Lepe, zgodne i zanimljive zene me inspirisu

Al očigledno jesi neki mnogo mudar čiko?

Recimo da svaka žena želi biti "pravo žensko", a očigledno to nije svaka... zašto? Ako je tako lako to... znati :neutral:

Ili bi možda bilo lepše da se vratimo na priču o individualnosti i lepoti svakog bića na svoj način, znam da je malo dosadno i šablonski :rumenko: ali opet nekako kapiram da i one što nisu "pravo žensko" po tvojim merilima, nekome to jesu..... i više od toga.

E ti bi bas mene sad da kamenujes, sta da ti kazem, slobodno baci kamen ako mislis da si savrsena, ja nisam ...
 
Ali mi se baš ne dopadaju ti izrazi "prava žena" i "pravi muškarac" skroz su mi... suvišni :neutral:

Nisi citala one pre postove, i onda procitala nastavak, i ...

Samo sam zeleo reci da je prijatna licnost ta koja zraci istinskom lepotom a ne izrazajno i zenstveno telo.
No nista, oprastam ti. ;)

Ne razumem, šta sam slagala? Šta sam uopšte tvrdila

Misliš ovo da sam navalila tebe da kompromitujem po svetom mestu forumu?

Pa pobogu ja ne znam ni ko si

Nemoras da se opravdavas, apsolutno je nepotrebno. :)
 
Ne zelis da vidis ociglednu istinu ... :rtfm:

Svako voli lepe zene, muskarci ih obozavaju a zene im zavide no uzivaju u njihovom drustvu. Nije problem lepota, problem je njihova umisljenost. U ovim vremenima niko ni ne trazi dobru mirnu i skromnu zenu, nevaljalstvo zajedno sa lepotom je ono sto se danas trazi, no, bezosecajnost se nikako ne oprasta. 'Ruzna' je prisiljena da nauci da oseca, dok 'lepa' se uzda u svoju lepotu ...

Mali je broj apsolutnih istina.

edit znaci svaka lepa je umisljena, a savka ruzna oseca lazno, zato sto mora. Da, da tvoja istina je jedina i apsolutna. :roll:
 
Poslednja izmena:
Kakva ti je to uopšte vrednost >> bolja...? Od koga bolja? Kakva to žena? Šta ti znači to "drži do sebe"? :neutral:

Ima i žena koje nisu kurčevite ("drži do sebe" nekako dođe eufemizam za ovo, bar kako mi najpre pade na pamet), pa imaju poneku vrlo lepu osobinu i poneku groznu, mislim ej... "bolja"? Malo širok pojam? :neutral:

Eo ima jedna cura, lepa, jako zgodna, mlada, ali meni je odvratna. Ne zato što je, bože, tako savršena, već što svojom "suicid patetikom" koja pobeđuje čak i moju :think: odiše željom za pažnjom i ima neprestanu izuzetnu potrebu da beskrajno flertuje sa muškim rodom, sve i jednim komadom koji sretne, dok žensko društvo tipično izbegava i bira devojke koje je ne mogu ugroziti. I definicija je licemera.

I sad, ona je "bolja", je l? Mislim, pitam.

Lexa ja bih rekla (na osnovu tvoje slike) da si malo umorna, ali, bre, sestro mila citaj pazljivije sta sam pisala...Ne mogu da kucam ovoliko vise, boli me prst, precvikala mi ga vrata kabine dok sam se isprobavala haljine u butiku...:sad2:
 
Poslednja izmena:
Mali je broj apsolutnih istina.

edit znaci svaka lepa je umisljena, a savka ruzna oseca lazno, zato sto mora. Da, da tvoja istina je jedina i apsolutna. :roll:

Ne posotoji ama bas nista apsolutno, sto se opet verovatno neces sloziti.
Svako od nas prica i tvrdi na osnovu dozivljaja iz svog iskustva. Cemu cemo verovati ako ne svom iskustvu? Necije iskustvo ce biti sasvim drugacije pa ce i njegova 'istina' biti drugacija. Sve je relativno.

Da ima prelepih cura koje su ujdeno i dobre duse, ima ih kolko hoces, niko ovde i nije zeleo da digne ustanak protiv lepote, lepo telo + lepo lice + lepa dusha = to bi bila optimalna lepota svake devojke/zene.
:andjeo:
 
Lexa ja bih rekla (na osnovu tvoje slike) da si malo umorna, ali, bre, sestro mila citaj pazljivije sta sam pisala...Ne mogu da kucam ovoliko vise, boli me prst, precvikala mi ga vrata kabine dok sam se isprobavala haljine u butiku...:sad2:

Ili: "mrzi me da ti odgovorim jer ne mogu više da smišljam izgovore al' ću zato kurčevito :mrgreen: da skrenem pažnju na tvoju sliku u jednoj rečenici pa će svi da mi šalju reputacije i misle da sam kul"

;)
 
A i vratimo se na temu. Ili na njen naslov. Lepim ženama je lepota vrlina, zgodnim to što su zogdne, zanimljivim to što su, pa... zanimljive. Retke su one koje su sve to istovremeno, baš su retke.

Čak i da se osetim ikada ugroženom od strane ružnjikave žene koja je kao ljubomorna na moju savršenost :zaljubljena: bilo bi me sramota da to kažem i najboljoj drugarici, kamo li da otvaram temu o tome na forumu. Dobro, možda ne bi na nekom drugom, al' ovde poznajem par ljudi, pa bi me od njih bilo sramota.
 
Podstaknuta mojom prethodnom temom dodjoh do zakljucka da su lepe, zgodne i(ili) zanimljive zene nekima inspiracija, a drugima povod za vredjanje istih, ogovaranje i smisljanje raznih smicalica i spletkarenja...
Ja licno kada vidim zenu koja drzi do sebe dobijem inspiraciju da i ja budem bolja...I trudim se da se drzim samo sa takvim zenama i devojkama, jer ih smatram mentalno zdravijim...
Koliko je jos takvih zena? Sta zene tera da toliko mrze nekoga samo zato sto je bolji od njih? Umesto da se potrude da daju sebi i svetu najbolje od sebe?

Vidis, meni je na primer sasvim svejedno.
Znam da mi mnogi nece verovati ali svejedno mi je i kome sam ja lepa ili me, pak, smatra ruznom...taj aspekt osobe me uopste ne interesuje. Cak i pri odabiru decka mi fizicki izgled ne znaci ama nista, ako ga moje oko "uhvati" i on lepo tom oku "legne" totalno me bas briga za sve njegove fizicke mane...

Inace dizajn in general volim, prija mi lepa garderoba, lepa bocica parfema, lepa zena na ulici, lepe cizme, lepe kuce...eto...toliko, ne ulazim u proracune lica, duzinu nogu, visinu/kilazu...ne vidim sta cu dobiti potenciranjem da neko ima tu i tu manu ako ga ceo svet smatra lepim...ne znam da li sam iznad toga ili sam lenja jednostavno...:rumenko:
 
Mene potpuno izbezumljuje nevaspitanje, bahatost, neljubaznost...to je postalo tako uobicajeno u nasem drustvu, kao da se niko vise ne seca one mudrosti koja kaze "lepa rec gvozdena vrata otvara". I uopste se ne upustam u razloge za prostakluk i nepristojnost, ne primecujem da li je osoba ruzna ili lepa. Meni je svako bezobrazan ruzan.
Osmeh i lepa rec su umrli :(
 
procitala sam naslov teme i poslednju stranicu.na poslednjoj strani se prepucavate,pa mozda necu biti u toku,ali mene vec godinama fascinira i inspirise glumica natasa ninkovic.ne znam tacno sta je to sto mi se kod nje dopada,neobicna boja glasa,lepota,elegancija,recenice iz intervjua,talenat za glumu.za mene je ona prava dama.dosta kupujem zenskih casopisa i imam jednu pasiju da sve sto mi se svidi ili me zaintrigira iscepim i sacuvam,tako da imam dosta njenih slika.
 
procitala sam naslov teme i poslednju stranicu.na poslednjoj strani se prepucavate,pa mozda necu biti u toku,ali mene vec godinama fascinira i inspirise glumica natasa ninkovic.ne znam tacno sta je to sto mi se kod nje dopada,neobicna boja glasa,lepota,elegancija,recenice iz intervjua,talenat za glumu.za mene je ona prava dama.dosta kupujem zenskih casopisa i imam jednu pasiju da sve sto mi se svidi ili me zaintrigira iscepim i sacuvam,tako da imam dosta njenih slika.

e, baš sam je videla prošle nedelje uživo...i meni je ta žena veoma zanimljiva:D
 

Back
Top