Lep/a a nepozeljan/na

O ukusima se ne raspravlja...tako da taj koncept "lijep/lijepa" da padnes na goozu, ne pali kod svih isto...
Neko voli "plasticne" ljepotice, neko manekenski tip, neko "teretana look", i svakom je bas taj/ta neki mjerilo za ljepotu...
Elem, volim da vidim klasicno lijepe ljude, ali samo to, mahom sam ravnodusna... jer mi je u tom estetskom pogledu bitno samo da neko vodi racuna o sebi, (higijena), i nista drugo. Privuce me neciji stav sa pokricem, uh...kad je neko duhovit, intelegentan, prirodan, svjestan sebe...
Cesce se desava da me ta narcisoidna ljepota odbije (prosto mi bude nezanimljiva, da ne kazem dosadna), ako je kao takva hladna, dovoljna samo sebi,a druge posmatra iskljucivo kroz tu prizmu i u sluzbi publike za divljenje...i kod muskaraca za kontakt/vezu i kod zena za druzenje...

O ukusima se ne raspravlja...tako da taj koncept "lijep/lijepa" da padnes na goozu, ne pali kod svih isto...
Neko voli "plasticne" ljepotice, neko manekenski tip, neko "teretana look", i svakom je bas taj/ta neki mjerilo za ljepotu...
Elem, volim da vidim klasicno lijepe ljude, ali samo to, mahom sam ravnodusna... jer mi je u tom estetskom pogledu bitno samo da neko vodi racuna o sebi, (higijena), i nista drugo. Privuce me neciji stav sa pokricem, uh...kad je neko duhovit, intelegentan, prirodan, svjestan sebe...
Cesce se desava da me ta narcisoidna ljepota odbije (prosto mi bude nezanimljiva, da ne kazem dosadna), ako je kao takva hladna, dovoljna samo sebi,a druge posmatra iskljucivo kroz tu prizmu i u sluzbi publike za divljenje...i kod muskaraca za kontakt/vezu i kod zena za druzenje...

e da, lepi muskarci i zene znaju biti gordi a meni ta osobina jako odbija....

A ha, sada kapiram!, zene na lepe muskarce gledaju isto kao shto i mushkarci
na lepe mushkarce, dakle vide da je lep ali ih ta lepota ne privlachi fizichki vec
je samo primecuju razumom :smrcka:.

ma lice mi je potpuno nebitno....nek ima zdrave zube i nek vodi racuna o sebi, nek nema mnogo viska kilograma...

Ok, vec mi je jasno, ti ustvari samo detektujesh razumom da je neka osoba mushkog pola lepa,
vidish neku za oko prijatnu neobichnost u njegovim ochima i na licu, ali te to ne privlachi fizichki
vec samo primecujesh da je tako, neshto kao kada heterosex mushkarac primeti lepog mushkarca.

Znaci u srednju sam imao drugaricu...znaci kolko je lepa tolko je pokvarena....znaci bila je na nivou,lepa je..al stalno mudruje,filozofira...ma pokavrena be...dusa joj je kvarna....pa onako uzdignuta pa kao da je primadona...gospodja be.....znao sam da se lozila na mene al ja sam je stilski kulirao i jedva sam cekao trenutak da se nacepi da joj ga stilski zavucem (ne u bukvalnom smislu)....blokirao sam gu na face posto je imala obicaj da se ubaci na cet a i sve mi je zivo lajkovala....mnogo me pa nervira....begaj be....

A ha, sada kapiram!, zene na lepe muskarce gledaju isto kao shto i mushkarci
na lepe mushkarce, dakle vide da je lep ali ih ta lepota ne privlachi fizichki vec
je samo primecuju razumom :smrcka:.

Kao sto rekoh, svakog nesto drugo privuce i u tom fizickom izgledu... :) Npr. ja sam imala (poduzu) fazu kad su mi skoro svi extremno visoki i mrsavi,svijetlo smedji-"anemican look" bili wow, takve sam najcesce primjeceivala...tj. zargonski da kazem "lozila se" samo na takve...dok, npr. moja drugarica voli kod muskarca guste i izrazajne obrve, i da je crnokos...treca visokog, ali kao od brda odvaljene, sa bradom od 3 dana, cetvrta voli plave, malko deblje momke i dobru pozadinu kod istih :lol: ...i sad zamisli nas 4 setamo, i svaka mjerka sta joj prija oku :mrgreen: A "manekeni" prolaze, primjetis i njih, ali nije to to...

Neko voli samo tu klasicnu ljepotu...mene licno ne privlaci u sexualnom smislu, niti me nesto specijalno odbija....prosto-ravnodusna sam. Dok ne progovori, onda donosim konacan sud... :mrgreen:

Da li vam se desilo da vam se nudi neka osoba jako prijatne fizicke spoljashnosti
ali vam se ne svidja neka njena osobina licnosti i zato ste je odbili ili je ignorishete
i ako je jako lepa-fizicki:smrcka:
sad, zavisi na sto mislis kada kazes - nudi

kada je kombinacija u pitanju, trazi se izgled i zabava
a kada je veza u pitanju, i izgled i osobine su mi podjednako vazne

necu biti u vezi sa muskarcem koji je fizicki privlacan i to je to, nista vise
ali isto tako
necu biti u vezi ni sa muskarcem koji ima dobre osobine a nije u isto vrijeme i fizicki privlacan

Da li vam se desilo da vam se nudi neka osoba jako prijatne fizicke spoljashnosti
ali vam se ne svidja neka njena osobina licnosti i zato ste je odbili ili je ignorishete

Nisam bezobrazan da bi odbio bilo kakvo zensko stvorenje, slatko ili gorko, no ima ih pregorkih ali ipak jedna muskarcina ima da bude junak i ima da se nosi sa tom gorcinom ;)

Милион пута. Углавном би се ту нашли опасни плавушани виши од мене најмање за главу. Пошто их први пут видим, њихово понашање ми је прва представа о њима. А како ми се оно просто није допало, тако сам их и избегавала (одбијала).

Ok, vec mi je jasno, ti ustvari samo detektujesh razumom da je neka osoba mushkog pola lepa,
vidish neku za oko prijatnu neobichnost u njegovim ochima i na licu, ali te to ne privlachi fizichki
vec samo primecujesh da je tako, neshto kao kada heterosex mushkarac primeti lepog mushkarca.

pa da, nekad mi je to bilo povezano i sa privlacnoscu ali vise ne....lepo je za oko ali kad znas da to ne znaci ama bas nista i da iza lepog lica moze da se krije skotina....

Desavalo mi se da me privuce neko svojim izgledom i da (po)mislim kako je lep... Dok ne progovori!

Generalno, postoje lepi i privlacni ljudi, lepi i neprivlacni, manje lepi i privlacni, manje lepi i neprivlacni, nelepi i privlacni, nelepi i neprivlacni...
Srecom, razliciti smo i imamo razlicite zelje, potrebe, kriterijume, osecaje, tako da svako ima sansu da za sebe pronadje ono sto je njemu privlacno.
Lepo ili ne :)

pa da, nekad mi je to bilo povezano i sa privlacnoscu ali vise ne....lepo je za oko ali kad znas da to ne znaci ama bas nista i da iza lepog lica moze da se krije skotina....

e sada mi tek nista nije jasno, ova kaze da ona voli jedna, njena drugarica druge a opet neka treca njena drugarica trece tipove muskarca
a kada prodju manekeni pored, njih ne detektuju sto je i razumljivo jer su vrlo cesto i manekeni ruznjikavi kao i njihove koleginice, u
manekenstvu se vise trazi neobican izgled koji privlachi paznju nego sirova lepota a vrlo chesto su ti neobichni ustvari neobichno ruznjikavi,
ali ipak tek sada sam u nedoumici..... verovatno je htela da kaze da je ravnodusna prema onoj vrsti lepote koja joj se ne svidja shto moze biti tachno
ali ipak mislim da ima ljudi koji su svima podjednako ruzni fizicki dok u psihickom smislu ruzni su samo oni ljudi koji su tesko psihicki bolesni.... dok
u osobinama licnosti nema takvih ljudi, dakle onih koji su svima ruzni.

Kao sto rekoh, svakog nesto drugo privuce i u tom fizickom izgledu... :) Npr. ja sam imala (poduzu) fazu kad su mi skoro svi extremno visoki i mrsavi,svijetlo smedji-"anemican look" bili wow, takve sam najcesce primjeceivala...tj. zargonski da kazem "lozila se" samo na takve...dok, npr. moja drugarica voli kod muskarca guste i izrazajne obrve, i da je crnokos...treca visokog, ali kao od brda odvaljene, sa bradom od 3 dana, cetvrta voli plave, malko deblje momke i dobru pozadinu kod istih :lol: ...i sad zamisli nas 4 setamo, i svaka mjerka sta joj prija oku :mrgreen: A "manekeni" prolaze, primjetis i njih, ali nije to to...

Neko voli samo tu klasicnu ljepotu...mene licno ne privlaci u sexualnom smislu, niti me nesto specijalno odbija....prosto-ravnodusna sam. Dok ne progovori, onda donosim konacan sud... :mrgreen:
E sada mi tek nista nije jasno, meni se npr JAKO svidjaju devojke koje imaju:
1. pitomo, blago i lepo lice
2.gustu lepu kosu
3. vitke su i imaju telo zene(mislim na konture-linije tela)
4.nize su bar 7-10cm od mene ali vise od 165cm recimo, volim nize i sitnije devojke od sebe ma da mi se ponekada dopadnu i one meni slicne visine i krupnoce
5.ako moze i lepu zadnjicu i grudi
Do sada je bio fizicki opis a evo i osobina licnosti:
1 da su dobre osobe, za mene pozrtvovane(da su iz moralnih principa spremne da stave ruku u vatru za mene)
2. da su psihicki krhke i osetljive
3. da nisu zvocala
4. i da ne preteruju ni sa zenstvenostima niti sa preteranim neartikulisanim slobodnim ponasanjem, da su malo stegnute u ponasanju
5. ne volim one sa kratkim kosama i u sarenim trenerkama tj. ZA MENE muskobanjaste devojke.

uvek mi se desilo da ne mogu da zelim osobu koju ne poznajem i nekako ne cenim kao licnost. znaci ne palim se na sise-dupe ako je to fizicka lepota. odnosno nista mi ne znaci da neko je lep ako nema price hemije seksualne energije... svasta treba u stvari da ima da bi mi se neko svideo i da ga pozelim.
znaci nista mi ne znaci ne da se nudi nego da se naguzi, nece to ni da me uzbudi.

E sada mi tek nista nije jasno, meni se npr JAKO svidjaju devojke koje imaju:
1. pitomo, blago i lepo lice
2.gustu lepu kosu
3. vitke su i imaju telo zene(mislim na konture-linije tela)
4.nize su bar 7-10cm od mene ali vise od 165cm recimo, volim nize i sitnije devojke od sebe ma da mi se ponekada dopadnu i one meni slicne visine i krupnoce
5.ako moze i lepu zadnjicu i grudi
Do sada je bio fizicki opis a evo i osobina licnosti:
1 da su dobre osobe, za mene pozrtvovane(da su iz moralnih principa spremne da stave ruku u vatru za mene)
2. da su psihicki krhke i osetljive
3. da nisu zvocala
4. i da ne preteruju ni sa zenstvenostima niti sa preteranim neartikulisanim slobodnim ponasanjem, da su malo stegnute u ponasanju
5. ne volim one sa kratkim kosama i u sarenim trenerkama tj. ZA MENE muskobanjaste devojke.

izvini, znam da nije tema, ali ganuo me tvoj opis pozeljne devojke :-)

i znas, mene privlace potpuno suprotno nesto devojke, neverovatno, ja tu tvoju pitomu sa dobrom guzom i sisama ako moze osetljivu ne bih ni pogledao :-)

nepitomo lice, sjajan pogled, bas visoke dugonoge, samostalne (znaci ne treba nista za mene, ni ruka ni noga u vatru, bre nista mi ne treba), da prica puno, da je zenstvena bas i da nije stegnuta uopste, eto, sa takvom nekom me upoznas moze?

izvini, znam da nije tema, ali ganuo me tvoj opis pozeljne devojke :-)

i znas, mene privlace potpuno suprotno nesto devojke, neverovatno, ja tu tvoju pitomu sa dobrom guzom i sisama ako moze osetljivu ne bih ni pogledao :-)

nepitomo lice, sjajan pogled, bas visoke dugonoge, samostalne (znaci ne treba nista za mene, ni ruka ni noga u vatru, bre nista mi ne treba), da prica puno, da je zenstvena bas i da nije stegnuta uopste, eto, sa takvom nekom me upoznas moze?

Pošto su ti prohtevi nestandardni
i neseksualni,već se kontakt svodi na lepo i beskonačno
pričanje,
ako imaš sopstvenu babu,
posadi je u ljuljajuću stolicu,nabaci temu
i neka priča,priča....
Ako nemaš sopstvenu,
vidi ima li ih u bližem komšiluku,
pa zamoli kevu da je pozove na kafu i kolačiće,
pa ponovi radnju iz prethodnog pasusa,
stolica za ljuljanje itd.
Eto,ima varijanta i bez nogu "u vatri",a priča se vrti....

Pošto su ti prohtevi nestandardni
i neseksualni,već se kontakt svodi na lepo i beskonačno
pričanje,
ako imaš sopstvenu babu,
posadi je u ljuljajuću stolicu,nabaci temu
i neka priča,priča....
Ako nemaš sopstvenu,
vidi ima li ih u bližem komšiluku,
pa zamoli kevu da je pozove na kafu i kolačiće,
pa ponovi radnju iz prethodnog pasusa,
stolica za ljuljanje itd.
Eto,ima varijanta i bez nogu "u vatri",a priča se vrti....

eh sad, ne privlace me male guzate domacice, sto ti to cudno?

volim devojke samostalne, kojima ne treba muzjak da upravlja njima i njihovim zivota, znaci koje imaju same sebe i znaju sta ce sa sobom. obicno su takve devojke one koje ti i slicni ne mogu ni da sretnu znas. a lepe su, i pametne i seksi i zdrave i lepo mirisu i mazne su isto kad treba i znaju sve i mozes da pricas sa njima intenzivno i mozes da se pojavis sa njima bilo gde i znas to su te ribe opasne u stvari kojih se slabi muskarci boje.

isto znas, ja sam dobar muz, lep i zdrav, veseo i simpatican, dobar ljubavnik i dobar u svemu u stvari. ja ne znam sta bih radio sa podredjenom osobom, ne volim takve odnose, meni treba neko ravnopravan i zanimljiv. i to je to, mnogo prosto u stvari, takve devojke imam od osnovne skole i uvek samo takve.

Back