Letovanje u Albaniji za srpske turiste

mislim da bih se osetio bezbednije tamo nego u Hrvatskoj
Veruj mi da je u Hrvatskoj isto super. Svake godine idem, već godinama. Ove godine je moj auto sa BG tablicama bio prvi na parkingu, na udarnom mestu odmah ispred rampe, stajao nekoliko dana. Bukvalno svako ko uđe na parking prvo vidi moj crveni auto i BG tablice, prošlo je na hiljade ljudi tuda, nikakav problem, ni ogrebotine.

A i da je bilo, imam kasko i baš me briga. Više puta sam ogreban u BG, pa opet parkiram u BG.

Ne treba imati strah od statistike.
 
Još jedan razlog da se ide, normalizacija odnosa sa braćom sa Kosova.

Jer slušanje Vučića i Kurtija ne vodi nigde.
lik u ovom tekstu piše kako albanci iz albanije nisu isti kao oni sa kosova.. tu je verovatno mislio da su možda bolji ljudi, tolerantniji, da ne mrze srbe.. al lik ne razmišlja da na moru ima i kosovara.. da svako sa kosova ko ima uslova i ko može negde da letuje letuje u albaniji.. znači zaj eb
 
Veruj mi da je u Hrvatskoj isto super. Svake godine idem, već godinama. Ove godine je moj auto sa BG tablicama bio prvi na parkingu, na udarnom mestu odmah ispred rampe, stajao nekoliko dana. Bukvalno svako ko uđe na parking prvo vidi moj crveni auto i BG tablice, prošlo je na hiljade ljudi tuda, nikakav problem, ni ogrebotine.

A i da je bilo, imam kasko i baš me briga. Više puta sam ogreban u BG, pa opet parkiram u BG.

Ne treba imati strah od statistike.
ali verujem da nisi bio u splitu i okolini :D
 
Veruj mi da je u Hrvatskoj isto super. Svake godine idem, već godinama. Ove godine je moj auto sa BG tablicama bio prvi na parkingu, na udarnom mestu odmah ispred rampe, stajao nekoliko dana. Bukvalno svako ko uđe na parking prvo vidi moj crveni auto i BG tablice, prošlo je na hiljade ljudi tuda, nikakav problem, ni ogrebotine.

A i da je bilo, imam kasko i baš me briga. Više puta sam ogreban u BG, pa opet parkiram u BG.

Ne treba imati strah od statistike.
A u Sarajevu :heart:
Sarajevo-bg-poruka.jpg
 
Same plaže u Ksamilu su vrlo male,pa je i gužva na njima ogromna.Pored sve te gužve čistoća tih plaža je diskutabilna..

Mora se doći oko 6 ujutru da se zakažu ležaljke ,koje kad ih rezervišeš ujutru sam i očistiš od pikavaca i koje čega i stočić prepun kafi i limenki i koje čega..Cena ležaljki koje su obavezne na svim plažama kretale su se na početku 1000 leka,da bi ih povećali na 1500leka i na kraju 2000 leka.Sam grad takođe je dosta prljav i pun đubreta sa prepunim kontejnerima koji se očigledno ne čiste redovno.

U marketima su cene takođe različite,najčešće na rafu pored robe nećete videti cenu proizvoda,niti naravno dobiti fiskalni račun..tako da na kasi očekujete neočekivano😁

Čistoća morske vode takođe nije najbolja,prepodne voda bude čista ali popodne je već muljava i mutna.




Možda za neko vreme oni to polako sve isprave i poprave..trenutno sve što nude je precenjeno i daaaaleko ispod kvaliteta tih cena.

Mi smo bili,videli..i toliko od nas.

Lično iskustvo je najbolja ali i najskuplja škola.
 
Nisam bio, ali možda jednom i odem. Oni koji su bili kažu da im je bilo lepo.
“Trenutno sam sa porodicom u Vlore. I zelim da podelim svoje iskustvo. Ovo je moje NAJGORE letovanje u zivotu. Jer:sve je prljavo i neuredno. Djubre i prljavština je na sve strane.Smestaj je takodje los i previse prljav.Voda je prljav, i “svasta” mozete naci u njoj. Sto se tice hrane, ostacete gladni. Ako odete u restoran u 16h da biste rucali u 70%restorana ce vas vratiti jer spremaju samo od nekih 19h. Cene mnogo više nego u Srbiji, nikada više Albanija.”
 

Back
Top