Lepe, zgodne i zanimljive zene me inspirisu

Ја кад видим неку лепу и згодну, ома гледам како да јој напакостим и да јој се осветим што ме Бог створио овако никакву...:(:rumenko:
:hahaha:
To je zato što si mentalno ne zdrava!:rtfm::mrgreen:
:lol:

Super ste :)

Volim da vidim lepu devojku ali nema šta ona da me inspiriše... ja vodim računa o sebi pa viđala ili ne :neutral: jedino me nekad u prevozu u 7 ujutro nateraju da pomislim "e ima i ja da stavim maskaru sutra ujutro" ali ipak pobeđuju dodatna dva minuta spavanja :lol:
 
Podstaknuta mojom prethodnom temom dodjoh do zakljucka da su lepe, zgodne i(ili) zanimljive zene nekima inspiracija, a drugima povod za vredjanje istih, ogovaranje i smisljanje raznih smicalica i spletkarenja...
Ja licno kada vidim zenu koja drzi do sebe dobijem inspiraciju da i ja budem bolja...I trudim se da se drzim samo sa takvim zenama i devojkama, jer ih smatram mentalno zdravijim...
Koliko je jos takvih zena? Sta zene tera da toliko mrze nekoga samo zato sto je bolji od njih? Umesto da se potrude da daju sebi i svetu najbolje od sebe?


a što si ti ubeđena da te neko mrzi samo zato što si lepša, pa samim tim i bolja
verovatno ima onih koji to cene kod tebe i žele nešto od tebe da nauče...jer eto ti si bolja
nisi ih primetila:dontunderstand:
Ја се дружим само са габорима, јер тако долазим до изражаја.
Ружне жене су и ментално нездраве, тако да сам и ту ,,јача''.

to ko u seriji ono kao ljubav
družim se sa ružnima da bih izgledala lepše
družim se sa siromašnima da bih izgledala bogatije
družim se sa debelima da bih izgledala mršavije
itd
:zcepanje:
 
Podstaknuta mojom prethodnom temom dodjoh do zakljucka da su lepe, zgodne i(ili) zanimljive zene nekima inspiracija, a drugima povod za vredjanje istih, ogovaranje i smisljanje raznih smicalica i spletkarenja...
Ja licno kada vidim zenu koja drzi do sebe dobijem inspiraciju da i ja budem bolja...I trudim se da se drzim samo sa takvim zenama i devojkama, jer ih smatram mentalno zdravijim...
Koliko je jos takvih zena? Sta zene tera da toliko mrze nekoga samo zato sto je bolji od njih? Umesto da se potrude da daju sebi i svetu najbolje od sebe?

dobro sad ozbiljno da te pitam
:kafa:
jel si TI srećna sa svojom lepotom?
ono--kad ostaneš sama, kad svi zaspu...kako se tad osećaš sa svojom lepotom?
ili možda i samu sebe mrziš što si lepa?:mrgreen:
jel uživaš kad te drugi mrze? jel tuđa mržnja prema tebi tvoj cilj i tvoja inspiracija?

drugim rečima....šta ti želiš da postigneš svojom lepotom i naglašavanjem iste?

misim, pazi, da me ne shvatiš pogrešno
nimalo, ali ni malo nisam ljubomorna na tebe, jer te i ne poznajem....iako mi ne veruješ uostalom mene niko ne mrzi iako sam lepa..:manikir:.to sam ti već napisala
znači ne pitam te zbog toga
uostalom tema nije o meni, nego o tebi
 
Podstaknuta mojom prethodnom temom dodjoh do zakljucka da su lepe, zgodne i(ili) zanimljive zene nekima inspiracija, a drugima povod za vredjanje istih, ogovaranje i smisljanje raznih smicalica i spletkarenja...
Ja licno kada vidim zenu koja drzi do sebe dobijem inspiraciju da i ja budem bolja...I trudim se da se drzim samo sa takvim zenama i devojkama, jer ih smatram mentalno zdravijim...
Koliko je jos takvih zena? Sta zene tera da toliko mrze nekoga samo zato sto je bolji od njih? Umesto da se potrude da daju sebi i svetu najbolje od sebe?

Jake, lepe i pametne zene su mi inspiracija, nikako nesto sto me "boli i zulja". Volim da ih gledam, volim da posmatram sve na njima-od nacina na koji su obucene, do pokreta usana kada govore. Volim da ih slusam. Naravno, oseticu mali ubod zavisti i obavezno cu se upitati u sebi-jesu li sretne, ali taj ubod i to pitanje ce samo da me stimulise da i dalje nastavim da iz sebe izvlacim maksimum. Inace, ne druzim se samo sa takvima, jer to nije kriterijum po kome biram prijateljice, ali sam ponosna sto imam i takve zene oko sebe i sto ih mogu nazvati svojim prijateljicama.
 
Jake, lepe i pametne zene su mi inspiracija, nikako nesto sto me "boli i zulja". Volim da ih gledam, volim da posmatram sve na njima-od nacina na koji su obucene, do pokreta usana kada govore. Volim da ih slusam. Naravno, oseticu mali ubod zavisti i obavezno cu se upitati u sebi-jesu li sretne, ali taj ubod i to pitanje ce samo da me stimulise da i dalje nastavim da iz sebe izvlacim maksimum. Inace, ne druzim se samo sa takvima, jer to nije kriterijum po kome biram prijateljice, ali sam ponosna sto imam i takve zene oko sebe i sto ih mogu nazvati svojim prijateljicama.

Bravo, bravo! To je bilo bas iskreno..
 
I meni je zao vas nekoliko...Ko da ste se dogovorile pa sve odjednom...Ali ne smeta to meni:ok: , nisam ja toliko nesigurna kao vi.....

Обрнуто. Ти јеси несигурна, зато постављаш такве теме.
Но, не желим да се бавим твојим ликом и делом.

И само да ти шапнем - ако поставиш тему, ниси обавезна да идеш по њој и свађаш се са сваким ко изнесе другачији став.
 

Back
Top