиш дошло ти до мозга...а полиграф ти је као детектор лажи само ради на сензоре уместо пулсних давача и ради дигитално а не аналогно и још има неке додатне глупости.........

све сам те разумео веруј ми:bye:
Znam ja sto je poligraf i sto je SRBOGRAF :lol: :klap:

Nego, reci ti meni duso moja draga kada si lagala? :cmok:
 
ја и јесам за те протоколе као што их имају Енглези са Немцима,живела ЕУ....:super:
бежи бре педерчино једна

Zasto gubis nerve, srce moje malo?
Ima ona narodna "U lazi su kratke noge" ;):cmok:

ps
ne znam zasto sve zenske osobe, koje ne osvoje muskarca kazu: "бежи бре педерчино једна" :rotf:
 
Nikada nisam ni pomislio na tako nesto.:think:
Kazao sam: "
ako imas stariju sestru, slobodan sam, zgodan, pametan..". Ja sam mislo na to da mozemo ona i ja razgovarati na boljem nivou nego sto mogu razgovarati s tobom.[/U]
Vidim da imas neke aluzije na neostvarene zelje, ali to nije moj problem ;) :lol::lol:


dobro kad kazes sestra,zashto mislish na brata? ti ovo zovesh razgovorom :think:...cccc..smorac,smorio si me najgore svojom zlonamernoscu..a humor ti nije jaca strana..jednostavno si kompleksash .evo necu vishe da se smaram stobom..obecavam..mozes da pises sta ti milo i drago(rade)po ceo dan..necu vishe da oftopikujem..izvinjavam se svim gorcima koji su normalni..
 
dobro kad kazes sestra,zashto mislish na brata? ti ovo zovesh razgovorom :think:...cccc..smorac,smorio si me najgore svojom zlonamernoscu..a humor ti nije jaca strana..jednostavno si kompleksash .evo necu vishe da se smaram stobom..obecavam..mozes da pises sta ti milo i drago(rade)po ceo dan..necu vishe da oftopikujem..izvinjavam se svim gorcima koji su normalni..
Stvarno me i ti i OPSTE DOBRO zaprepascujete dualizmom licnosti...no to je i razumljivo. Kad ponestane argumenata dohvatite se HOMOSEKSUALIZMA.
Vas problem. :lol:
 
Zasto gubis nerve, srce moje malo?
Ima ona narodna "U lazi su kratke noge" ;):cmok:

ps
ne znam zasto sve zenske osobe, koje ne osvoje muskarca kazu: "бежи бре педерчино једна" :rotf:

сад ме више не чуди прво тамо неке банане са бАдемом а сада женска обућа на џаватару

пробај ти на

њњњ.загреб-приде.нет

можда нађеш сродну душу:whistling: :bye: :rolleyes:
 
Stvarno me i ti i OPSTE DOBRO zaprepascujete dualizmom licnosti...no to je i razumljivo. Kad ponestane argumenata dohvatite se HOMOSEKSUALIZMA.
Vas problem. :lol:

мрчо није ваљда да у том вашем камењару само рује главни ебачи па си сад дошао мало да лечиш комплексе овде....полако набошћеш и ти нешто....узми прво ту банану
 
сад ме више не чуди прво тамо неке банане са бАдемом а сада женска обућа на џаватару
пробај ти на
њњњ.загреб-приде.нет
можда нађеш сродну душу:whistling: :bye: :rolleyes:
Odlican odgovor, sa puno teksta u 4 nerazrijedjena REDA :klap:

Ni da bog da idem u Zagreb na tu pride net, kako ti velish.
Bojim se da bi tebe tamo sreo, pilice moja mala :heart: :cmok:
 
Stvarno me i ti i OPSTE DOBRO zaprepascujete dualizmom licnosti...no to je i razumljivo. Kad ponestane argumenata dohvatite se HOMOSEKSUALIZMA.
Vas problem. :lol:

што чиниш ово јадо :shock: :shock: :shock:
:shock::shock::shock: Ti si ZENSKA OSOBA !!!
IZVINI ako sam ti ikada rekao neku ruznu rijec, pa i pomislio na tako nesto. !

Joj, isti si kao moj *****. I njemu se to radi


, srce moje malo?
;):cmok:
:rotf:

ne znam zasto sve zenske osobe, koje ne osvoje muskarca kazu: "бежи бре педерчино једна" :rotf:

то што ти оне кажу мене више и не чуди довољно је и ово што сам цитирао:whistling:
 
ја и јесам за те протоколе као што их имају Енглези са Немцима,живела ЕУ....:super:

што чиниш ово јадо :shock: :shock: :shock:
то што ти оне кажу мене више и не чуди довољно је и ово што сам цитирао:whistling:
Ne moras da me citiras bas u tolikoj mjeri.
.Znam da sam superioran u svakom pogledu nad tobom, ali dobro...Znaci ti si ipak polu-muskarac, polu-zena
 
нису ти неке форе али ајде нека прођу ти се очигледно примаш као сучешће на сваку опаску, полиграф и те форе је била шала 220, јер сваки Црногорац после завршене средње школе постаје Србин кад упише факултет, а после обично постане Београђанин тако да нисте ви за то криви него ови коњи на власти овде , због тога ја и не гласам ........
 
нису ти неке форе али ајде нека прођу ти се очигледно примаш као сучешће на сваку опаску, полиграф и те форе је била шала 220, јер сваки Црногорац после завршене средње школе постаје Србин кад упише факултет, а после обично постане Београђанин тако да нисте ви за то криви него ови коњи на власти овде , због тога ја и не гласам ........
Eto, vidis da mozemo razgovarati na civilizovan nacin. Naravno. Ali stvarno nije trebalo da spominjes one srbografe i sto ti ja znam... Ne zelim ni da se sjetim onog o cemu si pricala.

Oduvijek je potojala povezanost Srbije i Crne Gore. Tako ce biti i ovoga puta.



ps
ovaj tvoj post iznad kao da ni nisam procitao
 
реци тако ти свијетлог оружја предака одакле вадиш те форе и што се одмах примаш као саучешће
Trebamo da vodimo racuna o svojim sagovornicima, da ih ne uvrijedimo ni na kakav nacin, ako za to nema razloga.
Jesam za salu i to ako treba - do crnog humora ali i za to treba imati mjeru.
Sto kod nas kazu "U dobru se ne uzvisi a u zlu se ne ponizi"
 
ти кад би знао колико си твојим постовима о вашој "узвишености" увредио овде форумаше не би се јављао,али ја тебе готивим и слатко си ме насмејао твојом реакцијом на србограф

ајде признај да си помислио да ћеш да засветлиш као неонка

:rotf::rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:
али мило ми је што сам те тиме асоцирао да одмах реагујеш на србосек

:worth: :worth: :worth: :worth:
да знам о чему са ради када си ти у питању:bye:
 
Moguce da sam uvrijedio one forumase koji nisu kadri da se u svojoj glavi uzvinu toliko visoko i da pazljivo citaju sto sam pisao i protumace na pravi nacin. Uvijek sam vodio racuna da ne povrijedim bilo koga, a onamo gdje bi osjetio da bi se neko mogao naci povrijedjen postavio bi komentar.
:)
 

Back
Top