Lep/a a nepozeljan/na

Da li vam se desilo da vam se nudi neka osoba jako prijatne fizicke spoljashnosti
ali vam se ne svidja neka njena osobina licnosti i zato ste je odbili ili je ignorishete
i ako je jako lepa-fizicki:smrcka:

To sto je neko, ili nije, lep fizicki a ima neku osobinu koja mi se svidi, ili ne ...mislim

Ja racunam samo sveopsti utisak, vremenom upoznajes pa znas sta i da li ti nesto odg ili ne !
 
Naravno da se tako nesto desava , licno ja sam imao takvih slucajeva i uglavnom je rec da mi te devojke nisu odgovarale kao partneri ,jednostavno nekada nemas mnogo toga zajednickog sa nekim opet bez fizicke privlacnosti nema nista cak i ako ti osoba odgovara.Tako da mora da se poklopi i jedno i drugo,da bi veza bila uspesna
 
da,cesto...
u poslednjem slucaju, odbijala me sklonost doticnog da svakog naseg zajednickog poznanika opljuje i svaciji opis zapocinje manama...a u prethodnom slucaju: super decko, sve sve sve, ali ispusta neki miris oko sebe, da ne kazem: smrdi! :(
 
Da li vam se desilo da vam se nudi neka osoba jako prijatne fizicke spoljashnosti
ali vam se ne svidja neka njena osobina licnosti i zato ste je odbili ili je ignorishete
i ako je jako lepa-fizicki:smrcka:

Kazi ti meni kakav kreten treba da budes da odbijes sex sa lepom curom , mislim sta kog zabole q-rac za njena razmisljanja i osobine , opali i pali...
 
Da li vam se desilo da vam se nudi neka osoba jako prijatne fizicke spoljashnosti
ali vam se ne svidja neka njena osobina licnosti i zato ste je odbili ili je ignorishete
i ako je jako lepa-fizicki:smrcka:

Spoljasnji izgled je samo okidac koji nas na tren privuce nekoj osobi.Tek kroz upoznavanje s njom,shvatamo da li nam se zaista dopada ili ne.
U zivotu sam vise puta bila zaljubljena u mladice koji nisu imali neku posebnu lepotu ali im je licnost bila fantasticna.
 
Da li vam se desilo da vam se nudi neka osoba jako prijatne fizicke spoljashnosti
ali vam se ne svidja neka njena osobina licnosti i zato ste je odbili ili je ignorishete
i ako je jako lepa-fizicki:smrcka:

i jos jednom naglasi koliko je -lepa fizicki ..uf trne mi noga nesto sad osecam shit :-/
khm..u svakom slucaju opisi je jos malo ako mozes ,da znamo konkretno o kakvoj se lepoti radi tu.....ne bi odbio pola onih manekenki sa tv-a a verujem da su sve bolid do bolida ako razumes sta zelim da ti kazem
 
ih bre, ima ih kol'ko oćeš takvih... jednostavno, no me interesa, nema hemija, a sušta estetika me i ne privlači bez kombinacije i onog unutra.

Mogu samo da kopiram ovaj odgovor.

I da dodam da se bas dobro secam jedne situacije kada je mladja i veoma zgodna koleginica sela pored mene u kancelariji i stavila ruku medju moje noge. A meni umesto da se digne cela ta situacija bila smesna. Kontam da se ona osecala bas glupo, j*biga. Nisam od onih koji se pros*ravaju i kojima nijedna ne valja, ali stvarno ima nesto u toj prici oko hemije itd. Ako toga nema, dzabe sva ta fizicka, spoljna lepota.
 
moj bivsi muz je bio prelep, i dan danas najlepsi covek koga sam videla....ali, 8 godina braka i shvatis da prestane da ti bude lep jer ga vise ne psotujes i nemas poverenja u njega.....volim videti lepe ljude, muskarce i zene ali to nema nikakve veze sa tim da li cu pristati da udjem u vezu....mora da me privuce kao licnost kao i da osetim da iam dobre namere prema meni....moram da osetim bliskost....sadasnji je jako zgodan ali lice je daleko od klasicne lepote....ja njega toliko volim da oci imam samo za njega....:)
 
moj bivsi muz je bio prelep, i dan danas najlepsi covek koga sam videla....ali, 8 godina braka i shvatis da prestane da ti bude lep jer ga vise ne psotujes i nemas poverenja u njega.....volim videti lepe ljude, muskarce i zene ali to nema nikakve veze sa tim da li cu pristati da udjem u vezu....mora da me privuce kao licnost kao i da osetim da iam dobre namere prema meni....moram da osetim bliskost....sadasnji je jako zgodan ali lice je daleko od klasicne lepote....ja njega toliko volim da oci imam samo za njega....:)

neizreciva znaci voli ruralnu musku lepotu potkovanu cvrstim karakterom... serbskog patriotu jednom recju :lol:
 
Da li vam se desilo da vam se nudi neka osoba jako prijatne fizicke spoljashnosti
ali vam se ne svidja neka njena osobina licnosti i zato ste je odbili ili je ignorishete
i ako je jako lepa-fizicki:smrcka:

Da, ne može da me oduševi samo fizički u smislu lutke. Kod mene je to teoretski nemoguće, gledam celokupnu pojavu sa svime što nosi, te, ako ima nešto unutra loše (ili ne po mojoj meri), namirišem i ne dopada mi se ni fizički.
 
Da li vam se desilo da vam se nudi neka osoba jako prijatne fizicke spoljashnosti
ali vam se ne svidja neka njena osobina licnosti i zato ste je odbili ili je ignorishete
i ako je jako lepa-fizicki:smrcka:
I taj lepotan/ lepotica će nekome biti ružan i neprivlačan, ukusi se razlikuju... Možda si ti trenutno zanesen.
I lepota je prolazna, a osobina trajna... tako da. :roll:
 
I taj lepotan/ lepotica će nekome biti ružan i neprivlačan, ukusi se razlikuju... Možda si ti trenutno zanesen.
I lepota je prolazna, a osobina trajna... tako da. :roll:

Pa ne znam bas...mozda u savrsenom svetu. Pazljivost, neznost, strasnost...to su osobine, koje se kod mnogih promene s´vremenom u negativnom smislu. Ili se jednostavno zapostave.
 

Back
Top