Lep/a a nepozeljan/na

Da li vam se desilo da vam se nudi neka osoba jako prijatne fizicke spoljashnosti
ali vam se ne svidja neka njena osobina licnosti i zato ste je odbili ili je ignorishete
i ako je jako lepa-fizicki:smrcka:

fizička lepota može da napravi tornado u glavi, ali sve ostalo taj isti tornado može da umiri vrlo brzo
ima mnogo onih koji su veoma lepi, a da im ništa drugo nije na svom mestu, i to je ono što je jedan od najvećih turn off-ova

Da li vam se desilo da vam se nudi neka osoba jako prijatne fizicke spoljashnosti
ali vam se ne svidja neka njena osobina licnosti i zato ste je odbili ili je ignorishete

Kakve veze ima fizicka lepota, sa lepotom uma i stanjem duha? Lepota duha i duse cesto se reflektuje na spoljasnju ili izvansku harizmatičnost , obrnutost je redja. Ne kazem da je nema, ali ja ne sretoh takve. Moj je bivsi momak bio zaista prelep fizički, zaista.Prelepe oči, osmeh, jednostavno da ne grešim dušu, veoma fizički lep. I duša njegova takodje je bila lepa, i zato mi se najvise i dopadao jer smo imali u pocetku ista shvatanja i zelje, medjutim kada zelje i nadanje se kasnije ne podudare tada sve drugo pada u neki drugi plan i sama mentalna nekompatibilnost po meni nadjacava sve ono sto je bilo ok jer vodi neminovno do razmirica. Sta ti vredi lepota necija, ako taj neko kao muskarac ne ume da te zatiti, nema svoje ja i ne zna sta hoce od zivota i samnom u tom njegovom zivoticu? Bez obzira na sve, jednostavno te neke karakterne osobine ti toliko smetaju i sve vise se udaljavas da i ono u sta si se zaljubio, pocinje da bledi.A najgora je bledoca duse . :kiss:

Da...mada ne primecujem lepe muskarce na prvu loptu...muskarac mora da mi se svidi kao licnost za bilo kakav odnos (prijateljski, veza,...), inace se ne upustam u isti...ne volim da se smaram, zahebavam...
Moze muskarac da bude lep ali ako je glup, ili djubre od coveka, nemamo nikakvih dodirnih tacaka...itd. ukratko nesto fali, smeta mi...nisam zainteresovana ni za druzenje a kamoli za seks shemu ili nesto vise....

Naravno,fizicka lepota jeste samo fizicka lepota,samo pakovanje koje te privuce,ali ako ta osoba cim zine izvali neverovatnu kolicinu gluposti,i jos ako je pritom osiona,nabedjena i primitivna,prema mom misljenju nema niceg odbojnijeg..takva osoba nece zadrzati moju paznju samo cu produziti dalje.

desilo se
unutranja ljepota dodaje po neku lijepu crtu ne tako lijepom licu
isto tako ružna crta karaktera oduzima sjaj savršenom licu...zauvijek
dobro zasto ste svi u kontekstu osude fizicke lepote i velicanja unutrasnje,
a gde je tu ljubomora, npr. neko ko je u odnosu na vas suprotnog pola je lep i sa nekim je ko po vasoj meri i nije bas olicenje
lepote a vi ste olicenje lepote i sa nekim ste koji to bas i nije u nekoj pozamasnoj meri kao ovaj sto je u odnosu na vas suprotnog pola
, da li vas to cini jako ljubomornim, npr. ne mozete da se smirite po nekoliko sati ili dana zbog toga, pokvari vam dan i hranu i sve....:dash::(???
I zasto svi mislite da biti fizicki lep znaci biti gord i pun sebe, a takodje cesto i glup i prazan:dash::(
Video sam milion lepih osoba koje nisu opterecene sobom, naravno preterano, svakome je lepo kada je lep
pre svega spolja i to je normalno da ima malo ali vrlo malo narcisoidnosti pa makar se ona i ne ispoljavala
u javnosti.

Poslednja izmena:
mislim da nije tema o ljudima koji su lepi i spolja i iznutra.
nego o nekim generalno smatranim lepim osobama koje se nama lično nisu svidele.
dakle, nije svima privlačno isto. nekome se svidjaju mršavi/krupni drugome ne.
sve je stvar ukusa.

Da, mnogo puta ...al da izdvojim ove koje sam bolje znala...dva prelijepa i prezgodna momka sa treninga i najzgodniji sa jedriličarstva ... prijateljica je rekla da sam luda ..al šta ću kad volim inteligentne ...

Jako sumnjam da bi neka devojka/zena odbacila mushku spoljasnju lepotu, stvar je u tome sto taj doticni 'lepotan' ima zena na raspolaganje gde god se okrene, a zene koje nisu postale predmet njegovog osvajanja smatraju da su u stvari one te koje nisu bile zainteresovane.
Nijednoj zeni nikad necu verovati da ce odbiti lepog i snaznog a neinteligentnog muskarca, osim naravno ako je muskarac bash kreten ili neki psihopat. To ne znaci da su zene zbog toga loshe, to je njihova priroda i volimo ih takve.

A za muskarce je tu stvar potpuno jasna, spoljasnja lepota je ultimativna vrednost svake zene, posotje nekoliko primeraka kao ja( :D ) koji se ne pale iskljucivo na zensku lepotu zato jer zive svoj zivot i u duhovnom svetu.
Dok u materijalnom svetu lepa zena je najmocnije stvorenje na planeti.

Ovde se radi o sexualnoj privlacnosti, prirodnoj i pozitivnoj,
ljubav je nesto drugo, kad se iskreno voli onda se voli bez obzira na sve.

:)

Poslednja izmena:
najiskrenije meni su lepotani bez mozga, dosadni. nemaju šta da mi ponude.
jer sem što sam žena, imam valjda i 2g mozga, a sex sam po sebi bez nekih dubljih emocija mi je dosadan.
doduše, bilo je i manje lepih a koji su mi bili po nečemu privlačni i zanimljivi.

ali kao što rekoh, nije svakome jedan isti čovek/žena lep/lepa. sve je to subjektivno.

najiskrenije meni su lepotani bez mozga, dosadni. nemaju šta da mi ponude.
jer sem što sam žena, imam valjda i 2g mozga, a sex sam po sebi bez nekih dubljih emocija mi je dosadan.
doduše, bilo je i manje lepih a koji su mi bili po nečemu privlačni i zanimljivi.
ali kao što rekoh, nije svakome jedan isti čovek/žena lep/lepa. sve je to subjektivno.

Na duge staze da, verovato ce dosaditi svakoj zeni, a jos ako ne pusti po koju emociju, to ce biti verovatno samo jedno-dvokratni okrshaj, no poenta je u tome sto 'okrshaja' ce ipak najverovatnije biti :)

kod mene ne bi. eto. mada možda kod većine. sreća nisam većina žena..
ako ne možeš da me pokreneš i inspirišeš na nešto lepo, bolje odmah odustani.. :D

Kad mi muskarci neznamo tacno sta je zenama lepo i inspirativno :(

Ne odustajemo mi tako lako, sve uradimo kako bi nam nase zene bile zadovoljne, no za aktivirati pravi pokret i inspiraciju stvarno treba biti 'majstor' :)

Na duge staze da, verovato ce dosaditi svakoj zeni, a jos ako ne pusti po koju emociju, to ce biti verovatno samo jedno-dvokratni okrshaj, no poenta je u tome sto 'okrshaja' ce ipak najverovatnije biti :)

Velika je vjerovatnoća i zemljotresa u narednoj deceniji :lol:
Pitanje se odnosilo na prošlost ...a Kad te crnomanjast momak sa pravilnim crtama lica, punim usnama, plavim očima i tijelom isklesanim kao kamen pita da izađete i ti kažeš NE ..to postaje činjenica ....

Dobro apsorvilari smo da je lepota relativna stavr i stvar ukusa.
Imala sam decka da su se sve cure okretale za njim, ali meni posle mesec dana zabavljanja postalo zivo smaranje. Nije bio glup, ali zato dosadan za nagradu, ni malo duhovit, cak ni sarmantan. Zato je bivsi !
Sarm i stanje duha je nesto sto moze da privuce ljude a ne fasada.

Back