Lep/a a nepozeljan/na

Da li vam se desilo da vam se nudi neka osoba jako prijatne fizicke spoljashnosti
ali vam se ne svidja neka njena osobina licnosti i zato ste je odbili ili je ignorishete
i ako je jako lepa-fizicki:smrcka:

I te kako..
Može da je lep kao... (sad ne mogu da se setim adekvatnog poređenja, ali eto, vrlo lep :lol: ), ali šta to vredi ako mu je to jedina osobina..
Zapravo, upoznala sam dosta osoba koje vrlo fino izgledaju, ali su automatski diskvalifikovane zbog određenih osobina/karakteristika.
Mada, ja imam vrlo visoke kriterijume... što jest jest.

Lepe osobe su uglavnom Uobrazene ..dok su Ruzne kompleksirane svojim izgledom

Tako da je Zlatna sredina najbolja Solucija

Ni previse lepa ..jer je uvek Tudja

Ni previse Ruzna jer je svakom Nepozeljna

Znaci:

Simpaticna i lepo gardjena (ne mora savrseno) devojka je Ok za mene :lol:

P.S. > Ko razume Shvatice :mrgreen:

aham... pa ovako.. ako skapiram da od ucenja nema 'leba, ako to skapiram pa postanem feMsi sponzi, onda bas hocu da nadjem nekog lepog + kes, ofkors, pa moze da bude praznoglav i sve to, ja se ne bunim dok god citam Bodlera u zlatnom povezu, pod svetlom Tifanijeve lampe

Da li vam se desilo da vam se nudi neka osoba jako prijatne fizicke spoljashnosti
ali vam se ne svidja neka njena osobina licnosti i zato ste je odbili ili je ignorishete
i ako je jako lepa-fizicki:smrcka:
Ne. Ali u duhu teme, moram da kažem da znam dosta izrazito lepih osoba koje su mi utoliko jos lepse jer su i duhovne lepe, a ima i onih naprosto prelepih cija je lepota naprosto bezlicna, jer nemaju nista u glavi a jos manje u dusi. Nikada mi to nije bilo vazno, fizicka lepota. Nije najozbiljnije, jer je meni vazna ta unutrasnja lepota, lepota duse. Cak i neko koga ne krasi da kazem toliko ta fizicka lepota, i krajnje nam je simpatican, ako ima divnu, divnu dusu i krasi ga plemenitost i dobronamernost, nekako nam zbog tih osobina priraste za srculence i postane ti nekako mio, drag i vazan. Lep. Jer ga volis. Ljudi strasno grese kada danas sve procenjuju samo kroz novcani sistem vrednosti i kroz prizmu fizicke lepote. A sreca nije u tome. Nije ni u onome sta imas ili sta nosis. vec u onome sta si inutra, kakav si u dusi. :kiss:

Meni su iskreno devojke dosta puta odbile i rekle nesto ovako "lep si dobar,zanimljiv,interesantan, neobican fin sve je na mestu svidjas mi se ali ne mogu da budem s tobom" ili pristanu ali vec posle dan ili dva, mesec dana dobijem slicnu recenicu i opet isto!!!
Proverim ja to da se uverim da me ne lazu jel stalno uvek dobijam ovu recenicu!!
Proverim kod njenihove najbolje prijateljice, kod frenda, nekog i cujem isto, isti razlog!!!
Zasto!!!
Zasto sve imaju dobro razmisljanje o meni a desava mi se ovo, cak i moji drugovi kazu jedino tebe pohvalile a nas izvredjale!!!
Zadnje dve sam tako dobro izvredjao kad sam dobio nogu, svasta sam napricao jedna se kao naljutila a druga rekla da je zasluzila!!!
Pa mislim se dokle bre vise!!!
Sta da radim?????????

Meni su iskreno devojke dosta puta odbile i rekle nesto ovako "lep si dobar,zanimljiv,interesantan, neobican fin sve je na mestu svidjas mi se ali ne mogu da budem s tobom" ili pristanu ali vec posle dan ili dva, mesec dana dobijem slicnu recenicu i opet isto!!!
Proverim ja to da se uverim da me ne lazu jel stalno uvek dobijam ovu recenicu!!
Proverim kod njenihove najbolje prijateljice, kod frenda, nekog i cujem isto, isti razlog!!!
Zasto!!!
Zasto sve imaju dobro razmisljanje o meni a desava mi se ovo, cak i moji drugovi kazu jedino tebe pohvalile a nas izvredjale!!!
Zadnje dve sam tako dobro izvredjao kad sam dobio nogu, svasta sam napricao jedna se kao naljutila a druga rekla da je zasluzila!!!
Sta da radim?????????

Lep si a nepozeljan, sta da ti kazem. Moguce je da je tvoja lepota jednino sto imas da im ponudis s obzirom da ti sve prosipaju istu zvaku. Dosadis im i to je to.

Zasto!!!
Sta da radim?????????

Najverovatnije si bezličan.

Kako bezlican, na koji nacin ako moze malo opsirnije...
Ja mislim da imam slabu harizmu?
Nisam zatucan i nisam napadana ni dosadan....
Nije valjda da je to iz finansiskih razloga...?

lep, fin i dobar je u današnje vreme i u većini slučajeva nepoželjna kvalifikacija... možda ganjaš pogrešan tip devojke?
još jedan razlog više da menjaš interesni kurs je ova materijalna stavka...
ja ne bih rekla da ti nešto fali, ali ovako napamet ne mogu da budem sigurna, naročito ne za harizmu... :lol:

Back