Letovanje u Albaniji za srpske turiste

Opet kažem predrasude, niđe veze sa stvarnošću. Pusti ti Internet ratnike što šilje štap preko tastature, sve je to predstava.
Internet ratnike kažeš ?

A ko onda spusti dron sa zastavom velike Albanije na Marakanu ?

Neko dobroćudan ? Ne bih rekao

Svaka čast svakom ali ja svoje pare trošim tamo gde me ljudi žele a ne gde gledaju kako će mi zabiti nož u leđa
 
Internet ratnike kažeš ?

A ko onda spusti dron sa zastavom velike Albanije na Marakanu ?

Neko dobroćudan ? Ne bih rekao

Svaka čast svakom ali ja svoje pare trošim tamo gde me ljudi žele a ne gde gledaju kako će mi zabiti nož u leđa
Kao što rekoh, svakom svačije. Nema mjesta na zemaljskoj kugli gdje ne bih otišla i nemam razloga da se bojim a preživjela sam rat.
 
Moji razlozi za neidenje tamo:
1.Politicki...zna se sta i kako,da ne obrazlazem.
U kratkorocnu posjetu kao turista bih otisla bilo gdje,vecina ljudi na svijetu nemaju veze sa politikom,zive svoj zivot...ali... na ljetovanje ne bih isla u zemlje ciji je narod i politika neprijateljska prema Srbima.
2.Nerazvijenost turizma
Ne moze me niko ubijediti da jedna zemlja koja je bila,da tako kazemo,u zaostatku sa razvojem,odjednom,za par godina ima razvijenu turisticku kulturu.
Ne interesuje me lijep hotel,a oko njega smece i nezavrseni gradjevinski objekti.
Crna Gora se tolike godine razvija u turizmu,ali opet nema razvijenu turisticku kulturu.
Opet je smece okolo plaza,opet se ne znaju ponasati prema gostima.
Imam tih "dozivljaja"u CG koliko hoces.
Jednostavno nemaju jos razvijenu svijest sta je turizam i gost.
A da ima Albanija,koja je istog i goreg mentaliteta i koja se tek odnedavno pocela turisticki razvijati.
3.Ima toliko ljepsih destinacija na kojima nisam bila,a koje su vec "dokazane".
 
Budala ima svugdje, evo jedan od komentara na ovom videu.
Screenshot_20240527_150857_com.google.android.youtube_edit_949536438150941.jpg
 
Grčka je fantazija za odmor hrana duplo jeftinija nego u srbiji. Na hrani uštediš za gorivo a napuniš auto pre povratka pa otplatiš i smeštaj. Kilo crvene paprike sveže 1 evro itd.
Baš tako najjeftinije i najbolje. A vidim ovi koji idu u BG idu u Nesebar i Sl'nčev breg koji su sirotinjsko letovalište za Rumune i Cigane. Ko tamo ide treba jedino u Sozopol i Albenu da ide, ostalo je gubljenje vremena.
 

Back
Top