Lepe, zgodne i zanimljive zene me inspirisu

dobro sad ozbiljno da te pitam
:kafa:
jel si TI srećna sa svojom lepotom?
ono--kad ostaneš sama, kad svi zaspu...kako se tad osećaš sa svojom lepotom?
ili možda i samu sebe mrziš što si lepa?:mrgreen:
jel uživaš kad te drugi mrze? jel tuđa mržnja prema tebi tvoj cilj i tvoja inspiracija?

drugim rečima....šta ti želiš da postigneš svojom lepotom i naglašavanjem iste?

misim, pazi, da me ne shvatiš pogrešno
nimalo, ali ni malo nisam ljubomorna na tebe, jer te i ne poznajem....iako mi ne veruješ uostalom mene niko ne mrzi iako sam lepa..:manikir:.to sam ti već napisala
znači ne pitam te zbog toga
uostalom tema nije o meni, nego o tebi

:dash::dash::dash: ja za sebe nikada ne govorim u takvim superlativima...Vrati se, pa procitaj ponovo sta pise...A to sto gazda misli da sam zgodna - mozda sam ja samo po njegovom ukusu.....:hvala: A sto bi mi bila ljubomorna kad ti ni ne znas da li ja pisem istinu ovde?:ok::ok:
Tema ima veze sa onim sto je Madona opevala u jednoj od svojih pesama, samo sto ste se vi odmah naostrile za napad....al nema veze...:ok:
 
Jao sto se pojedine devojcice vredjaju kad samo osete da neko pominje lepotu....Niste valjda toliko nesigurne?

А како да не будем несигурна када сам мала, здепаста, кривонога и још имам велики нос?....А вежбам и држим дијете, мајке ми....само неће нос да се смањи, нити ноге да се исправе, нити да нарастем за који центиметар....:(

И сад ми стајеш на муку својим ''ја лепа'' па ''ја лепа''....и ''ви ружне па несигурне''....:(
Ел да се убијем што ме Бог овакву створио, или шта? :(
 
Ne razumem termin ''bolji''?Sta je tu reper?

I ja sam ovo pitala.
Nazalost nisam dobila direktan odgovor,pa sam pristupila detaljnom proucavanju ove teme.
U obzir sam morala da uzmem i drugu temu sa ovog foruma,slicne tematike.

Zakljucci do kojih sam dosla su sledeci:

- da bi bila bolja moras da pazis da jedes i da radis vezbe u 22h uvece,ma koliko bila umorna. (napomena uz ovu stavku- nije prikazano koja je profesija u pitanju,dacu sebi za pravo da mislim da je u pitanju veoma uspesna karijera.)

-praktikovanjem ovakih nacela u zivotu dobijas garanciju da ces biti mentalno zdrava osoba

-gore navedenim tackama postajes mnogo zgodna,ali naravno to za sebe nikad ne mozes da kazes. prenosis samo utiske ljudi koji te gledaju na ulici. Ovo mozes uciniti samo da posebnom tehnikom citanja misli, tumacenjem izraza lica,gestova, tkz. govora tela nepoznatih osoba

- obavezno je imati dovoljno novcanih sredstava za bezbriznu kupovinu ( koja ce se u daljem tekstu pokazati kao izuzetno stresna) nekoliko komada odevnih predmeta, u koju spadaju uske haljine i pripijene bluze

-nepoznate ljude sa kojima komuniciras preko novih tehnologija do difoltu trebas da svrstas u osobe koje su ljubomorne,zdepaste,cesto udruzene u razjarene copore,pretezno nesigurnog karaktera

Ali. Uvek postoji ono ali u zivotu,zar ne?
Iako ces vredno raditi na ispunjavanju gore navedenih tacaka,zrtvovati se,ziveti mentalno zdrav zivot uvek postoji mogucnost da u toku bezbrizne kupovine naleteti na osobu koja predstavlja ljubomornu kucku. Koja ce ti oteti haljinu. Ljubomorna kucka je klasicni primer jednike iz razjarengo copora,koja ima zadatak da ti zagorca zivot.

Kraj izvestaja
 
Podstaknuta mojom prethodnom temom dodjoh do zakljucka da su lepe, zgodne i(ili) zanimljive zene nekima inspiracija, a drugima povod za vredjanje istih, ogovaranje i smisljanje raznih smicalica i spletkarenja...
Ja licno kada vidim zenu koja drzi do sebe dobijem inspiraciju da i ja budem bolja...I trudim se da se drzim samo sa takvim zenama i devojkama, jer ih smatram mentalno zdravijim...
Koliko je jos takvih zena? Sta zene tera da toliko mrze nekoga samo zato sto je bolji od njih? Umesto da se potrude da daju sebi i svetu najbolje od sebe?
Blago tebi! Osim izvanredne lepote posedujes i izrazitu inteligenciju. Malo je takvih srecnica, i da znas da si prava inspiracija za nas koje smo prosecne ili ispod proseka. Ipak, ne mogu da te mrzim, samo ti se divim :zaljubljena: i duboko saosecam sa tobom zbog velike nepravde koja ti se dogodila http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=13975496#post13975496 :aha:
 
А како да не будем несигурна када сам мала, здепаста, кривонога и још имам велики нос?....А вежбам и држим дијете, мајке ми....само неће нос да се смањи, нити ноге да се исправе, нити да нарастем за који центиметар....:(

И сад ми стајеш на муку својим ''ја лепа'' па ''ја лепа''....и ''ви ружне па несигурне''....:(
Ел да се убијем што ме Бог овакву створио, или шта? :(

A gde pise da sam ja rekla da ste vi ruzne?
:dontunderstand:
Pa nesigurna si cim tako reagujes...Zamisli tvog dragog da prica sa nekom super ribom, pa ti bi mu bre mozak popila...:dash:
 
Обрнуто. Ти јеси несигурна, зато постављаш такве теме.
Но, не желим да се бавим твојим ликом и делом.

И само да ти шапнем - ако поставиш тему, ниси обавезна да идеш по њој и свађаш се са сваким ко изнесе другачији став.

:rtfm::rtfm:
 
Nikad nisam spadala u neke lepotice, ali muskarci su se zaljubljivali u mene, sanjali me, zeleli me za devojku, kasnije zenu.
Nisam ni ruzna, neka zlatna sredina, kad mi se hoce, jer to je jedino sto me pokrece, ja mogu da se ono bas doteram i da izgledam bas bas dobro. Znaci, ne radim to da bih drugima nesto porucila, da su oni nesto inferniorniji od mene, ne... zelim da budem lepa zbog same sebe.
Jednom mi je jedna moja koleginica sa kojom sam se samo poslovno druzila, radile smo neki projekat, nije bitno... uglavnom mi je poklonila najlepsi kompliment koji sam ikada dobila od bilo koje druge osobe, rekla mi je da zenstvenost iz mene izvire i da sam tako zenstvena da u muskarcima izazivam zelju da me zastite, da me vole, maze i paze...
To se i dogodilo kada sam upoznala mog muza... prvo se zaljubio u moju sliku, zatim ja u njegovu, pisali smo pisma svakodnevno, jer smo hiljadama kilometara bili odvojeni, on je sve ucinio da dodjem kod njega sto pre, tako se i desilo, bili smo kao ruka i rukavica... ja sad opet odoh u istoriju.
Ali u nacelu da, postavljacici teme, gazeli mogu da kazem da je to potpuno u redu da me druge zene inspirisu da dam sve od sebe, da sebi pruzim sto vise mogu, sto se tice obrazovanja, kulture, oblacenja, svih onih malih i velikih stvari koje zenu cine zenom.
 
A gde pise da sam ja rekla da ste vi ruzne?
:dontunderstand:
Pa nesigurna si cim tako reagujes...Zamisli tvog dragog da prica sa nekom super ribom, pa ti bi mu bre mozak popila...:dash:


А како би ти реаговала да си здепаста, кривонога и носата као ја? :(
Како би била сигурна у свој изглед, да ти је Бог дао да будеш оваква као ја? :(

Не могу да замислим свог драгог да прича са неком рибом...:(....Ја ни немам драгог.:( Нико не гледа овакве као што сам ја....:(:(:( Сви гледају само вас згодне....
 
Podstaknuta mojom prethodnom temom dodjoh do zakljucka da su lepe, zgodne i(ili) zanimljive zene nekima inspiracija, a drugima povod za vredjanje istih, ogovaranje i smisljanje raznih smicalica i spletkarenja...
Ja licno kada vidim zenu koja drzi do sebe dobijem inspiraciju da i ja budem bolja...I trudim se da se drzim samo sa takvim zenama i devojkama, jer ih smatram mentalno zdravijim...
Koliko je jos takvih zena? Sta zene tera da toliko mrze nekoga samo zato sto je bolji od njih? Umesto da se potrude da daju sebi i svetu najbolje od sebe?

Ne znam....ja uvek poželim da budem takva ili bolja...i onda radim na sebi....a ovo drugo mi nikad nije bilo jasno...
 
А како би ти реаговала да си здепаста, кривонога и носата као ја? :(
Како би била сигурна у свој изглед, да ти је Бог дао да будеш оваква као ја? :(

Не могу да замислим свог драгог да прича са неком рибом...:(....Ја ни немам драгог.:( Нико не гледа овакве као што сам ја....:(:(:( Сви гледају само вас згодне....


Хелен, изеш живот кад си така!

 
Podstaknuta mojom prethodnom temom dodjoh do zakljucka da su lepe, zgodne i(ili) zanimljive zene nekima inspiracija, a drugima povod za vredjanje istih, ogovaranje i smisljanje raznih smicalica i spletkarenja...
Ja licno kada vidim zenu koja drzi do sebe dobijem inspiraciju da i ja budem bolja...I trudim se da se drzim samo sa takvim zenama i devojkama, jer ih smatram mentalno zdravijim...
Koliko je jos takvih zena? Sta zene tera da toliko mrze nekoga samo zato sto je bolji od njih? Umesto da se potrude da daju sebi i svetu najbolje od sebe?

Za svaku normalnu osobu, to će biti samo podsticaj da se još više trudi i da napreduje. Kada je neko bolji od mene, i ja se trudim da učim od tog nekog, da jednog dana i ja budem takva..Nisam pakosna i zavidna, volim da učim od pametnijih i boljih. Nije to sramota. Takvih je malo, nažalost. Bolje rečeno, u današnje vreme, premalo...Danas će ti najpre žena slomiti vrat svojim spletkama i dogodovštinama, nego neko suprotnog pola...To kao da je borba na život i smrt, a nije jer za sve postoji mesto ispod Sunca. :)
Ja lično od takvih žena nemam kompleks manje vrednosti, već neki pozitivni motiv da budem još bolja i neko ko će jednog dana biti na njihovom mestu, i kao one. :)
 

Back
Top