Letovanje u Albaniji za srpske turiste

“Trenutno sam sa porodicom u Vlore. I zelim da podelim svoje iskustvo. Ovo je moje NAJGORE letovanje u zivotu. Jer:sve je prljavo i neuredno. Djubre i prljavština je na sve strane.Smestaj je takodje los i previse prljav.Voda je prljav, i “svasta” mozete naci u njoj. Sto se tice hrane, ostacete gladni. Ako odete u restoran u 16h da biste rucali u 70%restorana ce vas vratiti jer spremaju samo od nekih 19h. Cene mnogo više nego u Srbiji, nikada više Albanija.”
Vidi Pope sigurna sam da ovakvih recenzija ima i za najbolja svjetska ljetovališta, nekome se podrepi pa dobije jadac, prljavu sobu, nepečen odrezak, pikavce na ležaljci....uglavnom važi pravilo kao i za ljude, ima nas svakakvih pa tako i u ovom slučaju.
 
“Trenutno sam sa porodicom u Vlore. I zelim da podelim svoje iskustvo. Ovo je moje NAJGORE letovanje u zivotu. Jer:sve je prljavo i neuredno. Djubre i prljavština je na sve strane.Smestaj je takodje los i previse prljav.Voda je prljav, i “svasta” mozete naci u njoj. Sto se tice hrane, ostacete gladni. Ako odete u restoran u 16h da biste rucali u 70%restorana ce vas vratiti jer spremaju samo od nekih 19h. Cene mnogo više nego u Srbiji, nikada više Albanija.”
ako sam dobro razumeo dotični nije zadovoljan?
 
Veruj mi da je u Hrvatskoj isto super. Svake godine idem, već godinama. Ove godine je moj auto sa BG tablicama bio prvi na parkingu, na udarnom mestu odmah ispred rampe, stajao nekoliko dana. Bukvalno svako ko uđe na parking prvo vidi moj crveni auto i BG tablice, prošlo je na hiljade ljudi tuda, nikakav problem, ni ogrebotine.

A i da je bilo, imam kasko i baš me briga. Više puta sam ogreban u BG, pa opet parkiram u BG.

Ne treba imati strah od statistike.
ne znam, neki podmukli komentar ili svadja na nacionalnoj osnovi je dovoljan ceo odmor da upropasti
 
ne znam, neki podmukli komentar ili svadja na nacionalnoj osnovi je dovoljan ceo odmor da upropasti
Razumijem te u potpunosti i sama sam doživjela tu vrstu neprijatnosti u Igalu, po govoru i imenima su skontali da smo Bosanci i pjevali su neke pjesme o đeneralima herojima uglavnom nije bilo prijatno niti malo ali to su turisti koji su došli isto kao i ja na odmor a ne lokalno življe koje nas je ugostilo kao da smo im rod najrođeniji. Svugdje možeš sresti kretene samo treba biti svjestan da su u manjini ali najglasniji.
 
lik u ovom tekstu piše kako albanci iz albanije nisu isti kao oni sa kosova.
To su bre sve gluposti, ne padaj na te priče.

I u Albaniji i na Kosovu i u Srbiji imaš i ovakvih i onakvih ljudi. Većina ljudi su ok, svugde. Meni je nejasno kako većina ljudi može da poklekne pred par debila.
 
To su bre sve gluposti, ne padaj na te priče.

I u Albaniji i na Kosovu i u Srbiji imaš i ovakvih i onakvih ljudi. Većina ljudi su ok, svugde. Meni je nejasno kako većina ljudi može da poklekne pred par debila.
Da znaš, meni nikako ne ide u glavu kako je Hitler uspeo da zaludi onoliku masu... pritom Nemci nisu neki zatucan i neprosvećen narod
 
Pa neću sedeti celi dan u hotelu :)
Pa nema potrebe... bar danas je sporazumevanje lako. Ovde u Knezu me često spopadaju razni stranci sa pitanjima, i video sam da često koriste live translate kad nešto hoće da pitaju a ne znaju engleski ni srpski. Oni kažu u telefon ono što hoće, i na ekranu ja vidim prevod. Onda ja kažem odgovor i oni vide na svom jeziku.

Sporazumevanje je danas mnogo manji problem nego pre.
 
Pa nema potrebe... bar danas je sporazumevanje lako. Ovde u Knezu me često spopadaju razni stranci sa pitanjima, i video sam da često koriste live translate kad nešto hoće da pitaju a ne znaju engleski ni srpski. Oni kažu u telefon ono što hoće, i na ekranu ja vidim prevod. Onda ja kažem odgovor i oni vide na svom jeziku.

Sporazumevanje je danas mnogo manji problem nego pre.
Pa jeste .. sad ću ja da idem kod šiptara gde pola njih razume srpski ali se prave ludi .. i da idem ko budala centrom Tirane i da pričam na srpskom (ili engleskom) a da prevodioc to prevodi na albanskom ...

Ne pada mi na pamet ...
 
Bliži se vreme letovanja, a Albanija postaje sve popularnija destinacija za letovanje među srpskim turistima. Sa prelepim plažama, kristalno čistim morem, i povoljnim cenama, ova zemlja nudi jedinstveno iskustvo za sve posetioce. Osim prirodnih lepota, tu su i bogata istorija, kulturne znamenitosti i ukusna lokalna kuhinja. Bez obzira da li tražite miran odmor ili avanturističke aktivnosti, Albanija ima nešto za svakoga.

Podelite svoja iskustva i savete o letovanju u Albaniji!

Pogledajte prilog 1554681
Ne bih tamo isla na ljetovanje iz vise razloga,cak i da su Maldivi.A nisu.
 
Pazi sad ovo ..

1716813367613.png

Pričaj srpski da te ceo svet razume :)
 

Back
Top